28.01.2015, 18:00 • Stadion města Nový Jičín • Kateřina Krutilková

Tipsport: 1.3 5.3 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nový Jičín si dnes zaslouženě vybojoval 3 body a Karviná bohužel odjíždí s prázdnou. To je dnes ode mne vše, děkuji za pozornost. (20:22:05)

60:00

59:13

Zavár před domácím brankářem musel Šrámek přerušit, aby na chvíli zklidnil situaci.

58:24

Vyloučen hráč Nového Jičína Hanák za držení hole.

57:08

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Spolupráce Mráze s JAKUBEK IŽACKÝ, jenž bez problémů přestřelil ležícího brankáře.

56:55

Karviná velice dobře ubránila tlak Nového Jičína a již hraje v plném počtu.

54:55

Opravil dal hokejku pod Pokopa, který v té rychlosti málem prorazil mantinel, naštěstí je v pořádku.

53:43

Mráz opět v gólové šanci, jen jeho obrovská střela ovšem mířila mimo brankoviště.

51:12

Karviná vstřelila branku!
DAVID HOĎA využil nepozornosti Šrámka a krásnou čistou střelou skoruje. Asistence Vladimír Luka a Zdeněk Deutsch.

51:09

Vyloučen hráč Nového Jičína Robin Gebauer za podražení.

49:41

Po několika nepovedených akcí se TOMÁŠI MRÁZOVI konečně Podařilo Gleicha prostřelit. Asistence Jakub Ižacký a Martin Kabeláč.

47:43

Mikšanovi ujel puk a ujela mu taky jedinečná příležitost na zvýšení skóre.

47:01

Vyloučen hráč Karviné Milch za sekání.

45:50

Zakázané uvolnění Karviné.

44:15

Hra je velice zmatená. Oba týmy se pohybují ze strany na stranu.

42:58

Po ladné příhrávce před hostujícího brankáře Petra Prokopa, ROBIN GEBAUER. Asistence Petr Prokop.

40:55

Luka od modré čáry vystřelil i v přesilovce rychlý puk, s tím si Šrámek lehce poradil a hra se opět přesunuje na stranu Karviné.

40:01

V druhé třetinš jsme mohli shlédnout podobnou hru jako v třetině první, ovšem nám lehce vzrostla bojovnost chlapců, což se hlavně provuje na vylučování. Další třetina začne v 19:34.

40:00

39:25

Faul Gleicha, jenž podrazil domácího Mráze. Místo něho na trestnou lavici nastoupil Chomič.

38:12

37:41

Šrámek si už už myslel, že má vše pod kontrolou, ovšem TOMÁŠ FOLTÝN se zmocnil puku a Šrámka z levého kruhu jednoduše překonal. Asistence Patrik Zamecznik a Ladislav Opravil.

36:37

Všichni hráči jsou již na ledě.

35:41

Mráz z ostrého pravého úhlu také minul hostující branku.

35:12

Žák minul Gleichovou svatyni.

34:17

Další vyloučení ovšem teď se nepohlídal Martin Kasperlík.

33:42

Amosféra nám na ledě opravdu houstne. Hráči obou týmů se zlobí jak na sebe na tak ostatní hráče a nebojí se to vyjádřit jak slovně tak fyzicky. Vyloučen hráč Nového Jičína Robin Gebauer.

32:31

Jakub Ižacký příhrál ze středního pásma MARTINU KABELÁČOVI, který bez problému v bezprostřední blízkosti před brankářem prostřelil Gleichovi kotouč mezi betony. Asistence Jakub Ižacký.

31:14

Gleich ztratil puk z dohledu, naštěstí hned zakročila obrana a vše uklidnila.

30:34

Momentálně se hraje 4 na 4.

29:46

Ve dvounásobném oslabení Lehečka ujel, ale před branou byl tvrdě atakován hráčem Karviné Szajterem.

29:36

Vyloučen hráč Nového Jičína Ižacký.

28:43

Vylučuje se na obou stranách. Zdeněk Deutsch měl zřejmě problém s hráčem Nového Jičína Robinem Gebauerem a tak se jdou oba posadit (odložený trest).

28:02

Luka zkoušel s levého kruhu pozornost Šrámka, pozorný Šrámek výborně zakročil.

27:49

Hruška opravdu škaredě zakročil na hráčen Karviné, tak se jede posadit na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:16

Po úniku novojičínské obraně nahrál Martin Kasperlík svému spoluhráči, ovšem ten puk předjel.

26:29

Prokopovu střelu od středního pásma Gleich vychytal s přehledem.

25:08

Vyloučen hráč Karviné Deutsch.

24:47

Po buly se Uhlár společně s Prokopem přebruslili karvinou obranu, ovšem Uhlár svým zběhlým bruslením zapomněl, kde je branka a poté byl již ve velkém úhlu na hezké zakončení.

24:17

Karviná hraje v plném počtu. Své oslabení zvládla bravurně, dokonce dostala šanci na trestné střílení.

23:31

Místo Luky nastupuje Hoďa, jenž na pozorného Šrámka nevyzrál.

23:31

Jsou kolem toho velké rozbroje, proto se rozhodčí ještě s karvinskou střídačkou na všem domlouvá.

23:31

Jakub Lehečka fauloval držením hráče Karviné, ten ovšem místo sebe na trestné střílení posílá nejlepšího střelce 2.ligy Luku.

22:30

Ižacký se hezky prokličkoval mezi obranou Karviné, ovšem se při otočce špatně otočil a chybně zakončil.

