TJ Štěchovice – TJ Slavia Louňovice

4:0

konec (1:0)

17.05.2015, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Michal Kunc

Utkání je u svého konce a nakonec jsme viděli jasnou výhru domácího celku. Ve druhém poločase se prosadil Baubín, Müller i Jiroušek. Louňovice se snažily, ale na body to dnes opravdu nebylo. Domácí celek si připisuje důležité tři body a díky ostatním výsledkům zažije poklidný konec soutěže. Z mé strany je to dnes ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a u příštích zápasů SPORTU ZDAR! (18:51:45)

90+1

90+1

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Baubín, přichází Švejda.

Radek JIROUŠEK - 4:0

90

Štěchovice právě vstřelily branku!

Štěchovice dávají ještě jeden gól, po centru Hudce se prosazuje RADEK JIROUŠEK – 4:0!

89

Rána Micky si nenašla cíl, Louňovice dnes nehrají dobře.

88

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Říha, přichází Cienciala.

85

Sňozík musel zůstat ve střehu, ale s pomocí spoluhráčů uhájil čisté konto.

83

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Jiroušek.

82

Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Škorvánek, přichází Kordiak.

79

Žlutou kartu dostává Busta (FK TJ Štěchovice).

Viktor MÜLLER - 3:0

77

Domácí tým míří za výhrou, ve vápně se po standardce ujal balonu VIKTOR MÜLLER a dává třetí gól zápasu – 3:0!

75

Baubín si v souboji vedl dobře a dokázal vybojovat aut na vlastní polovině.

72

Další únik Říhy a střela Drobílka, ten opět netrefuje bránu.

70

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Tamou.

70

Říha míří mimo bránu.

69

Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Medek, přichází Micka.

66

Jakobovský mířil z voleje jen mimo bránu.

63

Pavlík se dostal až k zakončení do boční sítě.

60

Radoš získal výhodu standardky, jeho rána šla bez problému mimo bránu.

59

Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Gebert, přichází Škorvánek.
Střídání v týmu TJ Slavia Louňovice: ze hřiště odchází Vopat, přichází Rejhon.

57

Busta trefuje druhý neuznaný gól domácího celku, jednalo se o faul nebo ofsajd.

56

Oba celky si zatím vyměňují balon a nevidíme žádnou střelu.

Josef BAUBÍN - 2:0

50

Říha si dobře zpracoval balon a poslal ho na nabíhajícího JOSEFA BAUBÍNA a ten zvyšuje vedení Štěchovic – 2:0!

49

Po výkopu Sňozíka je v ofsajdu nachytán Novák.

46

První poločas je u svého konce a domácí tým vede o jeden gól. V prvním poločase se prosadil jen Novák zakončením velké chyby hostí, jeden z hráčů Louňovic nechával zajít balon do zámezí a to se vymstilo. Poté byly hosté nebezpeční, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Druhý poločas odstartuje v cca 18:03.

45+1

44

Tvrdá rána ze standardky Pavlíka trefila zeď.

42

Po souhře s Čepelákem střílel Vondráček do připraveného Sňozíka.

41

Dva rohové kopy pro Louňovice, balon se nebezpečně motal vápnem, ale zakončení v podání hostí nenastalo.

39

Mohlo být vyrovnáno, z brankové čáry vykopl balon Pavlík.

38

Baubín dobře pronikl a nahrával Říhovi, ten už ale nezakončil.

37

Ke střele se dostal Vondráček a mířil spíše mim bránu. Jeho pokus ale i tak Sňozík chytil.

36

Breda dobře převzal balon, ale jeho druhý pokus o centr byl z ofsajdu.

35

Myšlenku Hella nepochopil Radoš a hosté si zakopávají další možnost.

34

Busta se dokázal prosadit, ale jeho gól není pro ofsajd uznán.

31

Žlutou kartu dostává Hell (TJ Slavia Louňovice).

30

Novák v souboji s Hellem neuspěl, hosté nabírají směr útok.

28

Drobílek mířil ze standardky jen do rukavic připraveného Štěpánka.

22

Čepelák nestihl balon na hrací ploše, k výkopu se staví domácí Sňozík.

19

Nebezpečný náběh Vopata uhasil Jelínek se Sňozíkem.

17

Žlutou kartu dostává Novák (FK TJ Štěchovice).

17

Ze standardky mířil Drobílek na hlavu Jelínka, ale jeho hlavička šla jen do rukavic Štěpánka.

15

Medkův centr byl přetažený, domácí obránci mohou v klidu rozehrát.

14

Louňovice doslova darovaly svému soupeři gól, budeme sledovat zda svůj počin oplatí.

Miroslav NOVÁK - 1:0

11

Velká chyba obránce Louňovic! Balon nedošel do zámezí a MIROSLAV NOVÁK neváhal s prvním gólem – 1:0!

9

Breda se ujal další střely z dálky, jeho střela šla mimo bránu.

6

Hudec si předkopl balon moc daleko před sebe a zakopl balon, vykopávat bude Štěpánek.

4

Novák se snažil zakončit centr svého spoluhráče, k balonu měl ale daleko.

2

První střelu zápasu si připisuje hostující Breda, jeho rána mířila na připraveného Sňozíka.

1

FK TJ Štěchovice // 13. místo – 39 bodů

Po třech prohrách v řadě se Štěchovice mírně přiblížily sestupovým vodám, ale náskok pěti bodů je stále relativně pohodlný. Při dnešní výhře a zaváhání Písku, Čáslavi a Admiry by ve Štěchovicích zavládl klid. Poslední dva zápasy byly navlas stejné. S Meteorem se prohrávalo 0:3 po poločase, nakonec se Meteor musel bát až do konce a vyhrál o jediný gól. Ve středeční předehrávce se prohrávalo v Benešově 0:2 po poločase, ale domácím pomohlo velké štěstí, že například střídající Novák nedal více než jeden gól.
TJ Slavia Louňovice // 5. místo – 49 bodů

Nováček soutěže odstartoval po sérii pěti výher novou a celkem horší sérii čtyř proher a jedné remízy. I tak jsou ale Louňovice silným týmem a po celý rok dokazují, že na tuto soutěž mají. Velká pomoc přichází s díky pomoci Vlašimi, které dělají hosté farmu.
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 28. kola ČFL, dnes spolu budeme sledovat duel Štěchovice – Louňovice. Zápas začíná v 17:00.