2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

10.10.2015, 17:00 • HC Kopřivnice • 9. kolo • Ondřej Kubátko, Adam Šlosar

Tipsport: 3.39 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme, že jste s námi sledovali dnešní utkání a budeme se těšit příště (19:09:26)

63:39

Poruba právě vstřelila branku!
BALLNER se dokázal prosadit a před prázdnou bránou zachoval klid a poslal kotouč za záda Vrby. Poruba si tak odváží dva body. Bez asistence.

61:10

Hosté chytili druhý dech a po vyrovnání stavu se do prodloužení pustili s velkou snahou

60:01

60:00

59:50

Kopřivnice ještě před koncem třetiny měla šanci získat tři body, třetina ale končí a bude se hrát prodloužení

59:24

Ze zmatku před domácí bránou dokázal vytěžit CHALOUPKA gól a srovnal tak stav utkání na 2:2. Asistence: Ovšák.

58:36

Běží nám poslední dvě minuty utkání, po zakázaném uvolnění se vhazuje u brány hostů

57:27

Máme chvíli před koncem základní hrací doby a tempo utkání je stále vysoké, jde vidět, že se oba celky snaží urvat body pro sebe

54:50

Buček teď oslabuje svůj tým a Kopřivnice si tak zahraje přesilovou hru

54:43

Vrba teď opět skvělým zákrokem zastavuje šanci hostujícího týmu.

54:00

Poruba teď měla obrovskou příležitost srovnat stav utkání, skvělým zákrokem se ale blýsknul Vrba. Hra se teď zastavila a sudí si pozval kapitány obou mužstev

52:51

Tomášek se teď provinil podražením hostujícího hráče a posílá tak svůj tým do oslabení. Torax se točí v útočném pásmu, po chvilce se domácí ale vyprostili z obraného pásma vyhozením kotouče

52:17

Poruba teď nedokázala proměnit velkou šanci, kterou zneškodnil domácí obránce

51:15

Vrba teď skvělým zákkrokem zabránil hostům ve vyrovnání stavu.

46:53

Tým hostů si teď vypracoval dvě pěkné šance, Vrba svůj tým ale drží stále v jednogólovém vedení

45:02

Domácím se nepodařilo využít svou přesilovou hru a stav utkní je tak nadále 2:1 pro domácí

44:06

Hostům se v oslabení daří držet hru dál od svého brankáře

2:3

Branky a nahrávky: 8. Suchý (Grygar), 10. Stránský (Suchý, Jindřich) – 40. Vajda, 60. Chaloupka (Ovšák), 64. Ballner

HC ISMM Kopřivnice: Vrba,Unzeitig,Kofroň, Bartošák, Dusík, Jonáš, Jašek, Čintala, Niec, Grygar, Sluštík, Suchý, Hrubý, Stránský, Tomášek, Pargáč, Jindřich, Marek, Červenka

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář, Kubáň, Peslar, Buček, Ovšák, Vajda, Puškár, Šindelář, Malý, Kilnar, Chaloupka, Sedlář, Vrána, Vaněk, Szajter, Gelnar, Ballner, Seidler, Zachar