NHL

Philadelphia Flyers – Arizona Coyotes

4:3

po s.n. (1:0) (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)

28.01.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.9 3.9 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce! Philadelphia Flyers poráží Arizonu Coyotes 4:3 po samostatných nájezdech!

Domácí fanoušci museli být po začátku utkání velmi zaskočeni. Flyers prohrávali v 6. minutě po brankách Connora Murphyho a Martina Erata už 0:2. Poté ale hráli domácí přesilovku a tu využil Wayne Simmonds. Flyers byli poté po zbytek první třetiny lepší, ale branku už nevsítili.

Třetí třetina opět nabídla převahu domácích, kteří se dostávali do šanci, ale nedokázali je využít.

V prodloužení byla hra vyrovnaná, v poslední minutě ale trefil Gagner břevno a utkání došlo do nájezdů. V nich se v poslední sérii prosadil Wayne Simmonds a o vítězi bylo jasno.

Martin Erat (ARI) – 1+0, 5 střel, čas na ledě 19:07

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) hokejového onlajnu se těším brzy nashledanou! (04:00:12)

Wayne SIMMONDS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.

Vítěznou branku v samostatných nájezdech zaznamenal WAYNE SIMMONDS!

3. série 1:0

Simmonds proměnuje! Krásným blafákem vymíchal Smitha.

3. série 0:0

Vermette také zvolil bekhendový blafák, ale také nebyl přiliš dobře provedený.

2. série 0:0

Giroux trefil tyč!

Ekman-Larsson pouze vyrazil a Mason puk vyrazil.

1. série 0:0

Voráček jel velmi pomalu, poté zrychlil, ale Smith se nenechal rozhodit a jeho ránu vyrazil!

Gagner zvolil bekhendový blafák, ale neprovedl jej dobře.
Jako první začnou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo a přijde na řadu dovednostní soutěž – samostatné nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Ekman-Larsson pouze nahodil puk do pásma.

64:26

Hned po buly vypálil Rieder, Mason byl ale pozorný.

64:23

Gagner se teď dostal do přečíslení dva na jednoho. Zakončení vzal sám na sebe a trefil břevno Masonovo branky!

63:26

Voráček pálil z levé strany, Smith puk vyrazil a Giroux se už k dorážce nedostal.

63:09

Z otočky teď vypálil Erat, Mason si ale s jeho střelou i s dorážkou Gagner poradil.

62:41

Hanzal teď tvrdě srazil Del Zotta, dle rozhodčích ale vše v pořádku.

62:14

Michálek mohl pálit z mezikruží, Schenn mu ale ve střele zabránil.

61:53

Puk v ochranné siťi, následuje vhazování po pravici Smitha.

61:26

Smith vyráží střelu Bellemara vyrážečkou.

61:06

Vpřed teď mohl mířit Voráček a Giroux. Prvně jmenovaný ale neměl dostatečnou rychlost, navíc hráči Arizony se velmi rychle vrátili.

60:44

Luke Schenn se dostla k odraženému puku na modré, jeho rána ale nebyla přesná.

60:27

Z velkého úhlu vypálil Yandle, Mason se ale stihl přesunout a puk lapil.

60:08

Buly pro Arizonu, ta se postupně dostává do pásma.

60:01

Třetí třetina žádnou branku nenabídla a skóre je po třech třetinách nerozhodné 3:3. Na řadu teď přijde pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Puk má Del Zotto za svou brankou a bude se prodlužovat!

59:21

Umberger vypálil od modré, Smith pouze vyrazil a k dorážce se dostal Read, Smith se ale dokázal výborně přesunout!

58:39

Z levé strany vypálil Brayden Schenn, Smithovi puk opět vypadl, ale opět poblíž stál Murphy, který puk vyvezl pryč.

58:11

Za nahozením Voráčka nikdo nejel, Michálek společně s Ekmanem-Larssonem rozehrává.

57:26

Hraje se teď už dlouhou dobu bez přerušení. Útkání pomalu směřuje do prodloužení.

57:12

Doan se teď odvážně pustil proti trojici protihráčů a je jasně, že neprošel.

56:51

Flyers se teď snaží útočit, ale nedaří se jim usadit v útočném pásmu.

56:15

Chipchura se prezentoval střelou od modré, Mason puk vyráží do rohu kluziště.

