po s.n. (1:0) (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)

28.01.2015, 17:00 • Arena 2000 • Martin Penker

Tipsport: 1.62 4.3 4.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek středečního večera. Někdy příště opět na shledanou. (19:36:58)
Zápas tedy domácí nakonec vyhrávají až po samostatných nájezdech! Na první branku jsme si museli počkat až do druhé třetiny když se prosadil z přesilové hry Soloduchin. Domácí vyrovnali až ve třetí třetině když se trefil v 52. minutě Jakovlev. V samostatných nájezdech se jako jediný trefil Konkov a domácí tak z dnešního zápasu získávají 2 body do tabulky, hosté alespoň 1.

Střely na branku : 37 – 25
Vyhrané vhazování : 39 – 29

Sergej KONKOV - 2:1

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
Autorem vítězné branky je SERGEJ KONKOV.

3. série 1:0

Vyglazov neproměňuje a domácí tedy poráží hosty po samostatných nájezdech.

Apalkov nevyzrál bekhendovou kličkou na Sateriho a Vyglazov musí dát!

2. série 1:0

Soloduchin se rozjel proti Kolesnikovi a také nedává.

Kronwall také neproměňuje.

1. série 1:0

Kempe nevyzrál na Kolesnika a stav je stále tedy 1:0.

Jako první jede Konkov a proměňuje!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:41

Afinogenov jel v posledních sekundách sám proti Kolesnikovi, ten však předvedl fantastický zákrok a posílá zápas do samostatných nájezdů.

61:48

Pašnin se dostal ke střele z mezikruží a branku míjí jen těsně! Stadionem to jen zahučelo.

60:54

Domácí uzavřeli svého soupeře v útočném pásmu a snaží se překonat Sateriho.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:41

Oddechový čas pro domácí.

56:33

Thörnberg vypálil z levého kruhu, střela však míjí jen těsně břevno.

54:42

Nyní si zahrají přesilovku domácí. Deset minut + do konce utkání vyfasoval Koroljov.

53:43

53:33

Hosté se však nedostali v této přesilovce k vážnější šanci a přesilovka za malou chvíli skončí.

51:43

Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za napadení vyfasoval Ljubuškin.

Jevgenij JAKOVLEV - 1:1

51:01

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Branka tedy nakonec platí! JEVGENIJ JAKOVLEV nezasáhl kotouč před Saterim v nepovolené výšce a branka je tak uznána! Asistence: Jegor Averin

50:33

Jakovlev tečoval kotouč před Saterima kotouč končí za jeho zády, rozhodčí si však půjdou branku ověřit u video rozhodčího, neboť si nejsou jisti jestli náhodou nezasáhl kotouč v nepovolené výšce.

49:21

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Semenov.

44:42

Šitikov zkusil své štěstí od modré, jeho střela však postrádala přesnost a končí vedle branky.

42:47

42:23

Domácí se nedostali v této přesilové hře téměř k žádné větší šanci a hosté budou každou chvíli kompletní.

40:46

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Porseland.

40:01

Ve druhé třetině byli více aktivnější domácí, branku však vstřelili z přesilové hry ve 32. minutě hosté, konkrétně Soloduchin a ujali se tak vedení 0:1. Domácí mají na vyrovnání ještě celou třetí třetinu, tak uvidíme zda se jim to podaří.

Střely na branku - 14 – 7
Vyhrané buly - 11 – 14
Třetí třetina začne zhruba v 18:42.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:41

Kapustin vypálil od modré, Sateri vytáhl skvělý zákrok proti jeho střele.

37:23

Platt dostal skvělou křižnou přihrávku k levé tyči, puk mu však přeskočil hůl a netrefil ho tak.

Vjačeslav SOLODUCHIN - 0:1

31:20

Viťaz právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku a otevírají skóre dnešního utkání! VJAČESLAV SOLODUCHIN propálil z pravého kruhu vše co mu stálo v cestě a otevírá tak skóre dnešního utkání. Asistence: Roman Kudinov.

