1:2

konec (0:0, 0:0, 1:2)

28.01.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Michal Sedláček (@Michal_68)

Já vám děkuji za pozornost. Ze zimního stadionu Luďka Čajky je to z mé strany vše. (19:35:00)
Ovšem hosté se už ubránili a nedovolili Zlínu zakončit. Utkání tak končí možná trochu překvapivým výsledkem, alespoň podle průběhu hry. Ševci měli herní převahu, ale své šance nevyužili. Naopak hosté vytěžili z minima maximum a ze Zlína se odváží tři body.

60:00

59:43

Domácí kombinují v útočné třetině.

59:31

Puk drží Urbisch v lapačce a Zlín je bez gólmana.

59:08

Oddechový čas pro domácí.

59:08

Olomouc právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto, nebo ne? Bauer vyhrál buly před Halodou, poslal puk na ALEŠE JEKLIČE, který svou střelu od modré nasměroval přímo do horního růžku zlínské branky. Asistence: Dominik Bauer.

59:02

Ševci poslali nepřesnou přihrávku jen na zakázané uvolněním takže se hra vrátí před Halodu.

58:17

Blíží se konec třetiny a v útočné třetině se nyní nachází hosté.

57:22

Na druhé straně musel být v pozoru Haloda, ale puk schoval do lapačky a bude se tak vhazovat.

57:05

Sirota napálil puk od modré, ale ten skončil jen na betonech Urbische.

56:21

Hostům se nepovedlo ani jednou usadit se v útočném pásmu a puk tak mají opět domácí.

55:15

Zlín přidává na obrátkách a většinu času se teď hraje na polovině hostí.

54:11

Olomoucký gólman lapil puk do lapačky a tak se bude vhazovat.

53:09

Karola se dostal k odraženému puku a ač Urbisch nebyl v ideálním postavením, zlínský útočník minul branku.

52:10

Olomouckému obránci nesedla střela na modré a puk tak získávají domácí, kteří se vydávají do útoku.

51:31

Vhazování po pravici Urbische.

50:20

Máme vyrovnáno. Domácí byli pod tlakem, za brankou se vyraženého puku ujal ŠIMON BETÁK, objel bránu a zasunul puk ke vzdálenější tyči. Asistence: Milan Ostřanský, Aleš Jeklič.

49:59

Rána od modré a puk se do sítě snažil dotlačil Beták, ale na Halodu si nepřišel.

49:37

Olomouci se přesilovky dnes vůbec nedaří. Nyní hosté zahráli na zakázané uvolnění.

48:50

Domácí jsou ve čtyřech a navíc můžou jít do útoku.

48:18

Oddechový čas pro hosty.

48:18

Komplikace pro Zlín. Werbik jde odpykat trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3.

47:44

Je tady bitka! A jaká! Kužílek vs Pavlovský! Oba hráči se v krásném pěstním souboji střetli za brankou Halody a jejich souboj nakonec skončil remízou. Po několika ránách, padli oba v objetí na led a sudí je od sebe odtrhl. Oba hráči dostali trest na 5 + do konce zápasu.

47:21

Puk se z boku dostal přes hokejky až k Halodovi a ten ho podržel pod lapačkou. Bude se tak vhazovat.

46:45

Domácí se budou muset bránit. Hlaváč jde na trestnou lavici za sekání.

45:33

Procházka se natáhl ke střele od modré a před brankou tečoval puk jeho spoluhráč. Ovšem kotouč šel mimo.

44:58

Urbisch srazil zlínské nahození ze středního pásma do ochranné sítě, takže se bude vhazovat u branky hostí.

44:22

Nesvadba nahodil kotouč od modré, ale Haloda dobře viděl a nahození schoval v náruči.

44:06

Puk se pomalu doklouzal k Halodovi a ten ho raději přidržel pod lapačkou.

43:16

Urbisch si musel povyjet z branky, aby dosáhl na kotouč před svým brankovištěm.

42:27

Klasickou přesilovku už domácí nevyužili, ale i nadále zůstávají aktivnějším týmem.

41:11

Zlín právě vstřelil branku!
Konečně jsme se dočkali gólu. Ševci využívají přesilovku 5 na 3. Karola poslal puk na modrou, Kužílek vyslal tvrdou střelu, kterou před brankou tečoval MICHAL HLAVÁČ a posílá tak domácí do vedení. Asistence: Jakub Kužílek, Daniel Karola.

