2. liga skupina Západ

HC Trutnov – IHC Králové Písek

4:3

konec (1:1, 1:2, 2:0)

10.10.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 8. kolo • Ondřej Poul, Matěj Poul

Tipsport: 2.1 4.3 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuto! Domácí si dnes zaslouženě nechávají tři body doma. Po bojovném výkonu ve třetí třetině kdy otočili stav utkání z 2:3 na 4:3, kdy se trefili Malý a následně Cetkovský. Zbylé dva góly vsítili nejdříve v sedmé minutě Luštinec a ve 23. minutě Malý. Na druhé straně hosté však nedali domácím nic zadarmo a po gólech Vlčka, Procházky a Sýbka vedli po druhé třetině 2:3. Třetí třetina ale patřila domácím, kteří dotáhli zápas do vítězného konce. (20:21:58)

59:55

Teď už je rozhodnuto. 2min za podražení si jde ještě na 5 sekund odsedět hostující Urbanec.

56:40

Velkou parádu předvedl domácí Luštinec, který si prohodil tři hráče, jeho střela se však od Pance odrazila za hostující branku.

56:05

Hostům nyní doslova tečou nervy a hrají hodně tvrdě.

55:28

Hosté jdou do čtyř po úplně zbytečném faulu. 2min za nedovolené bránění dostává hostující Sýbek, který zahodil hůl bezmocného Kozáka, který je již v tuto chvíli na střídačce domácích.

55:28

Na ledě zůstává domácí Kozák.

52:15

Trutnov právě vstřelil branku!

Góóól! Domácí jdou do vedení zásluhou Jiřího CETKOVSKÉHO, který po přihrávce Malého tvrdou střelou prostřelil od modré vše co mu stálo v cestě. ASISTENCE: Malý, Karlík

51:05

Domácí teď oživli a mohli jít do vedení. Skvělou nahrávku před branku vyslal Fedulov, Uchinovo zakončení však chytil Panec.

49:29

Pěkným bodyčkem alá Machač se ukázal domácí Karlík, který poslal k ledu Sýbka.

48:19

2min za podražení si jde odsedět hostující Hrubý.

48:07

46:07

Znovu měli velké štěstí domácí, protože jednu chvíli hrál domácí Jeschke bez hole. Z celé akce jsou nakonec 2min za hákování pro domácího Půlpána.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Luštinec (Půlpán), 23. Malý (Kastner, Karlík), 45. Malý (Poul), 53. Cetkovský (Malý, Karlík) – 13. Vlček, 26. Procházka (Sýbek), 33. Sýbek (Urbanec)

HC Trutnov: Jeschke (Čáp) – Beneš, Poul, Karlík "C", Chaloupka, Kozák, Vácha, Kubica – Vacek, Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, Půlpán, Cetkovský, Perutek, Fedulov, Tatar, Uchin, Smékal

IHC Králové Písek: Panec (Pipek) – Procházka "C", Jirků, Hřebíček, Hanus, Hrubý, Koutenský, Volf R. – Sýbek "A", Vlček, Urbanec, Růžička "A", Ciboch, Slavík, Suchan, Ferebauer, Volf J., Novák, Marek

Rozhodčí: Veselý – Huryta, Urubčík