Nizozemská Eredivisie

SC Cambuur Leeuwarden – Willem II Tilburg

1:2

konec (0:1)

17.05.2015, 14:30 • Cambuurstadion, Leeuwarden • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.22 3.63 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

Naposledy střídají i hosté. Místo Wiljana Pluima zaujme Robert Braber.

85

Cambuur právě vstřelil branku!
Domácí snižují! Penaltu naprosto bez problémů a bezpečně proměnil ERIK BAKKER.

84

Byl nařízen pokutový kop! Po faulu jednoho z hostujících obránců si penaltu kopnou domácí.

83

Dochází k poslednímu střídání domácího celku. Místo Marlona Pereiry si posledních pár minut zahraje Michiel Hemmen.

76

Ben Sahar (WLM) rukama stáhl k zemi Andriuškevičiuse a po zásluze vidí žlutou kartu.

73

Už to mohlo být 0:3! Výborný průnik po levé straně předvedl Andrade, který dokázal nacentrovat na zadní tyč, avšak zde před prázdnou bránou naprosto nepochopitelně selhal Ali Messaoud.

69

Nyní je však hra opět přerušena a dochází ke zmiňovanému střídání. Hřiště opustil Dries Wuytens, opačným směrem zamířil Freek Heerkens.

Messaoudova parádní střela skončila na tyči

58

Rozehrávky přímého volného kopu se chopil Messaoud a jeho parádní rána skončila na tyči Nienhuisovy brány!

56

Domácí se dožadovali pokutového kopu po ruce jednoho z hostujících stoperů, ale místo toho měl rychlý brejk k dispozici hostující celek a Erik Bakker (CMU) byl donucen zatáhnout za záchrannou brzdu. Odměnou mu je žlutá karta.

56

Hřiště opouští Sander van de Streek, kterého nahrazuje hráč s číslem 9, Martijn Barto.

Samuel ARMENTEROS - 0:2

48

Willem II právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil nejlepší střelec Willemu, SAMUEL ARMENTEROS a ten se prosadil přesnou střelou k tyči. Gólman Cambuuru sice vystihl směr, ale na míč neměl šanci dosáhnout.

Penaltový faul Stebleckiho

47

Hosté budou kopat penaltu! Steblecki v pokutovém stáhl jednoho z hostujících hráčů a hlavní rozhodí ukazuje na pokutový puntík.

46

Narsingh si při své poslední akci v prvním poločase nějak ublížil a do druhého poločasu již nenastupuje. Místo něj jde na plac Rosheuvel.

Ben SAHAR - 0:1

35

První stoprocentní šance zápasu končí gólem! Přesně deset minut stačilo střídajícímu BENU SAHAROVI, aby si po krásné výměně míče zaběhl za obranu Cambuuru a poté střelou mezi Nienhuisovy nohy otevřel skóre zápasu.

25

Přichází nucené střídání. Ze hřiště je stažen právě zraněný Terell Ondaan a na jeho místo přichází Ben Sahar.