55:36

Giroux vypálil z pravé strany, Smith nepředvedl jistý zákork, naštěstí pro něj stál v blízkosti MIchálek, který si puk vzal a vyváží ho.

55:18

Erat teď posílal puk před branku na Hanzala, na toho byla ale přihrávka přiliš dlouhá.

54:44

Lecavalier teď obkroužil branku, čímž hodně překvapil Smitha, k dorážce se tlačil Bellemare, ale Smith dokázal dostat puk pryč.

54:26

Schultz vyhodil puk přesně tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

53:55

Moss teď u mantinelu přišel o kotouč v souboji s Bellemarem a Flyers otáčí hru.

53:28

Čtvrtá lajna Arizony teď kombinuje v útočném pásmu.

52:55

Gagner našel mezi kruhy volného Campbella, který ale střelou zápěstím přestřelil branku Masona!

52:25

Read nabil na modrou MacDonaldovi, jehož tvrdá rána proletěla mimo levé tyče Smithovi branky.

51:51

Couturier teď nahazoval bekhendem puk před branku, nikdo z jeho spoluhráčů si ale do tohoto prostoru nesjel.

51:35

Zbyněk Michálek si teď najel do pásma po levé straně a spíše nahodil puk na Masona, ten raději přerušil hru.

50:55

Del Zotto teď přihrával a mezi kruhy pálil Claud Giroux, jeho ránu vyrazil Smith vyrazil vyrážečkou!

50:34

Voráček našel na levé straně Del Zotto, který ale o kousek minul branku.

50:14

Po vhazování se k pohotové střele dostal Chipchura, k dorážce se dostával Moss, ale Mason puk přikryl lapačkou.

49:59

Hanzal teď vypálil z rohu kluziště, Mason byl ale pozorný.

49:23

Erat jel po pravé straně sám proti MacDonaldovi, poté ale našel na levé straně volného Gagnera, který střelou z první trefil tyč!

49:08

Bellemare se zdržel v pásmu, ale nevšiml si, že rozhodčí signalizuje ofsajd. Po komerční pauze tak bude následovat vhazování ve středním pásmu.

48:36

Hraje se teď hlavně v pásmu hostů, kteří kromě aktivního úvodu zatím ve třetí třetině nepředvedli vůbec nic.

48:00

Chipchura se dostal ke střele z levé strany, jeho střela ale nemířila přesně.

47:21

Voráčkova lajna zatím jen ve svém pásmu, Schultz čeká na dostřídání spoluhráčů.

46:59

Velmi tvrdě vypálil od modré čáry Streit. Smith vůbec nic neviděl a na poslední chvíli jen puk trefil do ramena, velké štěstí pro hosty!

46:28

Coyotes byli ze začátku třetiny nesmírně aktivní, ale postupem času jejich aktivita upadá.

46:05

Rozehrávku Del Zotta se snažil tečoval Read, to se mu ale nepovedlo a puk skončil na holi Yandla.

45:39

Bellemare se dostal ke střele z pravé strany a Smith svou maskou srazil puk do ochranné sítě.

45:10

Teď je odpískáno zakázané uvolnění Coyotes. Následuje vhazování po pravici Smitha.

44:53

Nájezd Hanzalovo lajny do pásma úspěchem neskončil.

44:11

Puk za brankou Flyers, Mason pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.

43:50

První lajna Flyers je teď usazena v pásmu, Voráček byl teď podražen Yandlem. Rozhodčí který stál poblíž, ale nechal hru plynout dál.

43:20

Chipchura vypálil nebezpečně z pravé strany, Mason puk jen vyrazil, ale poté puk rychle přkryl pod lapačku.

42:37

Voráček teď vypálil z otočky, Giroux puk ještě tečoval, ale naštěstí pro hosty Smith stihl puk vyrazit betonem!

42:21

Voráček našel křížou přihrávkou Girouxe, ten vypálil z první, ale jeho rána byla zablokována Ekmanem-Larssonem.

41:55

Ekman-Larsson teď pouze nahodil puk ze středního pásma k Masonovi, ten ale hned rozehrál a Flyers otáčí hru.

41:31

Z levé strany se dostal ke střele Colaiacovo, Smith byl pozorný a puk lapil.

41:15

Odpískáno postavení mimo hru hráčů Coyotes.

