Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Letci Letňany

4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0)

10.10.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • 12. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

To je ode mě pro dnešní den z Mladé Boleslavi všechno, loučím se a těším se na počtenou v pondělí, kdy se ve městě automobilů utká česká reprezentace do sedmnácti let proti juniorům BK Mladá Boleslav. Na počtenou. (14:32:35)
Zápas je u svého konce. Čtyřicet minut byl víceméně vyrovnaný, hosté měli dokonce velmi dobrou druhou třetinu, jež dokázali i vyhrát, jenže v závěrečném dějství dokázali Bruslaři utkání zlomit a dovést jej k zisku třech bodů.

59:33

Závěr zápasu se dohrává v útočném pásmu domácích.

58:35

Hosté ještě bojují, ale na body jim to asi stačit nebude.

57:38

Icing na straně Letců.

56:10

Tak to byla situace, kterou by v Tipsport extralize posuzoval videorozhodčí! Michal Pařík vymíchal Davida Marka a puk poskakoval na brankové čáře, jenže pak se sám dokutálel mimo branku. Velká šance hostí.

55:50

55:34

Chládek se ani napodruhé neprosadil, i když tentokrát už jeho příležitost vypadala lépe.

55:07

Chládek od modré minul.

54:52

Uřidil orazítkoval levou tyč letňanské branky, když střílel od modré.

54:36

Domácí kombinují v pásmu.

53:50

Domácí si zahrají přesilovku. Jan Hanuš (LET) dostal dvě minuty za držení protihráče.

53:44

Boleslav kombinuje v pásmu snaží se hosty k ničemu nepouštět.

52:24

Zakázané uvolnění na straně Pražanů.

52:01

Letci stále nic nevzdávají a snaží se snížit, jenže Boleslavští si poměrně dobře hlídají modrou čáru.

50:14

Buly před Markem.

49:34

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pohledný gól. Letňany nedokázaly proměnit svůj tlak, ale Boleslav už ano. Kroni Musliu si najel ke gólmanovi, kterého chtěl vymíchat a překonat k pravé tyči, jenže během toho upadl. Puk ale zůstal nekontrolovatelné a na to přesně čekal na hranici pravého kruhu VOJTĚCH OUTRATA, který jej dorazil mezi tři tyče. Asistence: Kroni Musliu.

48:26

Letňany mají obrovský tlak, Boleslavští už tak dvě minuty nemůžou střídat. Především Lukáš Nedorost motá hlavy domácím obráncům.

4:1

Branky a nahrávky: 4. Jindra (Křížek), 43. Straka (Musliu), 45. Musliu (Uřídil, Straka), 50. Outrata (Musliu) – 25. Fabiánek (Pařík, Kolenatý)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", Kalus "A", Chládek, Nepokoj, Mlčoch, Kerda – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dvořák

HC Letci Letňany: Vlas (Vacula) – Pařík "A", Gebell, Brabec "C", Grauer, Kolenatý, Gonos, Milan Antoš ml., Hanuš – Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík "A", Rousek, Kučera, Mařík

Rozhodčí: Nepomucký – Frodl, Kleprlík