Evropská liga (předkola)

HNK Rijeka – Aberdeen FC

0:3

konec (0:1)

16.07.2015, 21:00 • Stadion Kantrida • 2. předkolo • Dominik Špringer (@Dom_Springer)

Tipsport: 1.48 3.95 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

83

Poslední střídání v dresu Aberdeenu. Ze hry odešel Goodwillie a zhruba posledních 10 minut si užije Rooney.

82

První vážnější situace ve druhém poločase před brankou Warda! Sharbini pronikl do pokutového území, poslal přízemní centr, který v malém vápně skluzem trefil Balej, ale Ward předvedl parádní zákrok.

75

75. MCLEAN - 0:3

75

Aberdeen právě vstřelil branku!
Tak tohle je již pro Rijeku hodně kruté! Leskovič nešťastně při obraném odkopu našel Jacka, ten nahrál do vápna Goodwilliemu, který na sebe natáhl posledního obránce, poslal centr na úplně volného Kennyho McLEANA a tan se nemýlil.

74

Další střídání v domácím dresu, hřiště opustil právě Bradarič a místo něj se pokusí o změnu skóre Mocinič.

69

Následuje další střídání v hostujícím dresu, hřiště opustil McGinn a nahrazuje jej McLean.

67

Následně navíc Aberdeen ušetří další drahocenné vteřinky, jelikož nešetrně fauloval Leškovič a vidí žlutou kartu.

64

První střídání přichází i v hostujícím dresu, ze hry odešel autor druhé branky Pawlett a nahrazuje jej Flood.

56

Domácí trenér Marjaž se pokouší na vzniklou situaci reagovat střídáním. Hřiště opouští Radoševič a nahrazuje jej Bezjak.

55

Následuje navíc první žlutá karta zápasu, kterou za svůj faul vidí domácí Leovac.

52

52. PAWLETT - 0:2

52

Tak to je skutečně rána pro Rijeku! Z ničeho nic je tu druhý gól skotského celku. Logan se dostal k odřenému míči a poslal jej vysokým centrem do pokutového území. Zde si na rybičku naskočil Peter PAWLETT, který poslal míč za záda Vargiče, který určitě nemá po inkasované brance čisté svědomí.

41

41. CONSIDINE - 0:1

41

Z ničeho nic tu máme první branku tohoto zápasu! Aberdeen, který se prakticky po celý úvodní poločas pouze bránil se dostává do vedení. Parádní roh rozehrál McGinn a na hlavičku si naběhl Andrew CONSIDINE, který posílá míč do sítě.

10

Zase ten Tomasov! Po pravé straně hřiště se nádherně protáhl Sharbini, který poslal parádní centr, na který si na malém vápně počkal právě chorvatský záložník, který tentokrát posílá míč pouze do tyče Wardovi branky!

4

Jenže nyní už máme za sebou první brankovou příležitost tohoto zápasu! Po nádherné kombinaci se na malém vápně ocitl sám Tomasov, ale jeho volej končí vedle branky, kterou hájí Ward.