40:57

Další střelu vyslal Yandle, jehož rána mířila mezi tři tyče, ale Mason puk dobře viděl a vyrazil jej.

40:27

Ke střele z mezikruží se teď dostal Hanzal, ale Masonovo branku netrefil.

40:18

Zbyněk Michálek teď podržel kotouč v rukavicích příliš dlouho a hra je přerušena.

40:01

Druhá třetina patřila jasně domácím Flyers, kterým se ale podařilo vyrovnat až ve 34. minutě zásluhou R.J Umbergera. Flyers dál tlačili a dočkali se až v samotném závěru, kdy se po přihrávce Voráčka prosadil Claud Giroux. Domácí fanoušky ale po 24 sekundách zchladil Tobias Rieder, který vyrovnal ze samostatného úniku. Stav před třetí třetinou je tedy vyorvnaný 3:3. Uvidíme, co nabídne třetí třetina.

Střely po druhé třetině – 2815

Třetí třetina začne přibližně v 3:00.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

Tobias RIEDER - 3:3

39:23

Arizona právě vstřelila branku!

Tak to byla tedy hodně rychlá odpověď. Do samostatného úniku se dostal TOBIAS RIEDER, který střelou nad lapačku nedal Masonovi šanci. Asistence: Shane Doan, Antoinne Vermette.

Michael DEL ZOTTO - 3:2

38:59

Philadelphia právě vstřelila branku!

Flyers otáčejí skóre! Voráček našel na levé straně výborně najetého MICHAELA DEL ZOTTA, který milimetrovou střelou posílá Flyer do vedení! Výborný obrat domácí z 0:2 na 3:2. Asistence: Jakub Voráček, Pierre-Edouard Bellemare.

38:18

Umberger se nakonec dostal ke kotouči a raději vyhodil puk do středního pásma a míří střídat, ostatně jako celá pětka.

37:43

Hra se ale rychle přestěhovala zpět do pásma Flyers a čtvrtý formace hostů se začíná usazovat v pásmu.

37:26

Právě Streit se teď ujímá rozehrávky akce Flyers.

36:57

Ze středního pásma napálil puk Streit, Smith byl ale pozorný a puk ihned rozehrál.

36:44

Po lehce nepřehledné situaci se na pravé straně dostal k puku Martin Hanzal, který vystřelil bekhendem. Mason ale vytáhl výborný zákrok lapačkou!

36:11

Erat přenechal puk na modré čáře Yandlovi, jehož rána byla zablokována.

35:51

Del Zotto vyhodil puk přes všechny čáry a je odpískáno zakázané uvolnění.

35:19

Teď ale Michálkovo nahození nebylo přesné a Flyers otáčejí hru.

34:36

Arizonu jakoby ten obržený gól probudil a najednou jsou velmi aktivní. Hanzalova lajna si teď vytváří tlak v útočném pásmu.

R.J UMBERGER - 2:2

33:55

Je vyrovnáno! Flyers to dlouhou dobu ostřelovali Smitha! Ten dlouhou dobu držel Coyotes nad vodou, ale poté z pravé strany poslal křížnou přihrávku MacDonald na R.J UMBERGERA, který se trefil krásně do růžku a vyrovnává! Asistence: Andrew MacDonald, Sean Couturier.

33:14

Z pravé strany vypálil Korpikovski, Mason vyráží. Čtvrtá formace Arizony jde hlavně rychle střídat, neboť na ledě už je Voráčkova lajna.

32:37

Rozehrávka Ekman-Larssona dokázal už ve středním pásmu zachytit Straka a Flyers otáčejí hru.

32:09

Z pravé strany se dostal White před Stona a vypálil, Smith byl ale pozorný.

31:44

Erat se teď snažil s Hanzalem něco vymyslet v útočném pásmu, ale první jmenovaný puk brzo ztratil.

31:14

Flyers mají teď v posledních minutách více ze hry, Coyotes zatím nenavazují na tu výbornou úvodní desetiminutovku.

30:36

Schenn byl teď podražen Chipchurou a klidně se dal faul odpískal. Rozhodčí však tak neučinil.

30:19

Další ofsajd Coyotes, na modré byl příliš nedočkavý Moss.

29:57

Střela Murphyho od modré byla zablokována Umbergerem.