40:25

Za povzbuzování jednoho bubeníka a jednoho hlasově zdatného fanouška kombinují ševci v útočném pásmu.

40:01

Druhá třetina patřila herně Zlínu, výsledkově však zůstává stále vyrovnaná. Domácí měli možnost na skórování, ale proti nim stojí skvělý Urbisch, střelecká nemohoucnost a i chybí pověstné štěstíčko. Z výsledkem tak zatím může být spokojenější Olomouc.
Další třetina začne přibližně v 18:54.

40:00

39:48

Máme tu další vyloučení a Zlín bude hrát přesilovku 5 na 3. Nesvadba jde na trestnou, také za vysokou hůl.

39:15

Hladiš dostal hokejkou do obličeje od Ministra. Olomoucký útočník už putuje na trestnou.

38:34

Hořanský tečoval puk směrem na branku, ale ten skončil těsně vedle tyčky. Urbischovi dnes štěstí opravdu přeje.

37:45

Hosté se při přesilovce docela trápí a snaží se založit útok od vlastní branky.

37:15

A do třetince všeho dobrého pro Zlín a zlého pro Olomouc. Kotouč končí za brankou Urbische.

36:48

Znova puk putuje za branku hostí.

36:24

Zlín dostal kotouč ven z obraného pásma.

35:59

Zaremba si podle rozhodčích počínal nedovoleně a míří na trestnou lavici za krosček. Olomouc tak čeká další přesilovka.

34:49

A zakázané uvolnění je pískáno i na druhé straně, takže se bude vhazovat u branky Urbische.

34:02

Zlín zřejmě zapomněl, že už má po oslabení a domácí hráči poslali kotouč na zakázané uvolnění.

33:34

Hosté se na chvíli usadili v útočné třetině, ale domácím se nyní povedlo dostat puk do bezpečí.

32:50

Domácí se bez nějakých větších potíží ubránili a jsou v plném počtu.

31:51

A znova jde kotouč přes všechny čáry.

31:25

Berani už podruhé během oslabení vyhazují kotouč za branku Olomouce.

30:47

Vyloučení na straně ševců. Gago si odpyká dvě minuty za hákování.

30:13

Zaremba jen nevěřícně zvedl hlavu. Dostal pas přímo před branku, vložil do něj hůl, ale puk skončil opět na olomouckém brankáři.

29:42

Karola to zkusil od modré, ale trefil jen prostředek brány, kde byl pochopitelně připravený Urbisch.

29:13

Janás natáhl ke střele z kruhu, ale růžek branky Halody těsně minul.

28:03

Hořanský se tlačil z boku k bráně, zakončil, ale pouze do náruče Urbische, který branku uhájil i před dotírajícími hráči.

26:52

Zaremba se dostal za obranu hostí, byl sám proti Urbischovi, ale měl puk na bekhendem a trefil ho pouze do míst, kde byla přichystaná vyrážečka olomouckého gólmana.

25:47

Domácí se snažili vybojovat puk u mantinelu, nakonec ho získal Gago a chtěl ho poslat před branku na svého spoluhráče, ovšem tomu kotouč hokejku přeskočil a skončil v moci Urbische.

24:36

Ševci poslali puk na zakázané uvolnění, hra se tak přesune před Halodu.

24:09

Urbisch likviduje střelu od mantinelu a drží puk ve výstroji. Bude se tak vhazovat po jeho pravé ruce.

23:27

Povedeným zákrokem také zazářil Haloda, když se rychle přesunul k druhé tyčce a ránu z první olomouckého útočníka vyrazil za bránu.

22:57

A opět končí puk až za brankou olomouckého brankáře.

22:28

Domácím se povedlo vyhodit kotouč.

21:34

Máme tu prvního vyloučeného i na straně Zlína. Talán si odsedí dvě minuty za podražení.

