NHL

Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

4:3

konec (0:0, 3:2, 1:1)

28.01.2015, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus (kapacita 18500 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 3.0 3.4 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jevgenij KUZNĚCOV - 4:3

52:09

Washington právě vstřelil branku!
Capitals se ale opět vracejí do zápasu! Rychlou akci druhého útoku Washingtonu zakončil Marcus Johansson, McElhinney vyrazil puk pouze před sebe, kde byl na dorážku připravený JEVGENIJ KUZNĚCOV! Asistence: Marcus Johansson a John Carlson.

Cam ATKINSON - 4:2

45:20

Columbus právě vstřelil branku!
Hosté možná lépe vstoupili do třetí třetiny, domácí se ale prosazují gólově! Johansen se svou střelou nejdříve neuspěl, Foligno ale předal puk na modrou čáru, odkud vypálil Tjutin. Střela ruského obránce byla tečována, puk zůstal ležet v mezikruží, kde si ho nejdříve všiml CAM ATKINSON a parádní střelou nedal Holtbymu žádnou šanci! Asistence: Fjodor Tjutin a Nick Foligno.

Troy BROUWER - 3:2

39:41

Divoká třetina pokračuje, Washington se ještě v samém závěru druhé třetiny opět střelecky prosazuje! TROY BROUWER úspěšně tečuje střelu Matta Niskanena od modré čáry, McElhinney byl bez šance na zásah! Asistence: Matt Niskanen a Jevgenij Kuzněcov.

Fjodor TJUTIN - 3:1

39:05

Takzvanou branku do šatny nyní dávají domácí! Puk se od Aktinsona od levého mantinelu dostal až na modrou čáru k FJODORU TJUTINOVI, který tvrdou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě až do branky! Asistence: Cam Atkinson a Dalton Prout.

Andre BURAKOVSKY - 2:1

36:12

Hostům se ale podařilo velmi rychle snížit stav zápasu! Ovečkin vyhrál souboj o puk v rohu, předal jej Bäckströmovi, jenž se svým typickým přehledem našel na modré čáře Matta Niskanena, jehož parádní rána za přispění lehké teče ANDRE BURAKOVSKYHO zapadla pod břevno McElhinneyho branky! Asistence: Matt Niskanen a Nicklas Bäckström.

Ryan JOHANSEN - 2:0

35:39

Domácí se ujímají dvoubrankového vedení! Nick Foligno zavezl kotouč do útočného pásma, přihrávka na Kevina Connautona neprošla, Connauton ale z rohu kluziště našel přihrávkou napříč celou třetinou RYANA JOHANSENA, který se trefil náramně pod břevno Holtbyho branky! Asistence: Kevin Connautou a Nick Foligno.

Mark LETESTU - 1:0

23:45

Domácí se ujímají vedení po krásné akci! Boll přenesl puk na druhou stranu, kde Jack Johnson nabral rychlost, v útočném pásmu předal kotouč Troppovi, jenž z levé strany našel před brankou volného MARKA LETESTU, který svou střelou nedal Holtbymu šanci ani na zákrok! Asistence: Corey Tropp a Jack Johnson.

4:3

Branky a nahrávky: 24. Letestu (Tropp, Johnson), 36. Johansen (Connauton, Foligno), 40. Tjutin (Atkinson, Prout), 46. Atkinson (Tjutin, Foligno) – 37. Burakovsky (Niskanen, Bäckström), 40. Brouwer (Niskanen, Kuzněcov), 53. Kuzněcov (Johansson, Carlson)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Forsberg) – Johnson, Savard, Connauton, Wisniewski, Prout, Tjutin – Hartnell, Dubinsky, Anderson – Foligno, Johansen, Atkinson – Calvert, Wennberg, Morin – Boll, Letestu, Tropp. Trenér: Todd Richards.

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Green – Ovečkin (C), Bäckström, Burakovsky – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Beagle, Wilson. Trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Watson, Furlatt – Morin, Kovachik

Diváci: 16514