29:44

Z pravé strany vypálil tvrdě Matt Read, Smith ale střelu vyrazil do rohu.

29:03

Giroux našel na pravé straně najetého Voráčka, který ale šel místo před branku ještě do většího úhlu a střelou mezi betony Smitha nepřekonal.

28:44

Druhá formace se Strakou pokračovala v tlaku v útočném pásmu a sám Straka se dostal z levého kruhu ke střele, Smith ale jeho ránu zápěstím lapil.

28:19

Straka nahodil puk do pásma, za brankou jej převzal White, který našel Simmondse, ten ale poloprázdnou branku netrefil!

27:38

Voráček se teď najížděl do pásma z levé strany, obkroužil branku a předával puk na Streita, přihrávka ale ideální nebyla a Streit ji nezpracoval.

27:17

Yandle teď čeká za brankou Smitha na dostřídání spoluhráčů.

26:49

Schultz našel na pravé straně Lecavaliera, ten měl ale problém se zpracováním a akce Flyers se tak zadrhla.

26:11

Read našel před brankou úplně volného Umbergera, ten ale puk nedokázal trefit!

25:41

První lajna Flyers se ale v pásmu moc dlouho neudržela a jde střídat.

25:19

Giroux se teď nehrnul okamžitě do útoku, raději hru podržel a vyčkal až si jeho spoluhráči najedou do ideálních pozic.

24:47

Erat si najel do pásma a zkusil to z pravé strany, jeho ránu ale zablokoval Schenn.

24:27

Postup Arizony teď zastavil další odpískaný ofsajd.

24:08

Přihrávka Ekmana-Larssona na Michálka přesná nebyla a hosté přicházejí o pásmo.

23:45

VandeVelde stál v lehké ofsajdu a Bellemare vypálil po odpískání a u mantinelu byl zpracován Campbellem.

23:11

Lecavalier vypálil od modré, puk se odrazil od mantinelu do brankoviště, Smith byl ale pozorný a puk přikryl lapačkou.

23:00

Za brankou výborně zapracoval Couturier, který našel na hranici levého kruhu Umbergera, který vypálil z první, trefil ale pouze prostor, kde stál Smith.

22:31

Ekman-Larsson zpět na ledě a Arizona je v plném počtu.

22:19

Giroux opět střílel z levé strany, ale ani napodruhé se nedokázal trefit mezi tři tyče.

21:56

Zatím výborná přesilovka ze strany Flyers. Voráček teď hledal na brankovišti Simmondse, ten měl ale zablokovanou hůl od MIchálka.

21:34

I střela Girouxe z levé strany letěla mimo, Schenn už se k dorážce nedostal.

21:08

Streit nabil na pravou stranu Voráčkovi, jehož tvrdá rána prolétla těsně mimo pravé tyče Smithovi branky!

20:41

Erat vyvezl kotouč až do pásma Flyers, tam jej o něj ale obral Voráček.

20:30

Ekman-Larsson "obejmul" Voráčka a jde si sednout na dvě minuty za držení protihráče.

20:19

Voráček faulován, Flyers mají výhodu!

20:08

Arioza sice vyhrála vhazování, ale rozehrávka Stone přesná nebyla a je odpískáno zakázané uvolnění.

20:01

Domácí fanoušci museli být po začátku utkání velmi zaskočeni. Flyers prohrávali v 6. minutě po brankách Connora Murphyho a Martina Erata už 0:2. Poté ale hráli domácí přesilovku a tu využil Wayne Simmonds. Flyers byli poté po zbytek třetiny lepší, ale branku už nevsítili.

Druhá třetina začne přibližně v 2:05.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53

Puk je v pásmu Flyers a pod kontrolou jej má Voráček a v první třetině už se nic nestane.

19:23

Del Zottovu střelu od modré vyrazil Smith vyrážečkou do rohu kluziště.

18:53

Další výborná přihrávka Voráčka, který našel mezi kruhy volného Umbergera, puk se ale po jeho střele odrazil od Smithovo masky do ochranné sítě!

18:34

Voráček zavezl kotouč do pásma a vytvořil pozici pro Streita, jehož rána od modré prolétla mimo.

18:00

Ke střele se teď dostal Bellemare, Smith byl ale pozorný. Na brankovišti se dostával k dorážce Lecavalier, ale Smith puk přikryl a přerušuje hru.

