konec (0:1)

17.05.2015, 15:00 • Dinamo, Ufa • Martin Dvořák

Tipsport: 11.1 5.3 1.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:58:00)
Zenit ztratil dva body díky své pasivitě ve druhém poločase. Ufa se dostávala více do hry a domácím se nakonec podařilo, díky střídajícímu Handžičovi, vyrovnat – nutno dodat, že zaslouženě.

90+3

Zákroky brankáře Zenitu Lodygina – 1.
Zákroky brankáře Ufy Jurčenka – 4.

90+3

Poslední vteřiny tohoto zápasu, oba týmy si zřejmě rozdělí po bodu.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, domácím se podařilo vyrovnat, udrží tento stav až do konce?

89

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Marcinho, přichází Igor Bezdenežnych.

87

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Danny, přichází Anatolij Timoščuk.

Haris HANDŽIĆ - 1:1

87

Ufa právě vstřelila branku!
No vida! Po přesném centruj Stočkije se ve vápně hlavou prosazuje HARIS HANDŽIĆ, který tak vyrovnává na 1:1.

84

Žlutou kartu dostává Dmitrij Věrchovcov (FC Ufa).

83

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Oleg Šatov, přichází Alexandr Rjazancev.

81

Posledních zhruba deset minut dělí Zenit od další výhry v ruské lize a potvrzení své dominance.

80

Gólman Lodygin si v pohodě došel pro míč, nepřesný centr z pravé strany nenadělal vrásky obráncům Zenitu.

79

Je z toho ale "pouze" rohový kop, který Nikolaj Safronidi rozehraje z pravé strany.

78

Domácím se nabízí možnosti volného přímého kopu, v těsné blízkosti pokutového území Zenitu.

76

Hulk si nyní nevšiml nabíhajícího Dannyho, který se mu nabízel na pravé straně, místo toho tak zkusil sám zakončit, ale branku netrefil.