Evropská liga (předkola)

FK Mladá Boleslav – Strømsgodset IF

1:2

konec (1:1)

16.07.2015, 19:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • 2. předkolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.88 3.7 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Ačkoliv měla Mladá Boleslav zápas nadějně rozehraný, se severským soupeřem nakonec padla v poměru 1:2. Na branku Bartla z 39. minuty ještě před přestávkou odpověděl Sørum, domácí si sice na začátku druhého poločasu vytvořili spoustu slibných šancí, nevyužili však ani jednu a iniciativu postupně přebíral Strømsgodset. Hosté se navíc v 85. minutě díky Jradimu ujali vedení, do odvety hrané na umělé trávě v Drammenu si tak vytvořili velmi slibnou pozici. Z mé strany je to pro dnešek vše, příště na počtenou! (20:58:48)

90+4

90+4

Zdá se, že je hotovo, míč je až u Veselovského.

90+3

Právě Fossum nyní rozehrával volný přímý kop, jenže Norové nic nevymýšleli a soustředili se jen na natahování času.

90+2

Zatím tomu nic nenasvědčuje, jelikož míč je na kopačce Ivera Fossuma, jenž zakládá další rychlý protiútok.

90+1

Nad základní časový rámec nastavil sudí čtyři minuty. Podaří se Mladé Boleslavi vyrovnat?

90

Lukáš Magera se mohl stát hrdinou, ale jeho ránu z hranice šestnáctky jeden z hostujících obránců na poslední chvíli zblokoval!

90

Už se rozběhla poslední minuta základního časového rámce, Valsvik v rámci šetření času zakopl míč až na tribunu.

89

Z něj však žádná šance nepramenila a Mohammed Abu douhým nákopem až k Veselovskému osvobozuje norský tým. Tohle Strømsgodsetu bohatě stačí.

88

Zahustelův centr byl zblokován, domácí budou zahrávat rohový kop!

88

John Beaton trestá prakticky každý nedovolený zákrok, žlutou kartou nyní "ocenil" faul Lukáše Magery.

87

Do konce už zbývá jen zhruba pět minut, hosté s autovým vhazováním pochopitelně hodně otálejí.

85

Strømsgodset právě vstřelil branku!
To je hodně nepříjemné, hosté pět minut před koncem otáčejí skóre ve svůj prospěch! Z hranice šestnáctky vypálil BASSEL JRADI a Veselovský na míč dosáhnout nemohl!

84

Hosté naposledy střídají, místo Storflora nastupuje Flamur Kastrati.

84

Další žlutou kartu dostává mladoboleslavský Gaston Mendy.

82

Zahustel centroval z pravé strany a Bugge Pettersen zaváhal a letící míč nezachytil, ani jeden z boleslavských však nedokázal zakončit.

81

Sudí odpískal domácím milimetrový ofsajd, což se mladoboleslavským příznivcům samozřejmě vůbec nelíbí a dávají to hlasitě najevo. Do konce zbývá nějakých deset minut a Norové už zdržují, co to jde.

80

Magera reklamuje ruku soupeře ve vápně, hra však plyne dál.

80

Ani jeden z hráčů v bílých dresech však nedokázal procedit míč za ležícího Buggeho Pettersena, gólman Strømsgodsetu poté míč zalehl.