Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Letci Letňany

4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0)

10.10.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • 12. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

56:10

Tak to byla situace, kterou by v Tipsport extralize posuzoval videorozhodčí! Michal Pařík vymíchal Davida Marka a puk poskakoval na brankové čáře, jenže pak se sám dokutálel mimo branku. Velká šance hostí.

54:52

Uřidil orazítkoval levou tyč letňanské branky, když střílel od modré.

53:50

Domácí si zahrají přesilovku. Jan Hanuš (LET) dostal dvě minuty za držení protihráče.

49:34

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pohledný gól. Letňany nedokázaly proměnit svůj tlak, ale Boleslav už ano. Kroni Musliu si najel ke gólmanovi, kterého chtěl vymíchat a překonat k pravé tyči, jenže během toho upadl. Puk ale zůstal nekontrolovatelné a na to přesně čekal na hranici pravého kruhu VOJTĚCH OUTRATA, který jej dorazil mezi tři tyče. Asistence: Kroni Musliu.

46:43

Dobrou příležitost si připsal Zdeněk Křížek, který střílel z mezikruží. Vlas jen s obtížemi chytá.

44:24

Zdá se, že v tuto chvíli se zápas už láme. Z předbrankového prostoru tečoval puk přesně mezi tři tyče KRONI MUSLIU. Asistence: František Uřidil, Patrik Straka.

42:24

Od mantinelu vystřelil Musliu, následně puk v mezikruží tečoval do sítě PATRIK STRAKA. Asistence: Kroni Musliu.

31:19

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

27:35

Musliu jel ze střídačky ihned na bránu a Vlase jen těsně nepřekonal.

26:39

Mladá Boleslav jde do tří. Za podražení dostal dvě minuty Jan Jindra (MBL). Nastávají další krušné chvíle pro domácí.

26:09

Letňany byly neskutečně blízko vedoucímu gólu. Velkým hrdinou tohoto zápasu bude Marek Mlčoch, který zabránil poskakujícímu puku na brankové čáře a poslal jej do bezpečí.

25:25

Boleslavští hráli v šesti. Trest odpyká opět Kroni Musliu (MBL).

24:25

Letňany právě vstřelily branku!
Z nenápadné střely z mezikruží Letňany vyrovnávají. K levé tyči poslal puk TOMÁŠ FABIÁNEK. Asistence: Michal Pařík, David Kolenatý.

23:19

Vyloučení na straně domácích. Za hákování byl potrestán dvěma minutami Kroni Musliu (MBL).

19:29

Jsme svědky ještě jednoho vyloučení. Milan Antoš mladší (LET) dostal dvě minuty za držení protihráče.

19:19

Kerda si sjížděl k odraženému kotouči, ale z blízka jej trestuhodně neposlal mezi Vlasovy betony!

14:10

První vyloučení na straně hostů. Dvouminutový trest za hákování dostal Jan Hanuš (LET).

05:14

Boleslavští jdou do tří! Michal Chládek (MBL) dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

04:12

První vlyoučení zápasu přichází na straně domácích. Za hákování byl potrestán dvěma minutami Kroni Musliu (MBL).

03:05

Jednalo se o hodně laciný a možná i trochu kuriózní gól, který padl hned z buly. Střela JANA JINDRY z prostoru pro vhazování se ujala a puk skončil mezi Vlasovými betony. Brankář vůbec nestačil zareagovat. Asistence: Zdeněk Křížek.

03:01

Kroni Musliu z levého kruhu orazítkoval břevno letňanské branky!

4:1

Branky a nahrávky: 4. Jindra (Křížek), 43. Straka (Musliu), 45. Musliu (Uřídil, Straka), 50. Outrata (Musliu) – 25. Fabiánek (Pařík, Kolenatý)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", Kalus "A", Chládek, Nepokoj, Mlčoch, Kerda – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dvořák

HC Letci Letňany: Vlas (Vacula) – Pařík "A", Gebell, Brabec "C", Grauer, Kolenatý, Gonos, Milan Antoš ml., Hanuš – Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík "A", Rousek, Kučera, Mařík

Rozhodčí: Nepomucký – Frodl, Kleprlík