2:3

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

10.10.2015, 01:30 • Barclays Center, New York • Jan Prošek

Tipsport: 2.57 3.7 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tým byl střelecky aktivnější (36:35), ale na výhru to nestačilo. Děkuji za pozornost. (04:25:39)
Československá stopa v utkání:
Marián Hossa (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:22
Marek Židlický (NYI) 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:16
1. Patrick Kane (CHI) 2+0
2. John Tavares (NYI) 1+0
3. Artem Anisimov (CHI) 1+0
Úvodní zápas základní části NHL nedokázali hokejisté Islanders v novém chrámu Barclays Center vyhrát.

Patrick KANE - 2:3

61:48

Chicago právě vstřelilo branku!
Gól v přesilovce a je rozhodnuto. Hosté vítězí 3:2 po prodloužení. PATRICK KANE vystřelil přesně a rozhodl o výhře Chicaga v prodloužení. Asistence: Marián Hossa, Duncan Keith.

61:25

61:25

Vyloučen domácí Leddy na dvě minuty sekání. Hosté budou hrát přesilovku čtyři na tři.

60:44

Domácí znovu v útoku, ale hosté hrají aktivně a nedávají prostor pro střelu.

60:22

Tavares to myslel dobře, ale neuspěl.

60:01

Strome, Tavares, Leddy a Kane, Toews, Keith. To jsou první trojice pro prodloužení.
Za několik málo minut začne prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49

Pravděpodobně poslední přerušení hry ve třetí třetině.

59:20

Okposo se dostal do dvou dobrých šancí, ale ani jedna střela nebyla přesná.

59:00

Poslední minuta hry.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Tavares (Boychuk, Cizikas), 42. Židlický (Nelson, Kulemin) – 14. Anisimov, 36. Kane (Toews, Keith), 62. Kane (Hossa, Keith)

New York Islanders: Greiss (Berube) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Strome, Tavares, Lee – Okposo, Nielsen, Bailey – Kulemin, Grabovskij, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, Svedberg, Daley, Van Riemsdyk – Hossa, Toews, Teravainen – Kane, Anisimov, Panarin – Tichonov, Shaw, Bickell – Garbutt, Krüger, Desjardins

Rozhodčí: Hebert, Watson – McElman, Driscoll