5:0

konec (2:0, 2:0, 1:0)

09.10.2015, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 11. kolo • Petr Miklas

To je ode mne pro dnešek vše, těším se u příštích onlajnů. (20:03:29)
Havířov byl po většinu utkání lepší a zaslouženě zvítězil. Hosté se ještě v závěru pokoušeli o čestný úspěch, ale nakonec jim o kousek unikl.

59:58

Závar před brankou AZetu, ale nakonec má Matoušek puk v lapačce.

58:54

Pěknou akci založili domácí Rzekanowski s Peterkou, ale tentokrát z toho gól nebyl, Sachr se překonat nenechal.

57:45

Ofsajd zastavil akci Havířova.

55:30

Havířov právě vstřelil branku!
AZ přesilovku bleskově využívá, když Ševečkovu ránu Sachr vyrazil jen k PATRIKOVI RAČKOVI, který zakončoval do odkryté branky. Asistence: Vojtěch Ševěček.

55:11

Humplík (VSE) 2 minuty za sekání.

54:44

Hostující Sušeň teď poznal jak hokej bolí, když jej ukázkovým bodyčkem zboural Hudeček.
AZet nesehrál přesilovku špatně, ke vstřelení branky mu chybělo jen trochu štěstí.

53:26

52:42

Havířov zamkl svého soupeře a jedna rána za druhou mířila na Sachra, ten si, i s pomocí spoluhráčů, se všemi pokusy poradil.

51:26

Richter (VSE) 2 minuty za hákování.

50:42

Probíhá méně zajímavá pasáž bez jakýchkoliv šancí.

47:29

Matoušek raději podržel puk před dojíždějícími hráči Vsetína.

46:37

Kurovský obral o puk hostujícího obránce a dostal se před Sachra, ale zakončil příliš vysoko, takže těsně minul horní tyč.

45:53

Obě mužstva v plném počtu.

44:59

Domácí obránce Chujac předvedl impozantní sólo, ale ztroskotal na připraveném Sachrovi, ještě zkusil s pukem objet branku a zasunout puk k tyči, ale gólman Vsetína se přesunul včas.

43:53

Kurovský (AZ) a Augustin (VSE) oba 2 minuty za hrubost.

Další třetina začne přibližně v 19:28.
Druhá třetina pokračovala v podobném duchu, jako třetina první, AZet přidal další dvě branky, Vsetín si sice nějaké šance vytvořil, ale branku nevstřelil.

40:00

38:04

Kuriózní branku teď dostal Vsetín – Mrowiecova nahrávka mířila na zakázané uvolnění, ale brankář hostí proti puku vyjel, hra tedy pokračovala a Kurovský poslal puk před branku, kde byl OSKAR RZEKANOWSKI, který už měl lehkou úlohu. Asistence: Daniel Kurovský a Jaroslav Mrowiec.

37:42

Domácí teď dvakrát zahrozili, ale obrana hostí byla pozorná.

36:10

Sachr raději přikryl puk před dojíždějícími hráči domácích.

35:14

Hra přerušena pro přihrávku rukou.

34:34

Zakázané uvolnění Vsetína.
Vsetínu přesilovka nevyšla podle představ, dokázal se sice chvílemi udržet v útočném pásmu, ale chyběl okamžik překvapení.

29:28

Další velká šance domácích, Peterka našel Pecku, jehož rána šla těsně mimo levou tyč Sachrovy branky.

28:29

Domácí teď drží puk v útočném pásmu, Mrowiecovo nahození Sachr raději podržel v lapačce.

26:47

DANIEL KUROVSKÝ vypálil z levé strany, mířil pod horní tyč, Sachr si na puk sáhl, ale neudržel jej. Asistence: Dominik Pawliczek.

26:22

Další rána Nadymáčka, tentokrát z dobré pozice těsně minul levou tyč Matouškovy branky.

25:42

Střela hostujícího Nadymáčka sražena nad branku.
Havířov v této přesilovce nic nevymyslel.

24:42

24:29

Hosté se opět osvobozují.

23:35

Další vyhození Vsetína, domácím se přesilovka nedaří.

23:10

Hosté se osvobodili.

22:42

Dostál (VSE) 2 minuty za podražení.

