Extraliga staršího dorostu

AZ Havířov – HC RT TORAX Poruba

4:1

konec (0:0, 3:0, 1:1)

30.10.2015, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • 17. kolo • David Motloch (@DavidMotloch)

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (20:18:28)
Zápas tedy nakonec končí podle předpokladů vítězstvím Havířova, které měl od začátku druhé třetiny ve své moci.

59:11

Havířov právě vstřelil branku!
DOMINIK PAWLICZEK ujel hostující obraně a pohodově puk zasunul do prázdné klece.
Asistence: Patrik Raček.

58:52

Porubští to zkouší v šesti.

58:52

Oddechový čas pro hosty.

57:29

Cihlář se jako další havířovský hráč ocitl sám s pukem před brankou, ale ani on nepochodil. To ale domácím příliš nevadí, důležitý je pro ně dvoubrankový náskok.

56:50

Zíková nahazovala kotouč na branku, puk dráhu letu několikrát změnil, ale brankář Bayer si s ní v poklidu poradil.

55:51

Aulehla ujel s pukem sám na branku, ale jeho střela švihem mířila pouze do výstroje připraveného Bayera!

55:19

55:10

Sonnek nyní musel vytáhnout těžký zákrok, aby jeho tým v oslabení neinkasoval! I následné dorážky ztroskotaly na vyjetém brankáři AZetu. Chvíle domácího brankáře.

53:19

Tadeáš Aulehla (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:36

51:50

Havířovští drží útočné pásmo a kombinují s koncovkou do brány. Bayer musel několikrát vytáhnout těžký zákrok, aby znovu nekapituloval.

51:16

Dobrá zpráva – Anna Zíková je zpět na ledě, je tedy zcela v pořádku.

50:36

Martin Prokeš (POM) vyloučen na dvě minuty za hákování.

50:26

Domácí pokračují v tlaku a aktivní střelbě, prozatím třetí třetinu kromě jednoho momentu herně kontrolují.

50:04

Raček dostal v situaci 2 na 1 přesnou přihrávku na střelu z první ale nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče!

47:34

Další útočnou akci hostí kazí ofsajd.

4:1

Branky a nahrávky: 22. Peterka (Pecka), 26. Lenomar (Pawliczek, Rzekanowski), 39. Chujac (Cihlář), 60. Pawliczek (Raček) – 42. Plachý (Střondala, Bijota)

AZ Havířov: Sonnek (Matoušek) – Ševěček, Szturc, Frojda, Chujac, Aulehla, Srníček, Zíková, Mrowiec – Strakoš, Pawliczek, Pecka, Lenomar, Juhász, Piš, Rzekanowski, Raček, Peterka, Cihlář

HC RT TORAX Poruba: Bayer (Škoda) – Prokeš, Skokan, Bijota, Balcárek, Dobeš, Prepsl – Havránek, Plachý, Vondál, Střondala, Holub, Malát, Stach, Klíma, Timura, Žídek, Irgl, Vospálek, Dang, Krupa

Rozhodčí: Trombík – Ganger, Mikler