FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FK Třinec – FC Zlín

0:3

konec (0:2)

31.05.2015, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 4.5 4.4 1.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Robert Bartolomeu musí vystřídat a na poslední minuty ho na hřišti nahradí Ladislav Benčík. Ten musí sprintem okamžitě dozadu.

81

Joukl zablokoval Pazderu a Zlín bude vhazovat. Ještě před tím ševci střídají. Lukáš Holík byl ze hřiště stažen, nastupuje Michal Malý.

78

Mladého Davida Martynka nahrazuje na trávníku zkušený Pavel Malíř. Martynek neodehrál při své premiéře vůbec špatný zápas. V závěru 78. minuty střílel Poznar z dálky hodně nepřesně.

65

Třinečtí podruhé v zápase střídají. Po spršce zlínských šancí střídá Martina Motyčku jeho jmenovec Martin Samiec. Jedná se o teprve šestnáctiletého dorostence.

46

Domácí mužstvo udělalo při vstupu do druhé půle jednu změnu. Pavola Zimku nahradil jeho krajan Marek Gajdošík. Jednu rošádu provedli i hosté. Chorvata Diega Živuliće vystřídal Lukáš Motal.