Evropská liga (předkola)

FK Čukarički Bělehrad – FK Qäbälä

1:0

konec (0:0)

16.07.2015, 20:30 • FK Čukarički, Bělehrad • 2. předkolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.08 2.9 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Nebezpečná střela Nenada Mirosavljeviće

90+3

Mohlo být vymalováno. Stoiljković parádně našel podél vápna Mirosavljeviće, jehož střela placírkou prošla těsně vedle pravé tyče Bezotosného svatyně.

90+1

Domácí tým také naposled střídá. Sasa Jovanović nahrazuje Petara Bojiće.

88

Hosté naposled střídají. Asif Mammadov vystřídá v závěrečných minutách středního záložníka Rašada Sadygova.

85

Domácí tým podruhé střídá. Hřiště opouští dnes velmi aktivní pravý bek Filip Stojković, kterého nahrazuje defenzivní univerzál a sedmatřicetiletý rutinér týmu Nenad Mirosavljević.

85

Cavid Hüsejnov oplatil stejnou mincí. Jen co se dostal na levé hranici vápna k míči, tak na nic nečekal a vystřelil. Také on však mířil těsně vedle.

84

Stoiljković napřáhl zhruba z pětadvaceti metrů a jen těsně minul pravou tyčku Bezotosného branky.

80

Nyní se opravdu nedivím, že kapitán Cavid Hüsejnov měl velmi vzpupnou reakci na výrok sudího. Slavoljub Srnić jej totiž v souboji o míč poslal držením trenýrek k zemi, což sudí neviděl, ale následná odplata kapitána hostí mu již neunikla. Sečetl mu faul a vzteklé gesto za žlutou kartu.

74

Vitaliji Vernydubovi se druhá půle nedaří. Nejprve zavinil penaltu, nyní zezadu trefil Stoiljkoviće, kterého ještě předtím lehce zatáhl za dres. Jasná žlutá karta.

68

Kapitán domácího týmu Rajko Brežančić zajel u pravé lajny na své obranné polovině tvrdě do Dašdemirova, za což si vykoledoval kartonek žluté barvy.

67

Domácí tým poprvé střídá. Z placu odchází Andrija Pavlović, kterého nahrazuje Staniša Mandić.

61

Urfan Abbasov si pomohl v souboji s Pavlovićem, když mu míč spadl na ruku a Abbasov si jej přiťuknul k sobě. Vidí tak žlutou kartu, sudí byl pozorný.

53

53. Nikola STOILJKOVIĆ - 1:0

53

Tým Čukarički právě vstřelil branku!
NIKOLA STOILJKOVIĆ již dnes jednu šanci zahodil, ale nyní se ze značky pokutového kopu nemýlil. Ačkoliv Bezotosnij vystihl jeho směr k pravé tyči, pod padajícím gólmanem hostí prošel míč do sítě. Domácí se tak dostávají do zaslouženého vedení.

53

K penaltě se staví Stoiljković.

52

52. Penaltový faul Vernyduba na Slavoljuba Srniće

52

Pokutový kop pro Čukarički po faulu Vernyduba na Slavoljuba Srniće. Domácí hráč pronikl po pravé straně do vápna a Vernydub jej ve skluzu trefil.

48

Mohlo udeřit na druhé straně. Stejně jako v prvním poločase si první šanci připisují hosté. Dodô posílal míč podél vyběhnuvšího gólmana Stevanoviće k pravé tyči pro Dašdemirova, který se k zakončení do prázdné klece nedostal, jeho střela byla zblokována.

46

Hosté střídají i o poločasové přestávce. Útočníka Olexije Antonova nahrazuje forvard Arif Dašdemirov.

36

První střídání je zde ještě před polovinou zápasu. George Florescu jde z placu, nahrazuje ho brazilský forvard Dodô. Opravdu nevím, zda jde o vynucené střídání nebo taktický tam trenéra Hrygorčuka. Jeho svěřenci zatím nepředvedli vůbec nic a převážně se brání.

34

34. Nikola Stoiljković v akrobatické pozici zakončuje jen do Bezotosného

34

Povedený útok zaznamenali domácí fotbalisté. Stojković z levé strany našel na hranici penalty Stoiljkoviće, který v akrobatické pozici zamířil přesně do míst, kde stál gólman Bezotosnij.

31

31. Ostojić v dobré pozici minul levou tyč

31

Další velká šance. Brežančić po rohu posadil míč přesně na hlavu Bojana Ostojiće, který těsně minul levou tyčku branky. Kdyby zamířil přesněji, jeho hlavička by měla velkou šanci na úspěch.

31

Stoiljković pronikl do vápna, vystřelil, a gólman hostí musí děkovat Rafaelovi, že byl na svém místě a zadní částí těla zblokoval míč na rohový kop. Sledujeme místy drtivý tlak Bělehradu.

26

26. Rajko Brežančić těsně minul levý horní roh branky

26

Kapitán Rajko Brežančić to udělal skvěle, krásně zatočil míč k levému hornímu rohu branky Bezotosného, jenže jej těsně minul.

25

Zhruba třicet metrů před vápnem si Slavoljub Srnić udělal kličku doprava, což bylo moc na Rafaela, který ho vzal znovu po levé noze a i on dostává za faul na tohoto hráče žlutou kartu.

21

21. Žlutý faul George Florescua

21

Slavoljub Srnić získal na půli míč a hned se vydal dopředu, ale jeho útočným choutkám učinil přítrž George Florescu, jenž jej z boku trefil do levé nohy a dostává žlutou kartu.

4

Po levé straně se velkým úprkem dostal až do vápna Hüsejnov a z nebepečné pozice zamířil jen těsně nad branku Stevanoviće.