2:1

konec (0:1)

17.05.2015, 17:00 • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (18:55:59)
Je konec. Čáslav zvládla druhý poločas skvěle a porazila Vltavín 2:1. Domácí vybojovali velmi důležité vítězství a udělal další krok k záchraně.

90

71

Čáslav právě vstřelila branku!
A domácí se poprvé v utkání dostávají do vedení. Druhou branku domácího celku vstřelil DAVID VACEK – 2:1.

54

A je vyrovnáno! Prosadil se DAVID FIKEJZ a začínáme tedy od začátku.

46

První poločas je za námi. Lépe ho zvládl Vltavín, který se dostal do vedení 1:0, když se trefil Jurdík. Ve druhém poločase ale bude stále o co hrát a máme se tak na co těšit.

45

16

Vltavín právě vstřelil branku!
A hosté jdou do vedení. Na konci akce byl MILAN JURDÍK, který nezaváhal, prostřelil Stehna a Vltavín se tedy ujímá vede 1:0.

1

FK Čáslav: Stehno – Tomášek, Výborný, Kunášek, Fikejz, Váňa, Pánek, Mlynka, Vančura, Vacek, Vencl

Loko Vltavín: Hlaváč – Lancz, Pozemek, Turák, Machač, Mařík, Miškovič, Uvíra, Jurdík, Zelenka, Hodas.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Česká fotbalová liga má na programu další kolo a my se zaměříme na duel mezi Čáslaví a Vltavínem. Mírným favoritem tohoto utkání je hostující celek.

Čáslav má na svém kontě 34 bodů a nachází se na sestupovém patnáctém místě. Čtrnáctý Písek má ale o bod více, takže domácí dnes potřebují bodovat. Vltavín má na svém kontě bodů 43 a sestupové starosti nemá.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.