22:19

Zatím vidíme lítý boj, ani jeden z týmů se nemůže dostat do šance.

20:01

Zápas začal poměrně vlažně, pak se rozehráli k dobrému výkonu domácí hráči, kteří ze svého dobrého pohybu vytěžili dvě branky a mohli přidat i další. Vsetín se do útoku dostal ojediněle, největší šanci měl až v poslední minutě třetiny.

20:00

19:33

Ve velmi dobré šanci byl hostující Lindner, ale Matoušek puk vyrazil pravým betonem.

18:19

Peterka byl blízko vstřelení svého třetího gólu v zápase, ale nestihl zareagovat na přihrávku před odkrytou branku.

17:09

Kurovský teď kroužil v obranném pásmu Vsetína, hledal spoluhráče před brankou, ale jeden z hráčů hostí přihrávku překazil.

15:27

Parádní akce v podání LUKÁŠE PETERKY, který obešel obránce hostí a forhendovým blafákem obelstil Sachra. Asistence: Dominik Pecka.

14:09

Ofsajd Havířova.

13:12

Domácí si sami málem dali gól, když jeden z obránců trefil brusle napadajícího soupeře, ale Matoušek byl pozorný a odražený puk chytil.

12:01

Domácí Kurovský se dostal k puku na vrcholu levého kruhu, měl čas zamířit, ale Sachr výborným zákrokem vyrazil puk do břevna,

11:41

11:04

Střela domácího Rzekanowského sražena do ochranné sítě.

10:18

V obrovské šanci byl domácí Chujac, ale z bezprostřední blízkosti netrefil branku.

09:20

Havířovští teď zamkli svého soupeře v obranném pásmu, ale chybí střelba.

07:49

Teď jsme viděli pasáž, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, ale bez střeleckých příležitostí. Nakonec je hra přerušena pro ofsajd Vsetína.

05:10

Je tu první povedená akce a hned končí gólem. LUKÁŠ PETERKA zatáhl puk do třetiny, nahrál na křídlo Peckovi a jeho následnou střelu dorazil za bezmocného Sachra. Asistence: Dominik Pecka.

04:06

Tentokrát ofsajd na druhé straně.

03:41

Zatím jsme neviděli žádnou kloudnou akci, hra se kouskuje, píská se další ofsajd AZetu.

00:31

První pokus domácí o útok zastavil ofsajd.

00:01

Oba celky i rozhodčí jsou už na ledě, za malou chvíli utkání začne.
NOEN extraliga staršího dorostu pokračuje 11. kolem, AZ Havířov na svém ledě přivítá VHK Vsetín. Bude to přímý souboj o 5. místo, protože Valaši ztrácejí na domácí hokejisty jen tři body a první vzájemný zápas vyhráli 4:1.

Na straně domácích bude dobré si všímat útočníka Daniela Kurovského, který s 11 body za 6 branek a 5 asistencí vede kanadské bodování týmu. Za ním jsou Patrik Raček a Dominik Cihlář se shodnou bilancí 7 bodů (4+3).

Ve Vsetínském dresu je na tom v kanadském bodování nejlépe David Kovář, jenž má 14 bodů za 7 branek a stejný dpočet asistencí. Za ním je Michal Weintritt s desíti body (3+7) a Michal Koňařík se sedmi body (3+4).

Bude to jistě zajímavý souboj, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:0

Branky a nahrávky: 6. Peterka (Pecka), 16. Peterka (Pecka), 27. Kurovský (Pawliczek), 39. Rzekanowski (Kurovský, Mrowiec), 56. Raček (Ševěček)

AZ Havířov: Matoušek (Sonnek) – Aulehla, Chujac, Hudeček, Szturc, Ševěček, Srníček, Mrowiec – Juhász, Strakoš, Pecka, Rzekanowski, Peterka, Piš, Lenomar, Kurovský, Raček, Pawliczek-

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Weintritt J., Augustin, Krůžela, Richter, Nadymáček, Kollár, Mikulenčák – Kovář, Weintritt M., Čechmánek, Koňařík, Vilém, Dostál, Humplík, Lindner, Hrňa, Najvar, Sušeň, Paťava.

Rozhodčí: Krenželok – Ganger, Stonavský