Kvalifikace ME U21

Švýcarsko – Bosna a Hercegovina

3:1

konec (1:0)

08.10.2015, 18:30 • Stade de Bienne, Biel • Skupina 9 • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.28 4.95 9.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Švýcarská jednadvacítka v rozmezí třiašedesáté šestasedmdesáté minuty přidala další dva góly, čímž definitivně zlomila odpor houževnatých Bosňanů, která se v závěru zmohli pouze na snížení stavu na konečných 1:3 z pohledu hostů. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (20:24:22)

90+3

90+3

Prevljakovu ránu vyrazil Mvogo do zámezí, hosté budou zahrávat ještě jeden roh.

90+1

Milošević fauloval Bertoneho, sám faulovaný bude zahrávat přímý kop.

89

Čerimagić fauloval Hadergjonaje, to už se hrají poslední dvě, maximálně tři minuty tohoto utkání.

88

Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Tarashaj, přichází Stillhart.

86

Prveljakův pokus Mvogo bez problémů lapil, Švýcaři se v závěru v podstatě pouze brání.

84

Centr od rohového praporku v podání Miloševiće žádné nebezpečí nezpůsobil, Bosňané ani napotřetí na body nejspíš nedosáhnou.

83

Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Tabaković, přichází Ajeti.

81

Hadžiahmetović fauloval Tabakoviće, domácí si rozehrávku na polovině hřiště zopakují.

80

Bosna právě vstřelila branku!
Zmiňovaná protiakce končí bosenským gólem, jehož autorem je záložník Górniku Zabrze ARMIN ČERIMAGIĆ!

80

Tabakovićovu střelu Karačić bez problémů polapil a okamžitě založil rychlý protiútok.

79

Následný přímý kop zahrával Hajradinović, nicméně nic kloudného s míčem nevymyslel.

78

Žlutou kartu dostává Gülen (Švýcarsko).

76

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
O pár minut později už to štírkovi SHANIMU TARASHAJOVI vyšlo, forvard reprezentující zemi Helvétského kříže dokázal přetavit Hadergjonajův chirurgicky přesný pas ve třetí gól!

75

Rodriguezův centr nedokázal Gülen přetavit v gól, jeho hlavička mezi tři tyče nemířila.

74

Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Sadiković, přichází Hadžiahmetović.

72

Do konce již zbývá cirka nějakých dvacet minut, Švýcaři mají velmi solidně nakročeno k výhře. Nyní se s mrštností lasičky protáhl do šance střelec úvodní branky Tarashaj, nicméně Karačiće na višních nenachytal.