Španělská LaLiga

Real Sociedad San Sebastian – Granada CF

0:3

konec (0:0)

17.05.2015, 19:00 • Estadio Municipal de Anoeta (Donostia-San Sebastián) • Lukáš Konvičný (@LKonvicny)

Tipsport: 2.35 3.45 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou. (20:54:17)
STATISTIKY

Držení míče 64% : 36%
Střely na branku 1:6
Rohové kopy 3:3
Fauly 12:17
Je tady konec! Takto se hraje o záchranu! Granada byla trpělivá a díky zaslouženým třem gólům nakonec rozdrtila San Sebastian 3:0. Na góly jsme čekali až do druhé půle, nejprve se v 74. minutě po krásné akci prosadil El Arabi, kterého následoval o pět minut později Ibaňez. Poslední branka stála opravdu za to. Rochina napřáhl z obrovské dálky a překonal brankáře Zubikaraie potřetí. Granada tak získala velice důležité tři body, které ji možná pomůžou k záchraně v nejvyšší španělské fotbalové soutěži.

90+1

90

Nastavovat se bude jedna minuta.

90

Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Carlos Vela.

Rubén ROCHINA - 0:3

88

Granada právě vstřelila branku!
Tak to byla fotbalová nádhera! Hosté se zaslouženě dostávají do tříbrankového vedení. RUBÉN ROCHINA obral na polovině hřiště svého soupeře o balon a okamžitě vyslal na branku parádní střelu, který překvapila brankáře Zubikaraie a nakonec skončila v brance. Nádherný gól v podání španělského útočníka – 0:3.

86

Finální střídání na straně Granady. Javi Márquez opouští trávník, kde jej vystřídá Ruben Pérez.

85

Po tvrdém zákroku zezadu vidí zaslouženě žlutou kartu Márquez.

82

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Martínez, přichází Eneko Capilla González.

81

Trenéru Granady José Ramónu Sandovalovi se skvěle vyplatilo střídání Ibaňeze, který jednu branku vstřelil a na další asistoval. Díky němu se Granada přiblížila k záchraně.

Robert IBAÑEZ - 0:2

79

A je to tady, Granada přidává druhý gól! Chybu v obraně využil střídající ROBERT IBAŇEZ, který přidal k asistenci i vstřelenou branku, když jeho zblokovaná střela přelobovala brankáře Zubikaraie. Hosté vedou již 2:0!

78

Domácí se však nevzdávají a začínají svého soupeře tlačit.

76

Granada je vstřelenou brankou nabuzena a zdá se, že bude chtít přidat ještě pojišťující gól.

Youssef El Arabi - 0:1

74

Hosté se dočkali a po parádní akci otevírají skóre! Robert Ibaňez se krásně uvolnil a poslal před branku přihrávku na úplně osamoceného YOUSEFFA EL ARABIHO, který prázdnou brankou nepohrdl a vstřelil velice důležitou branku pro svůj tým, který může dopomoci k záchraně v nejvyšší španělské soutěži.