4:1

konec (1:1)

17.05.2015, 19:00 • Estádio José Alvalade • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.6 4.0 5.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sledovali jsme parádní utkání. Braga šla po pokutovém kopu do vedení,ale lépe hrající Sporting stihl před poločasovou přestávkou vyrovnat-rovněž z penalty. V druhé půli už domácí převzali otěže a třemi góly stanovili konečný výsledek 4:1. Musím dodat,že zápas se odehrával před slušně zaplněnými tribunami.
Pro dnešek je to vše a těším se zase někdy příště. Na shledanou! (21:01:55)

90+4

SLIMANI - 4:1

90+4

Sporting Lisabon právě vstřelil branku!

Autorem branky je Slimani.
Carillo poslal parádní centr, na který si naběhl Slimani a tváří v tvář Matheusovi se nemýlil.

90+3

Domácí hráči kombinují před vápnem Bragy. Nikam se už ale neženou.

90+2

Míč drží na kopačkách domácí hráči a nepouštějí hosty před své pokutové území.

90+1

Nastavovat se budou 4 minuty.

90

Postupná kombinace Bragy skončila u Patrícia. Agra si neporozuměl se svými spoluhráči.

89

Z něj ovšem hosté neohrozili Patríciovu svatyni. U míče opět domácí

89

Carrilo fauloval a Braga má další přímý kop.

88

Sporting si dnešní zápas pohlídá.Drží míč na svých kopačkách a dokáže hrozit. Mario poslal svou střelu mimo tři tyče.

87

Slimani se v pokutovém území dostal k odraženému míči. V záklonu poslal míč vysoko nad.

86

Sporting drží míč na svých kopačkách a postupnou kombinací na polovině hřiště hledá skulinky v obraně soupeře.

84

Domácí vybojovali míč na polovině hřiště. Carrilo sprintoval kupředu a vybojoval další rohový kop.

Obrovská šance Bragy

83

Alan vynikající přihrávkou vybídl ke skórování jednoho ze svých spoluhráčů. Ten trestuhodně sám před Patríciem selhal a poslal míč mezi diváky.

82

Nyní si ovšem se standartní situací neporadili vůbec dobře. Míč končí v rukavicích domácího brankáře.

81

Silva fauloval Alana. Braga bude mít další příležitost.

80

Po faulu domácích zahrával přímý kop ze slibné pozice Danilo. Jeho střela měla dobré parametry a skončila na břevně domácí branky!

4:1

konec (1:1)

Branky: 45. Silva (pen.), 52. Tobias, 74. Silva, 90+4. Slimani – 13. PARDO (pen.)

Karty:   13. Tobias (SPL), 25. Nani (SPL), 43. Jefferson (SPL), 62. William (SPL) – 23. Carlos (BRG), 24. Menga (BRG), 59. Pardo (BRG)

Sporting Lisabon: Patrício, Lopes, Oliveira, Tobias, Jefferson, William, Adrien, Mário, Carrilo, Nani, Montero
Náhradníci: Boeck, Cedric, Mane, Martins, Sarr, Slimani, Tanaka

SC Braga: Matheus, Pinto, Carlos, Menga, Rafa, Danilo, Tiba, Santos, Núrio, Goiano, Pardo
Náhradníci: Agra, Alan, Boly, Joao, Santos, Sasso, Kritšuk

Rozhodčí: Xistra-Soares, Cruz

Diváci: 36 912