Evropská liga (předkola)

NK Lokomotiva Záhřeb – PAOK Soluň

2:1

konec (2:0)

16.07.2015, 20:00 • Stadion Kranjčevićeva, Záhřeb (CRO) • 2. předkolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.95 3.3 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lokomotiv Záhřeb vedl po prvním poločase, ve kterém se prosadil Kolar s Andrijaševićem, 2:0 a velice příznivý vývoj zápasu držel až do samotného závěru. V nastaveném čase se však prosadil Mak, který rozhodl o tom, že postupové šance zůstanou do odvety na řecké půdě otevřeny. Konečný výsledek. Lokomotiv Záhřeb 2 PAOK Soluň 1. (21:55:10)

90+3

90+3

Střídání v týmu NK Lokomotiva Záhřeb: ze hřiště odchází Šovšić, přichází Capan.

90+2

90+2. Róbert MAK - 2:1

90+2

PAOK právě vstřelil branku!
RÓBERT MAK se přece jen dočkal a napotřetí už dokázal doposud fantastického brankáře Zeleniku překonat!! Maduro našel přesnou kolmou přihrávkou mezi dvěma obránci Maka, který tentokrát ve vyložené šanci nezaváhal a po dobře provedené kličce brankáři v nastaveném čase rozvlnil síť.

90

Kaçe rozehrál v samotném závěru zápasu rohový kop, po kterém se dostal k hlavičce Pelkas, jeho pokus však pozornost Zeleniky neprověřil.

88

STŘELY NA BRÁNU: Lokomotiv Záhřeb 4 PAOK Soluň 4

87

STŘELY CELKEM: Lokomotiv Záhřeb 5 PAOK Soluň 8

86

Mystakidis se pokusil v závěru zápasu alespoň snížit, jeho pokus ale zastavil pozorný Zelenika, který v průběhu druhého poločasu musel vytáhnout dva fantastické zákroky.

85

Do konce utkání zbývá necelých 5 minut a PAOK Soluň už nemá příliš času na to, aby si nepříznivým vývojem zápasu něco udělal.

83

Tzavellas se stal prvním potrestaným hráčem na straně týmu PAOK Soluň a následnou standardní situaci Záhřebu rozehrál Leko.

82

Žlutou kartu dostává Tzavellas (PAOK Soluň).

82

Aby toho kouskování hry nebylo příliš málo, Tzavellas se v rychlém sledu dopustil dvou faulů. Ke cti mu ale slouží, že o každý míč usilovně bojuje.

81

Jen co se rozehrálo, k vidění byl faul na opačné straně. Bručić fauloval Miguela Vítora.

80

Pelkas se provinil proti pravidlům, když nedovoleně zastavil Bartolece.

79

Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Skondras, přichází Raţ.

77

Druhý rohový kop v rychlém sledu rozehrál Šovšić, jehož centr postrádal přesnost a PAOK Soluň se ubránil.

76

Mišić rozehrál rohový kop, aby si ho jeho spoluhráči za několik málo okamžiků zopakovali.

2:1

konec (2:0)

Branky: 30. Kolar, 45+1. Andrijašević – 90+2. Mak

Karty:   16. Andrijašević (LZA), 50. Bartolec (LZA) – 82. Tzavellas (SOL)

NK Lokomotiva Záhřeb: Zelenika – Bartolec, Mrcela, Brenga, Bručić – Andrijašević, Leko (C), Begonja – Kolar (65. Doležal), Šovšić (90+3 Capan), Marić (63. Mišić).
Náhradníci: Filipović, Puljić, Fiolić, Gržan.

PAOK Soluň: Olsen – Miguel Vítor, Ricardo Costa, Tzavellas – Skondras (79. Raţ), Kaçe, Tziolis (61. Maduro), Kitsiou – Pelkas, Mak, Salpingidis (C) (68. Mystakidis).
Náhradníci: Melissas, Pouggouras, Charisis, Korovesis.

Rozhodčí: Jurij Mozžarovskyj. Asistenti: Jevžen Kžalamendyk, Oleksandr Kornijko. Čtvrtý rozhodčí: Vitalij Romanov (všichni UKR)

Odveta: PAOK - Loko Záhřeb 6:0

Kajrat – Alaškert 16:45 3:0

Jelgava – FK Rabotnički 17:30 1:0

Dacia Kišiněv – Žilina 18:00 1:2

Randers – Elfsborg 18:00 0:0

Skonto FC – Debrecín 18:00 2:2

Soligorsk – Wolfsberger 18:30 0:1

Beer Ševa – Thun 19:00 1:1