Evropská liga (předkola)

FK Jelgava – FK Rabotnički Skopje

1:0

konec (0:0)

16.07.2015, 17:30 • Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) • 2. předkolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.73 2.75 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Do odvetného utkání vstoupí s jednobrankovým náskokem FK Jelgava, který FK Rabotnički Skopje udolal až gólem v závěru zápasu. Hosté měli po většinu času územní převahu, ale nebezpečnější byli fotbalisté lotyšského celku, kteří se tak radují z hubeného vítězství. (19:25:18)

90+4

90+3

Fotbalisté klubu ze Skopje drží míč a obléhají pokutové území vedoucího celku.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavil ve druhém poločase dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90

Právě střídající Mitrov si vytvořil střeleckou příležitost, jeho přízemní pokus však tyč minul zhruba o metr.

88

Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Mite Cikarski, přichází Ivan Mitrov.

87

87. Glebs KĻUŠKINS - 1:0

87

Jelgava právě vstřelila branku!
Lotyšský celek se v závěru utkání ujímá vedení! Skóre duelu otevřel GLEBS KĻUŠKINS, který se po dlouhém autovém vhazování v pokutovém území dostal k odraženému míči a poslal jej přesně k tyči.

86

Střídání v týmu FK Jelgava: ze hřiště odchází Gints Freimanis, přichází Valērijs Redjko.

85

Na straně domácího celku se připravuje střídání, kdo z hráčů vběhne na trávník však zatím není zcela jasné.

84

Hosté ale po centru z rohového kopu znovu nezahrozili, defenziva Jelgavy totiž byla pozorná a nabíhajícím hráčům nedovolila zakončit.

83

83. Aneneho příležitost

83

Z hranice šestnáctky se opřel do míče Anene a jeho razantní pokus vyrazil Ikstens na roh.

81

Po přiťuknutí míče Jurčićem vystřelil nepřesně Ilievski.

79

Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Marjan Altiparmakovski, přichází Miroslav Jovanovski.

79

Andrejs Kiriļins (FK Jelgava) se provinl faulem zezadu a uviděl za něj kartu žluté barvy.

77

Míč do šestnáctky vyslal Bogdaškins a ke střele se dostal Gubins, jehož pokus byl ale zblokován.