17:39

Del Zotto s Schennem udrželi kotouč ve třetině pouze na malou chvilku.

17:06

Voráček teď podrazil za brankou Michálka, ale rozhodčí faul nepíská.

16:52

Teď první lajna Flyers doslova vykombinovala obranu Coyotes. Nejdříve Streit přihrál na modrou Voráčkovi, ten našel před brankou Girouxe, který ještě vylepšil pozici pro Del Zotta mezi kruhy. Mike Smith ale proti jeho ráně vyjel a lapil ji do své náruče!

16:14

White je zpět na ledě, Flyers v plném počtu!

15:39

Od modré vypálil Ekman-Larsson, před Masonem puk tečoval Yandle, ale gólman Flyers i tak puk dokázal vyrazit!

15:13

A další vyhození, hodně nepovedená přesilovka hostů.

14:49

Na modré chyboval Yandle a Readovi se podařilo dostat puk do středního pásma.

14:23

Střela Ekmana-Larssona k Masonovi neprošla, Del Zotto ji zachytil a vyhazuje.

14:14

Za nedovolené bránění je vyloučen Ryan White. Přesilovka pro Coyotes!

13:43

Schultz se dostal z levé strany k další střele. Před Smithem výborně stínil Umberger, ale kanadský gólman si puk našel a přerušuje hru.

13:32

Od modré natáhl Schultz, Smith jeho přízemní střelu vyrazil mimo.

13:10

Další ofsajd, tentokrát se provinili domácí Flyers.

12:59

Doan našel na levé straně Ekmana-Larssona, ten mířil na vzdálenější tyč, ale branku netrefil.

12:36

Hra je přerušena, neboť Gagner zasáhl puk vysokou holí.

12:09

Hanzal vypálil z levé strany, těsně před Masonem tečoval puk Erat, ale gólman Flyers výborně zasáhl!

11:41

White teď dostal přihrávku mezi obránce od Colaiacova, ale pas nedokázal ideálně zpracovat.

11:16

Na modré čáře byl příliš nedočkavý Lessio a čárový odpískal postavení mimo hru.

10:32

Na modré nezachytil puk Schultz, naštěstí pro Flyers jej jistil Del Zotto, který puk raději odpálil za branku Smitha.

10:17

Puk vylétl mimo hrací plochu, po komerční pauze bude následovat vhazování ve středním pásmu.

09:43

Ekman-Larsson pouze nahodil puk na Masona, ten ale hru nepřerušil a hned rozehrál.

Wayne SIMMONDS - 1:2

09:02

Flyers přesilovku využívají! Od modré vypálil Streit, Smith si také vybral slabší chvilku a na brankovišti byl velmi pohotový WAYNE SIMMONDS, který střílí kontaktní branku! Asistence: Mark Streit, Claude Giroux

08:31

Voráček vypálil z pravé strany, Smith puk lapil a přerušuje hru.

08:21

Voráček našel na levé straně Girouxe, kterému ale střela vůbec nesedla. Na brankovišti se ale dostal k dorážce Simmonds, Smith ale dokázal střelu vyrazit.

08:11

Prvním vyloučeným tohoto utkání je McMillan za držení protihráče.

07:52

Hned po vjezdu do třetiny to zkusil Simmonds, Smith byl ale pozorný a střelu lapil.

07:23

Rozehrávka Del Zotta byla hodně nepřesná a hra se přesune před Masona.

07:02

Puk je teď za brankou Flyers a Mason pomáhá obráncům s rozehrávkou.

06:43

Doan to teď zkoušel z velkého úhlu, ale Mason si svou pravou tyč ohlídal.

05:50

Emery v brance vydržel jen necelých šest minut. Do branky míří Steve Mason!

Martin ERAT - 0:2

05:50

No tak to už je hodně zajímavé. Od modré vypálil Ekman-Larsson, Emery puk vyrazil jen před sebe a MARTIN ERAT už měl dorážku jednoduchou! Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Shane Doan.

05:18

Voráček se teď dostal ke dvěma nebezpečným střelám, obě ale vyrazil Smith!

05:03

Giroux se teď dostával k puku, ale byl zpracován Murphym.

04:36

Za brankou operoval Doan a Rieder, puk se ale dostal k brance Emeryho a ten raději přerušil hru.

