Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – Sportovní klub Kadaň

6:3

konec (2:2, 1:1, 3:0)

10.10.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • 12. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 2.12 4.05 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V zápase 12. kola WSM Ligy hostil Slovan v derby Kadaň. Do zápasu lépe vstoupili hosté, v první třetině padly dvě branky na každé straně. V části druhé se 813 diváků dočkalo jednoho gólu na obou stranách a v závěrečném dějství se o výsledku rozhodlo. Slovan bere tři body po výhře 6:3, pět kanadských bodů zaznamenal Jan Kloz (2+3).

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:50:33)
Statistiky utkání:

Vyloučení: 10:11, navíc Charousek 10 min. OT + OK [NESP], Müller (oba KAD) 10 min. [NARZ].
Využití: 2:0.
V oslabení: 0:2.
Zakázaná uvolnění: 2:3.
Ofsajdy: 0:3.
Vyhraná vhazování: 40:27 (12:12, 13:6, 15:9).
Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústí nad Labem:

Jan Kloz (2+3)

Sportovní klub Kadaň:
Radek Veselý (1+0)

59:52

Poslední sekundy řádné hrací doby se odehrávají za domácí brankou.

59:35

Další vyloučení domácích. Za držení protihráče inkasoval menší trest David Tůma (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 10:10, navíc Charousek 10 min. OT + OK [NESP], Müller (oba KAD) 5 min. + 10 min. [NARZ].

Po avizované bitce vyloučeni hráči:

David Skočovský (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 4;
Jakub Soukup (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 2;
Jan Müller (KAD) – 5 minut + 10 minut za naražení zezadu + menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 10.

57:45

Bitce předcházel faul Jana Müllera na Vladimíra Brože.

57:45

Za brankou Soukupa se strhla bitka, do které se zapojil i domácí brankář!

57:29

Müller přestřelil.

56:31

Tůma z dobré střelecké pozice promáchl!

56:19

Soukup nejistě chytá pokus Tejnora z levé strany.

55:43

Zakázané uvolnění Kadaně (na icingy 2:3).

55:34

54:50

Ústí nad Labem kontroluje hru a drží touš v útočném pásmu.

53:34

Přesilovka pro domácí. Šimon Szathmáry (KAD) vyloučen na dvě minuty za sekání. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 2.
Vyloučení celkem v zápase: 7:9, navíc Charousek (KAD) 10 min. OT + OK [NESP].

6:3

Branky a nahrávky: 9. Melka (Kloz, Kubica), 16. Roubík (Tůma, Rys), 25. Gengel (Kloz, Baránek), 45. Kloz (Brož, Skočovský), 49. Kloz (Melka, Kubica), 53. Skočovský (Kloz) – 2. Vrána (Kůs, Račuk), 11. Szathmáry (Kůs, Charousek), 33. Veselý

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Habal) – Pohl, Smetana, Vl. Brož, Skočovský, Macek, Hes, Kurka – D. Tůma, Roubík, Rys – Kubica, Melka, J. Kloz – Baránek, Gengel, Kuchler – Křivohlávek. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Tadeáš Dvořák) – J. Mrázek, Tejnor, K. Charousek, Szathmáry, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Trefný, R. Černý – Kůs, Kverka, Račuk – R. Veselý, do 17. Hejcman, Chrpa – Hlava, L. Vrána, Vaněk – Müller, Šťovíček. Trenéři: Jaroslav Beck, Josef Dušek.

Rozhodčí: Horinek – Čížek. Špringl