konec (0:1)

31.05.2015, 20:45 • Stadio Olimpico (kapacita: 82 656 diváků), Řím • Petr Král

Tipsport: 1.6 4.3 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit opět u italské kopané. Dobrou noc. (22:42:58)
AS Řím i přes prohru zakončuje sezónu na druhém místě, Palermo pak skončí na jedenáctém místě.
Je dobojováno! AS Řím na svém hřišti podlehl v poslepované sestavě Palermu 1:2, přesto ho diváci vyprovází za letošní sezónu potleskem. Skóre zápasu otevřel z penalty ve 35. minutě Vázquez, domácí vrátil zpět do hry v 85. minutě Totti, jenže po následném tlaku domácího AS Řím nečekaně udeřilo ve čtvrté nastavené minutě Palermo zásluhou Belottiho!

90+5

Andrea BELOTTI - 1:2

90+4

Palermo právě vstřelilo branku!
Nakonec se diváci na olympijském stadiónu ještě dočkali branky, nicméně do druhé, než čekali. Po rohovém kopu si na svoji šanci počíhal ANDREA BELOTTI, který nikým nehlídaný uklidil placírkou míč za Skorupskiho záda!

90+4

Domácí fotbalisté reklamují hraní rukou ve vápně a mají pravdu! Sudí Nasca se rychle poradil s brankovým kolegou, který jen zakroutil hlavou, a tak se hra rychle přesouvá na druhou stranu.

Vázquez rozvlnil síť, ale pouze boční

90+3

Nebezpečné zakončení i na druhé straně. Nicméně Vázquezova střela skončila pouze v boční síti.

90+2

Pjanićovu přízemní střelu dokázal lapit brankář Sorrentino!

90+1

Sudí Nasca bude nastavovat ještě 4 minuty!

90

Iturbe chtěl zasáhnout míč, ale nakonec trefil pouze nohy stopera Gonzáleze. Následovat nemohlo nic jiného, než žlutá karta.

89

Pjanić u postranní čáry umotal Terzi a poslal před branku ukázkový centr. Na ten si naskočil Pjanić, ale k jeho neusměrnil míč mezi tři tyče.

88

Palermo teď nedokáže podržet po delší časový úsek míč na svých kopačkách, a tak jej čeká perný závěr zápasu.

87

I po vstřelené brance pokračuje útočné snažení domácího týmu. Dočkáme se ještě obratu?

Francesco TOTTI - 1:1

85

AS Řím právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Nainggolan poslal uličkou vpřed FRANCESCA TOTTIHO, který elegantně přehodil brankáře a srovnal stav zápasu na 1:1! Krásný fotbalový moment!