20:42

Hořanský se proháčkoval až na kruh a měl před sebou jen gólmana Olomouce. Ten ovšem proti jeho střele pohotově zakročil betonem a vyrazil puk za branku.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:09.
Domácí se v závěru usadili v útočném pásmu, ale kombinovali a kombinovali a ke střele se nedostali. Třetina tak končí poměrem 0:0 a zatím moc pohledný hokej nesledujeme. K vidění byla podobná třetina jako zde diváci viděli včera, když proti sobě stál Zlín a Olomouc. To se ovšem jednalo o Tipsport extraligu.

20:00

19:15

První vyloučení zápasu. Nesvadba putuje na trestnou za podražení. Zlín si v závěru třetiny zahraje přesilovku.

18:41

Zaremba to zkusil na Urbische z úhlu, ale ten byl připraven a střelu drží v rukavici.

17:31

Urbisch musí být ve střehu. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

16:51

Zlínská obrana sevřela do kleští olomouckého útočníka, který se sbírá z ledu. Domácí naopak vyváží kotouč do útočné třetiny.

16:08

Pavlovský se prodral až ke střele z kruhu, ale Haloda byl připraven. Hosté tak alespoň získali útočné pásmo.

15:26

Hosté se po delším čase konečně dostali z obranné třetiny, ale puk je stále na hokejkách domácích.

14:18

Procházka dostal přihrávku na modrou čáru a z první vypálil na branku. Jeho rána však končí těsně vedle.

13:02

Brandýs to zkusil od modré, ale jeho nahození končí jen na chráničích Halody, který puk přidržel v lapačce. Bude se tak vhazovat.

12:15

Markl nejprve pálil z před brankového prostoru a poté se snažil puk zasunout zpoza brány ke vzdálenější tyči, ale Haloda byl na místě včas.

11:46

Nahození od mantinelu končí na betonech Urbische.

10:37

Gago dostal nabídku ke střele. Na modré měl před sebou volnou cestu až k bráně tak vypálil tvrdou ránu, kterou však gólman hostí vyráží.

10:03

Po dlouhé době se zastavuje hra. Urbisch přikryl kotouč pod lapačkou a bude se tak vhazovat u branky hostí.

09:31

Procházka čeká za brankou až spoluhráči vystřídají a rozehrává útočnou akci.

08:38

Nahození z poloviny hřiště Urbisch v pohodě chytá do lapačky a rozehrává puk.

07:19

Ministr se po chybě zlínské obrany dostal k nadějné střele před branku. Haloda puk sice vyrazil, ale dopadl jen těsně vedle tyčky.

05:57

Procházka nahazoval od modré, ale puk se k olomoucké bráně nedostal.

04:38

Kužílek zkusil překvapit Urbische střelou ze středního pásma, ale jeho rána byla zblokována a skončila na mantinelu.

03:53

Rána olomouckého obránce zblokoval na modré čáře Dalajka.

03:06

Střela od mantinelu končí na betonech olomouckého brankáře, který podrží puk ve své výstroji.

02:14

Zlínský útočník se ocitl v dobré palebné pozici na kruhu, ale branku Urbische přestřelil.

01:36

Po zásahu Urbische se bude vhazovat u branky Olomouce.

00:58

Bauer se tlačil před branku, ale byl odtlačen zlínským obráncem.

00:01

PSG Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Kužílek, Řezníček, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Gago, Hladiš, Werbik.

HC Olomouc: Urbisch (Vlach) – Nesvadba, Kraigher, Brandýs, Tomek, Hes, A. Jeklič, Škoda – Ostřanský, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Horák, Beták, Kropáč, Janás..
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Je tady poslední kolo nadstavbové soutěže extraligy juniorů. V něm se utká domácí PSG Zlín a hostující HC Olomouc.

Ševce bez ohledu na výsledek čeká souboj ve skupině o play off. Zlín se nachází na poslední postupové příčce a pokud by dnes získal plný počet bodů, mohl by ještě pomýšlet i na vyšší umístění. To Olomouc už je bez šance na play off a čeká ji souboj o záchranu. Mora je jen místo za postupem, který drží Zlín, ovšem má na něj ztrátu patnácti bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:2

Branky a nahrávky: 42. Hlaváč (Kužílek, Karola) – 51. Beták (Ostřanský, Jeklič), 60. Jeklič (Bauer)

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Kužílek, Řezníček, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Gago, Hladiš, Werbik.

Rozhodčí: Netopil – Goňa, Maťašovský.