2:1

konec (2:1)

08.10.2015, 20:45 • Groupama Aréna, Budapešť • Jiří Hendrich

Tipsport: 1.2 6.2 17.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Situace ve skupině se zamotala a jistý postup má zatím jen Severní Irsko. Maďarsko a Rumunsko se na dálku poperou o druhé postupové místo, respektive třetí barážové, ze kterého je i tak šance postoupit přímo. Maďaři budou hrát na půdě posledního Řecka a Rumunsko právě u houževnatých Faerských ostrovů. Rozhodně nezapomeňte sledovat rozuzlení této skupiny v neděli 11.10 na onlajny.com. (23:03:42)
Maďarsko nakonec urvalo tři veledůležité body a vzhledem ke hře ve druhém poločase pravděpodobně i zaslouženě. Dva góly po svém nástupu na začátku druhého poločasu vstřelil Daniel BÖDE, který je tak jednoznačně nejvýraznější postavou dnešního večera.

90+6

90+5

Poslední nákop do vápna, je tu i gólman Nielsen.

90+3

90+3. Gregersen inkasoval červenou kartu po druhé žluté

90+3

Gregersen dostává kuriózní druhou žlutou kartu, když odstrčil trenéra stojícího před míčem.

90+3

Výborná přihrávka směřovala před Királyho, jenže nikdo z hostujících hráčů ji netrefil a míč propadl.

90+1

90+1. Krisztián Németh (HUN)

90+1

Neméth se dostal až k vápnu, kde pěkně vystřelil k tyči, kam se ovšem Nielsen velmi dobře natáhl.

90

Základní hrací doba se prodlouží o 4 minuty.

89

Bleskově rozehraný přímý kop vedl ke kvalitnímu centru z pravé strany, který bohužel pro hosty nikoho v bílomodrém dresu ve vápně Maďarska nenašel.

88

Střelu z dálky vyslal Baldvinssoon, ta šla ale mimo a Maďarsko ušetří další desítky vteřin.

88

Faerské ostrovy sice drží balón, ale ke Királymu se zatím moc nepřibližují.

85

Pět minut do konce řádné hrací doby a míč stále na kopačkách maďarských fotbalistů. Vypadá to, že nápor ze strany Faeřanů možná ani nepřijde.

84

Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Sonni Nattestad, přichází Odmar Færø.

84

Nepříliš jistý výběh předvedl Nielsen, když před ním stihl míč píchnout Böde. Nakonec budou domácí rozehrávat jen roh.

82

Zdravotní problémy má dnes už podruhé Nattestad, který bude i podruhé ošetřován a jeho tým tak přijde o čas v boji o alespoň remízový výsledek.

81

Do konce zbývá 10 minut a Maďaři kráčí pro velmi důležitou výhru.

80

Prudká rána z odraženého míče z kopačky Vatnhamara končí hodně mimo.

2:1

konec (2:1)

Branky: 63. Böde (Kádár), 72. Böde (Nikolić) – 11. Jakobsen (Edmundsson)

Karty:   36. Gera (HUN), 74. Németh (HUN) – 17. Baldvinsson (FAO), 43. Gregersen (FAO)   90+3. Gregersen (FAO)

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 12:3. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:10.

Maďarsko: Király – Fiola, Juhász, Kádár, Guzmics – Bódi (46. Németh), Dzsudzsák, Nagy, Tőzsér (46. Böde) – Gera – Nikolić (75. Priskin).
Náhradníci: Bogdán, Dibusz – Böde, Elek, Kalmár, Lang, Lovrencsics, Márkvárt, Németh, Osvath, Priskin, Vanczák.

Faerské ostrovy: Nielsen – Tór Næs, Nattestad (84. Færø), Gregersen, V. Davidsen – Joensen (78. G. Sørensen), Jakobsen (62. Justinussen), Baldvinsson, Vatnhamar, Bartalsstovu – Edmundsson.
Náhradníci: Gestsson, Thomsen – Færø, Frederiksberg, Holst, Justinussen, K. Olsen, A. L. Olsen, G. Sørensen.

Rozhodčí: Robert Schörgenhofer (AUT) – Maximilian Kolbitsch (AUT), Matthias Winsauer (AUT)