22:17

Vyloučen hráč Karviné Foltýn za hákování.

20:42

Nový Jičín se prozatím ujímá hry. Novojičínští se stále drží v útočném pásmu a Karvinou ne a ne pustit k puku.

20:01

V první polovině první třetiny jasně zářili hráči Nového Jičína, ovšem poté se Karviná lehce probudila a díky Hoďovi snížili gólové manko na 1:3. Další třetina začne asi v 18:46.

20:00

19:22

Vyloučen hráč Karviné Čintala za sekání.

17:50

Delší dobu měla v držení puk Karviná jen se ji stále nedařilo dostat z orbanného pásma a je z otho ofsajd.

16:39

Szajter se sám prokličkoval do útočného pásma v němž už mohl pokračovat sám na Šrámka, ale raději nahrál svému spoluhráči a tak zbytečně promarnil svou šanci.

15:55

Ballner se dostal do obrovské šance. Najížděl si po Šrámkově levici a do poloprázdné branky se pokusil vystřelit, ovšem minul a Karviná celý nátlakový postup musí podstoupit znovu.

15:31

Nový Jičín hraje v plném počtu.

14:05

Po této šanci se hra přesunula opět ke Gleichovi, tentokrát však ohrožení Lehečka z levého kruhu zvládl na jedničku.

13:51

Karviná se dostala do skvělé útočné pozice a Kaperlík Martin se dostal do první šance, ale trefila pouze levý beton Šrámka.

13:31

Vyloučen hráč Nového JIčína Novotný za faul loktem.

12:41

Novojičínská obrana nedokázala zastavit rozjetého DAVIDA HOĎU, jenž bezproblému Šrámka prostřelil.

10:13

Oddechový čas pro hosty.

10:13

JAKUB IŽACKÝ si sám prudce najel před Gleicha a vypálil dělovku nad lapačku hostujícího brankáře.

09:58

Gleich ztratil puk z dohledu a JAKUB LEHEČKA trefil mezi betony hostujícího brakáře. Asistence Přemysl Vašut

08:06

Nový Jičín využivá přesilovky.David Mikšan nahrál mezi kruhy PETRU PROKOPOVI, jenž svou nevyzpytatelnou dělovkou nedal Gleichovi takřka šanci. Asistence David Mikšan a Pavel Hanák.

05:11

Nový Jičín v plném počtu.

04:49

Vyloučen hráč Karviné Foltýn za vysokou hůl a jelikož i s krví, Karviná si zahraje 4 minuty v oslabení.

04:19

Karviná se dopustila zakázaného uvolnění.

03:55

Hoďa od modré se svou střelou pouze dotkl domácího brankoviště.

03:11

Vyloučen hráč Nového Jičína Patrik Flašar za podražení.

02:27

Jemnou nahrávku Milche Šrámkovi, skončila v betonů domácího brakáře.

01:23

To ale domácí jen tak nenechají. Teď se už Gleich nejspíše nezastaví. Střela Ižackého zatím karvinskou svatyni pouze lízla, ovšem Karviné se nedaří domácím vzít puk.

00:38

Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Karvinou, jenž se dostala okamžitě do útočného pásma. Nechybělo málo a bylo z jejich pěkné šance gól.

00:01

SK Karviná
Hráčům Karviné momentálně patří poslední místo tabulky. Jelikož jsou ale výkony vždy opravdu vyrovnané, tato pozice je dost zavádějící. Dokáží hrát často velice bojovný hokej, z čehož vyplývá, že se jim povedlo vybojovat již 25 bodů a na předposlední Frýdek-Místek jim schází jen jeden bod. Do play-off se letošní nováček nejspíš nedostane, ale naštěstí naděje umírá poslední a Karviná má stále ještě šanci, i když pouze jen teoretickou.
HK Nový Jičín
Nový Jičín sice začal rok 2015 třemi vítězstvími, potom se jim ovšem nepodařily domácí zápasy s valachy. Z jihomoravského kraje se jim podařilo přivést 2 body, ale poté dostali další nadílku v Porubě, jenž Novému Jičínu nastřílela 5 gólů. Kádr Nového Jičína se sice drží na 5. pozici, ale rádi by se probojovali na 4., aby mohli ukázat domácímu publiku, že na to letos opravdu mají. A jelikož porazili spoustu silných týmů a dokáží předvést krásný hokej, tak opravdu mají. Jak si povedou v tomto utkání je zatím ve hvězdách.
Vítáme vás u on-line přenosu, kterým Vás bude provádět Kateřina Krutilková. Utkání začíná v 18:00.

7:3

Branky a nahrávky: 9. Prokop (Mikšan, Hanák), 10. Lehečka (Novotný, Vašut), 11. Ižacký, 33. Kabeláč (Ižacký), 43. Novosad (Prokop), 50. Mráz (Ižacký, Kabeláč), 58. Ižacký (Mráz) – 13. Hoďa, 38. Foltýn (Zamecznik, Opravil), 52. Hoďa (Luka, Deutsch)

HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer) – Žák, Flašar, Hruška, Vašut (C), Vnenk (A), Cabák, Gebauer, Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Novosad, Ižacký, Hanák (A), Novotný, Uhlár, Zetík, Prokop

SK Karviná: Gleich (Tomšů) – Čintala, Deutsch, Dýrr, Foltýn, Hoďa, Chomič, Jaroch, Juhász, Kasperlík M., Kasperlík O., Luka, Milch, Mládenka, Opravil, Szajter, Ballner, Orság, Vyčesaný, Vydra, Zamecznik