2:3

konec (1:1)

17.05.2015, 14:30 • O titul • Pavel Škopek

Tipsport: 1.9 3.45 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi Clubem Brugge KV a KAA Gentem je u konce a hosté nakonec poráží Club 3:2. Hosté vsoupili do druhé půle aktivněji a po zásluze šli brzy znovu do vedení. Poté se hra vyrovnala a v 72. minutě vyrovnal na 2:2 opět Vormer. Hosté se s remízou nechtěli smířit a v 87. minutě rozhodl o výhře hostů Raman. Více se už nestalo, a tak Gent zaslouženě vítězí na hřišti Clubu Burugge 3:2 a připisuje si cenné tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a někdy zase na shledanou. (16:28:16)

90+5

90

Taktické střídání Gentu, Raman pomalu odchází a na poslední minuty nastupuje Pollet.

Benitem RAMAN - 2:3

87

Gent právě vstřelil branku!
Velmi pohledná kombinace hostů byla zakončena BENITEM RAMANEM, který napoprvé nedokázal dostat balón za brankovou čáru, ale napodruhé už hlavou balón poslal do sítě. 2:3.

84

Raman hledal svou střílenou přihrávkou Simona, ale ten byl o pár metrů zpět.

82

Střídání Gentu, Miličevič je vyměněn za Van der Bruggena.

79

Club naposledy střídá, Dierckx nahrazuje Bolingoli-Mbombu.

79

Ryan chytil balón před Ramanem a dlouhým výkopem poslal Mbombu na bránu, k němu se ale stačil vrátit Asare.

77

Dejaegere si udělal něco s nohou a je střídaný Foketem.

75

Izquierdův centr zakončoval Coopman mimo.

Ruud VORMER - 2:2

72

Bruggy právě vstřelily branku!
Domácí rozehráli rohový kop nakrátko, Vazquez poslal balón do šestnáctky, kde se dokázal překrásně zády k bráně prosadit RUUD VORMER a znovu srovnává skóre! 2-2.

69

Geršon bránil Izquierda a při obětavém zákroku se zranil, je odveden za postranní čáru.

66

Club Brugge přichystalo dokonce dvojité střídání, Místo De Fauwa a De Suttera přijdou se pokusit se zápasem něco udělat Coopman a Oularé.

64

Tempo hry výrazně opadlo, je vidět více faulů než střel. Chystá se také k prvnímu střídání.

61

V 61. minutě vedou hosté 2:1. Do druhého poločasu vstoupil Gent aktivněji a se štěstím se mu podařilo vsítit branku, jeho vedení je však zasloužené.

59

Vormer nabil Vazquezovi, který se opřel do střely a přestřelil vše včetně branky.

58

Kums centroval na Miličeviče, který byl v obléhání dvou domácích hráčů a ke střele se nedostal.