Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín

4:2

konec (2:1, 2:1, 0:0)

30.10.2015, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 17. kolo • Zuzana Spurná

Ve třetí třetině už branka nepadla, a tak se i přes velkou aktivitu Vsetína radují z vítězství domácí. (19:33:11)

59:35

Hanáci byli natolik důrazní, až jejich aktivitu museli zastavit rozhodčí.

59:10

Kohouti jsou dál nastěhovaní před Huzlíkem, vsetínští hokejisté ale dobře brání.

58:23

Olomoučtí se ještě chvíli udrželi před Huzlíkem, ohrozit jeho svatyni ale nedokázali.

57:53

Patrik Augustin (VSE) si odpyká dvě minuty za sekání.

57:27

Olomoučtí rychle vyhodili puk z vlastního pásma a nastěhovali se před Huzlíka.

56:20

Olomoučtí měli velké štěstí. Wolf nadvakrát zkoušel prostřelit Urbana, puk už poskakoval kolem brány, přesto se až za záda Urbana nedostal.

55:22

Jan Janečko (OLO) si odpyká menší trest za faul loktem.

54:58

Krůžela od vrcholu pravého kruhu mířil příliš vysoko nad olomouckou branku.

54:27

Hosté kombinují v útočném pásmu, Urban si ale s jedinou střelou dokázal poradit.

53:25

Cach se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, zblízka ale trefil jen Huzlíkovy betony.

53:11

Olomoučtí se budou znovu bránit. Tomáš Dajčar (OLO) je vyloučen za nedovolené bránění.

52:34

Vsetín se snaží přidat další gól a přiblížit se Olomouckým na dostřel, Hanáci ale drží střely dál od Urbana.

51:38

Hra se přesouvá z pásma do pásma, ani jeden brankář ale zasahovat nemusel.

50:00

Janečko se prohnal do útoku, zakončit ale nedokázal, a tak alespoň dohrál jednoho ze vsetínských hráčů.

47:00

Kohouti kombinují v útočném pásmu, převážně ale za brankou Huzlíka.

45:34

Kohouti mají k dispozici další přesilovku. Kapitán Vsetína David Kovář si odsedí dvě minuty za hákování.

4:2

Branky a nahrávky: 18. Cach (M. Zabloudil), 19. Beier (Janečko, Pěcha), 25. Štreit (Janečko, Beier), 38. Hajšman (Machálek, Cach) – 6. Vilém (Čechmánek), 36. Wolf

HC Olomouc: T. Urban (Schejbal) – Dajčar, Murla, P. Mader, Štreit, Holiš, Rutar – M. Urban, M. Zabloudil, Husták, Bohanos, Beier, Pěcha, Cach, Hajšman, Machálek, Janečko, Říčka.

VHK ROBE Vsetín: Huzlík (Sachr) –Petrla, Krůžela, Nadymáček, J. Weintritt, Kollár – Augustin, Linder, Dostál, Hrňa, M. Weintritt, Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Vilém, Knap, Wolf.