FK Admira Praha – TJ Slavia Louňovice

0:5

konec (0:3)

31.05.2015, 10:15 • FK Admira Praha • Lukáš Ditrich

Hosté z Louňovic si z hlavního města zcela po právu odváží všechny tři body. Admira doma dostala nepopulárního bůra a v závěrečných kolech bude mít ještě obrovské starosti se záchranou. (12:07:07)

Louňovice právě vstřelily branku!
Tak DOMINIK REJHON se přeci jenom dočkal a 10 minut před koncem utkání kompletuje hattrick a zároveň tak zvyšuje na rozdíl pěti branek!

75

Z úhlu trefil tyč nový muž na hřišti Marek Paťha. Ani čestný úspěch není domácím přán.

73

Matěj Čmejla obdržel žlutý kartonek.

68

Rejhon mohl teď zkompletovat hattrick, ale Kučera jeho tvrdou střelu vyrazil.

68

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Šimeček, přichází Farkaš.
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Zahálka, přichází Paťha.

65

Matěj Čmejla nahradil Jiřího Mošnu.

Dominik REJHON - 0:4

59

Na malém vápně se k míči dostal DOMINIK REJHON a přesnou střelou po zemi nedal Kučerovi šanci.

56

Jiří Kurek nahradil Františka Lišku.

55

Domácí i nadále tahají za kratší konec. Dnes mohou zřejmě na jakýkoliv bodový zisk zapomenout.

46

První poločas je minulostí. Do nějaké 30 minuty se hrálo v podstatě vyrovnané utkání, pak však branku vstřelil hostující Vondráček a Pražané se totálně sesypali a do půle ještě dvakrát inkasovali. Poločasový stav je tak 0:3 a dle obrazu hry na hřišti je nejspíše o vítězi utkání rozhodnuto.