30:35

Hosté si také zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě vyfasoval domácí tým.

28:08

Domácí si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za držení hole vyfasoval Seleznjov.

26:32

Na druhé straně se ke střele z mezikruží dostal Novotný, jeho střelu však zblokoval do ochranné sítě jeden z hostujících obránců.

25:18

Platt vypálil z pravého kruhu, Sateri byl však dobře postavený ve svém brankovišti a tuto střelu kryje.

20:08

Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a s pukem nyní kombinují ve své třetině.

20:01

První třetina je za námi. Hosté jsou zatím mírně aktivnější. Dostali se do pár větších příležitostí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Stav tak zůstává stále stejný 0:0.

Střely na branku : 3 – 8
Vyhrané buly : 15 – 6
Druhá třetina začne zhruba v 17:47.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

12:06

Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Koroljov.

08:43

Hosté jsou zatím aktivnější, Kolesnik však předvádí zatím skvělý výkon.

07:03

Afinogenov vypálil z mezikruží, střela jen těsně míjí pravou tyč branky.

03:54

Semenov vypálil od modré, Kolesnik však tuto střelu dobře viděl a tak ji v pohodě kryje.

02:29

Hosté si zahrají ihned v úvodu zápasu přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Kapustin.

00:12

Domácí vyhráli úvodní buly a ihned se tlačí do útoku.

00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Holos, Jakovlev, Kronwall, Pašnin, Vasiljev, Ljubuškin, Gavrikov, Gorochov – Averin, Novotný, Galimov – Konkov, Loktijonov, Kontiola – Platt, Apalkov, Thörnberg – Kapustin, Kartajev, Gračjov

Rozhodčí: Gusev, Safjullov – Dedjulja, Goljak.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Poslední 3 vzájemná utkání

Jaroslavl – Viťaz 4:2
Viťaz – Jaroslavl 4:3 pp
Viťaz – Jaroslavl 3:2
Nejproduktivnější hráči obou mužstev

Lokomotiv Jaroslavl – Na domácí straně to je Ruský útočník Sergei Plotnikov, který má na svém kontě 32 bodů za 15 gólů a 17 asistencí.

Viťaz Moskevská oblast – Na druhé straně to je Český útočník Roman Horák, který má na svém kontě 30 bodů za 18 gólů a 12 asistencí.
Viťaz Moskevská oblast

Viťaz se nachází v tabulce západní konference na osmém místě s 67 body. Z padesáti zápasů mají na svém kontě 17 výher, 6 výher v prodloužení či nájezdech, 4 prohry v prodloužení či nájezdech a 23 proher. Na venkovní půdě zatím odehráli sedmadvacet zápasů ze kterých 11x vyhráli, 2x vyhráli v prodloužení či nájezdech, 1x prohráli v prodloužení či nájezdech a 13x prohráli. Dokáží dnes překvapit domácí celek a porazit ho?

Lokomotiv Jaroslavl

Jaroslavl se nachází v západní konferenci na šestém místě s třiaosmdesáti body. Z devětačtyřiceti zápasů mají na svém kontě 22 výher, 5 výher v prodloužení či nájezdech, 7 proher v prodloužení či nájezdech a 15 proher. Na domácí půdě zatím odehráli dvaadvacet zápasů ze kterých 13x vyhráli, 1x vyhráli v prodloužení nebo nájezdech, 2x prohráli v prodloužení nebo nájezdech a 6x prohráli. Dokáží dnes na svém ledě porazit papírově slabšího soupeře Viťaz?

Jaroslavl – Jugra 5:2
Jaroslavl – Traktor Čeljabinsk 1:0
Mytišči – Jaroslavl 1:4
Dyn. Minsk – Jaroslavl 3:0
Jaroslavl – Medveščak Záhřeb 4:3
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky. Vítám vás u zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Lokomotiv Jaroslavl a Viťaz Moskevská oblast.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:1

Branky a nahrávky: 52. Jakovlev (Averin), rozh. náj. Konkov – 32. Soloduchin (Kudinov)