Evropská liga (předkola)

Skonto FC – Debrecín VSC

2:2

konec (1:1)

16.07.2015, 18:00 • Skonto Stadions, Riga • 2. předkolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 3.3 2.94 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, na počtenou! (19:53:57)
Zápas je u konce, Skonto FC remízovalo s Debreceni VSC 2:2!

Do vedení šli hosté již v deváté minutě. Tibor Tisza se prosadil po pěkném centru od Balogha. O vyrovnání se ve 27. minutě postaral Artūrs Karašausks.

Začátek druhé půle vyšel domácím skvěle, Artūrs Karašausks se totiž prosadil znovu a Skonto vedlo 2:1. O konečné vyrovnání se v 72. minutě po necelých 60 sekundách pobytu na hřišti postaral Geoffrey Castillion.

90+6

90+6

Exekuce se ujal Mihály Korhut, ale centr byl odhlavičkován do bezpečí.

90+5

Debrecín dokázal ještě po dobré práci Jovanoviće vybojovat rohový kop.

90+5

A další Bódiho pokus, nyní ho ovšem dokázal zblokovat Vladislavs Sorokins.

90+4

Ádám Bódi vyslal dobrou střelu z dálky, ale mířil pouze do náruče Pavlovse!

90+3

Střídání v týmu Debreceni VSC: ze hřiště odchází Norbert Balogh, přichází Zsolt Horváth.

90+2

Tak to vypadá, že se Debrecín nakonec s remízou spokojí. Utkání totiž dohrává ve značném klidu.

90+2

Střela Geoffreyho Castilliona šla vedle branky, výkop tak má k dispozici brankář Andrejs Pavlovs.

90+1

Fauly se to nyní jen hemží. Nyní Ivan Murillo k zemi srazil Szakályho a rovněž dostal žlutou kartu.

90

Potrestán je i Dušan Brković, jenž zastavil vznikající protiútok za hranicí pravidel.

89

Žlutou kartu dostává Norbert Mészáros (Debreceni VSC).

88

István Verpecz musel vyrazit ze své branky proti Ivanu Murillovi, který měl dobrou šanci! Maďarský brankář ale dokázal balon vyrazit za svou branku a navíc ho i zpětně odrazit do Murilla, takže z toho bude pouze výkop od branky.

88

Szécsi posílal něco mezi centrem a přízemní přihrávkou do vápna, kde ovšem byla dobře organizovaná obrana Skonta.

87

Karašausks je opravdovou hrozbou pro obranu Debrecínu, teď s ním měl menší problémy i brankář Verpecz, který ovšem situaci ve spolupráci s defenzivou dobře zvládl.

86

Jenže z něj ani následné akce už se maďarský celek neprosadil, dopředu tak opět může Skonto.

85

Castillion dokázal vybojovat rohový kop.

84

Aktivnější jsou opět hosté, jenž se prostě nehodlají smířit s vyrovnaným stavem.