0:1

konec (0:0)

16.07.2015, 18:30 • 2. předkolo • Pavel Škopek

Tipsport: 1.87 3.3 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi FC Šachťorem Soligorsk a Wolfsbergerem AC je u konce a hosté vítězí 1:0. Na začátku druhé půle se tempo hry zvýšilo a v 62. minutě se prosadil Ynclan. Hosté byli na koni, ale Šachťor se stále snažil hrát aktivněji. Postupem času se Wolfsberger úplně zatáhl a Šachťor byl stále aktivnější. Recept na obranu hostů však do závěrečného hvizdu nenašel, a tak si Šachťor poveze na hřiště do Rakouska ztrátu 1:0. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (20:18:13)

90+5

90+3

Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Weber, přichází Hüttenbrenner.

90

Hosté rozehráli dozadu a tahají čas.

89

Januš fauloval ve výskoku Dreschera, hosté budou rozehrávat.

87

Jurevič se dostal ke střele, ale ta bylo spíše symbolická.

85

Hosté se zatáhli a pouze brání, Šachťor se snaží o vyrovnání, ale neví kudy.

82

Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Zundel, přichází Wernitznig.

80

Střídání v týmu FC Šachťor Soligorsk: ze hřiště odchází Komarovski, přichází Kozeka.

79

Z rohu domácí nic nezískali, Rybak simuloval a je pískáno proti nim.

78

Starhorodskiy měl sraženou střelu na roh.

76

V 76. minutě vede hostující Wolfsberger 1:0 a má hodně dobře nakročeno k prvnímu velkému kroku, který vede k postupu do dalších kol. Udrží tento stav do konce zápasu?

72

Střídání v týmu FC Šachťor Soligorsk: ze hřiště odchází Kovalev, přichází Mikoliunas.

72

Ynclan dostal balón proti noze a svou levačkou roztočil balón, který se obloučkem vznesl jen pár centimetrů nad branku.

71

Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Silvio, přichází Trdina.

69

Ynclan se neskutečně vymotal z obležení hned několika hráčů Šachťoru a poslal střílenou přihrávku před branku. Tam byl nejblíže Zundel, ale ani ten se se střele nedostal.

67

Silvio se s balónem dostal pod velký střelecký úhel a jeho rána nemohla skončit jinde než v boční síti.