04:03

Domácí jsou velmi opařeni z obdržené branky a zatím se nemohou dostat do hry.

Connor MURPHY - 0:1

03:33

Do vedení se překvapivě dostávají hosté! Od modré vypálil CONNOR MURPHY, Emery nepředvedl příliš jistý zákrok a puk se došťoural za brankovou čáru! Del Zotto už puk nestihl vytáhnout. Asistence: Andrew Campbell.

02:50

Doan našel mezi kruhy volného Ekmana-Larssona, jeho ránu ale zablokoval obětavě Del Zotto!

02:23

Lecavalier teď pouze nahodil puk do pásma a jde střídat.

01:51

Lessio se dostával do úniku, puk se mu ale zamotal mezi nohy a je odpískán ofsajd.

01:32

Straka elegantně obešel Murphyho a dostal se i ke střele. Smith ale jeho střelu z úhlu vyrazil.

01:08

Puk hned po vhazování vylétl mimo hrací plochu, vhazovat se ale bude v pásmu Flyers.

01:03

Hanzalovi se teď nepodařilo dostat puk do útočné třetiny a navíc Martin Erat stál v ofsajdu.

00:33

Od modré vypálil Schenn, Mike Smith si připisuje první úspěšný zákrok utkání.

00:28

Od modré čáry si k levému kruhu sjel Schultz, ale jeho rána byla sražena do ochranné sítě.

00:13

Hosté sice vyhráli vhazování, ale první lajna Flyers se dostává ihned k puku v útočném pásmu.

00:01

Ve Wells Fargo Center jsou již hráči nastoupeni na ledové ploše. Nyní zazní hymna USA.

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – MacDonald, Streit (A), Del Zotto, Schultz, Colaiacovo, Schenn – Schenn, Giroux (C), Voráček – Umberger, White, Simmonds (A) – Read, Couturier, Straka – VandeVelde, Bellemare, Lecavalier

Arizona Coyotes: Smith (McKenna) – Yandle (A), Stone, Ekman-Larsson, Michálek, Campbell, Murphy – Rieder, Vermette, Doan (C) – Erat, Hanzal (A), Gagner – McMillan, Chipchura, Moss – Lessio, Vitale, Korpikovski

Rozhodčí: L’Ecuyer, St. Laurent – Amell, Mach.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hezký hokejový večer. Zámořská NHL dnes pokračuje po krátké pauze dalšími zápasy. My se dnes zaměříme na zápas Philadelphie Flyers proti Arizona Coyotes. Úvodní buly je naplánováno na 1:00 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Philadelphia Flyers

Philadelphia zatím nezažívá vůbec dobrou sezonu. Momentálně se nachází až na 12. místě Východní konference. Pomalu už se tak může loučit s účastí v play-off, neboť na osmý Boston ztrácí propastných 12 bodů. Zápasů je ale ještě dost a stát se může cokoliv. Poslední zápas před pauzou odehráli Flyers minulou středu, kdy se v domácím prostředí střetli se silným Pittsburghem. Philadelphia dokázala zvítězit 3:2. Philadelphia se v této sezoně může spolehnout na dvojici VoráčekGiroux. Oba dohromady nasbírali už 107 bodů a jsou hlavním hnacím motorem Flyers.
Arizona Coyotes

Arizona je na tom ještě hůře než Philadelphia, neboť se nachází až na 13. místě Západní konference se ziskem 37 bodů a na účast ve vyřazovacích bojích může už prakticky zapomenout. Na osmé Calgary ztrácí už 15 bodů. Před pauzou se Arizona představila na půdě Chichaga a odjížděla s výpraskem 1:6. Postavení Coyotes může ale může "těšit" kouče národního týmu Vladimíra Růžičku, neboť v případě neúčasti Arizony v play-off by mohl povolat trojici českých hráčů hající barvy tohoto klubu. trojice Martin Hanzal, Martin Erat a Zbyněk MIchálek by se kouči Růžičkovi zajísté hodila.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Simmonds (Streit, Giroux), 34. Umberger (MacDonald, Couturier), 39. Zotto (Voráček, Bellemare), rozh. náj. Simmonds – 4. Murphy (Campbell), 6. Erat (Ekman-Larsson, Doan), 40. Rieder (Doan, Vermette)