28.01.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Miroslav Vozdecký

Tipsport: 2.54 3.4 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Patrick MAROON - 0:4

59:28

Anaheim právě vstřelil branku!
PATRICK MAROON se po Kassianově chybě při rozehrávce prosazuje střelou do prázdné branky a pečetí tak výhru hostujícího výběru. Bez asistence.

55:39

Kosatky to zkouší bez brankáře.

55:25

Clayton Stoner zalehl do Dorsettovy přihrávky, čímž zabránil téměř stoprocentnímu gólu.

Rickard RAKKEL - 0:3

49:20

O osudu dnešního zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnuto. RICKARD RAKELL se v neutrální zóně dostal ke kotouči, nabral rychlost a přesnou střelou z mezikruží nad Millerovo pravé rameno navyšuje náskok svého týmu již na 3:0. Asistence: Clayton Stoner, Sami Vatanen.

39:55

Fowler ještě před sirénou lehkým nahozením hledal před bránou Perryho. Kdyby kanadskému útočníkovi sedl kotouč na holi lépe, mohlo být vymalováno.

33:42

Cogliano se rozhodl v situaci dva na jednoho místo nahrávky střílet. Bohužel pro Kačery se jeho pokus nevešel mezi tři tyče.

27:19

Jannik Hansen fauloval surově Andersena a dostal od rozhodčích dvě minuty.

Kyle PALMIERI - 0:2

27:19

Ducks jdou ještě před koncem přesilové hry do dvoubrankového trháku. KYLE PALMIERI využil Rakellovy přihrávky přes celé hřiště, přebruslil jednoho z beků a přesnou střelou mezi betony překonal Millera. Asistence: Rickard Rakkel.

25:23

Po Kassianově zákroku, který po hvizdu rozhodčích narazil jednoho z Kačerů na hrazení, se u mantinelu strhla pořádná strkanice. Rozhodčí se nakonec rozhodli vyloučit pouze hráče s číslem 9, který dostal dvě minuty za hrubost.

23:11

Perry podle rozhodčích fauloval jedno z bratří Sedinové neprodleně po vhazování. Vysloužil si tak dvě minuty za krosček.

19:51

Ještě před úvodní sirénou si Andersen připsal dva dobré zákroky proti Matthiasovi, který střílel bekhendem z pádu a následné dorážce Kassiana.

15:54

Francois Beauchemin si odsedí dvouminutový trest za krosček na Horvata.

Matt BELESKEY - 0:1

13:43

Ducks se ujímá po pohledné akci vedení v dnešním utkání.. Ryan Kessler zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej předal nedaleko modré Hampusovi Lindholmovi. Švédský mladík se rychle rozhlédl a poslal puk na holi MATTA BELESKYHO, který tvrdou ránou na zadní tyč z vrcholku levého kruhu překonal dosud perfektního Millera. Asistence: Hampus Lindholm, Ryan Kessler.

10:38

Miller si připsal v oslabení dva veledůležité zákroky. Tváří v tvář na amerického gólman nevyzrál Silferberg, který se snažil bekhendem usměrnit kotouč pod horní tyčku. Ještě před ním pálil nadějně z pravého kruhu na zadní tyč Andrew Cogliano.

03:34

Daniel Sedin je prvním vyloučeným v dnešním zápase. Od rozhodčích si vysloužil dvě minuty za hákování.

0:4

Branky a nahrávky: 14. Beleskey (Lindholm, Kessler), 28. Palmieri (Rakkel), 50. Rakkel (Stoner, Vatanen), 60. Maroon

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Corrado, Sbisa – Vrbata, Sedin H , Sedin D. – Kassian, Bonino, Mathias – Burrows, Vey, Higgins – Hnsen, Horvat, Dorsett

Anaheim Ducks: Andersen (Bryzgalov) – Lovejoy, Fowler, Lindholm, Beauchemin, Vatanen, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Beleskey, Kesler, Palmieri – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Smith-Pelly, Thompson, Bourque

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Kevin Pollock,Trent Knorr, Scott Cherrey

Diváci: 18 813