2:1

konec (1:0)

11.12.2014, 19:00 • Jan Breydelstadion (Bruggy) • Viktor Sandev

Tipsport: 1.33 5.35 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas je u konce. Bruggy dokázaly v domácím prostředí zvítězit nad houževnatými Helsinkami 2:1 brankou Refaelova dvě minuty ped koncem a postupují do jarní fáze z prvního místa. Domácí byli lepší v prvním poločase a vedli, ovšem hosté se po poločase zvedli, vyrovnali a určitě alespoň bod by si zasloužili. Ve skupině končí na třetím místě se ziskem šesti bodů. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:56:56)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:4.

90+4

90+4

Na druhé straně se dostal do dobré pozice Oularé, jenže byl přistižen v ofsajdu.

90+3

Schüller se dostal do dobré možnosti, nicméně byl zablokován.

90+2

Po faulu De Fauwa budou mají Helsinky jednu z posledních šancí na vyrovnání.

90+1

Domácí s přehledem drží míč na útočné polovině.

90

Nastavují se tři minuty.

Lior REFAELOV - 2:1

88

Bruggy právě vstřelily branku!
Tak nakonec to vypadá, že belgický celek získá potřebné tři body k prvnímu místu. Dvě minuty před koncem se krásně trefuje LIOR REFAELOV a to bude pro hosty kruté, Helsinky ve druhém poločase hodně tlačily.

87

Dnešní střetnutí se chýlí ke svému konci, o postupujících do osmifinále je rozhodnuto.

86

Heikkinen fauloval Duarteho, domácí se mohou na chvíli uklidnit na útočné polovině.

85

Další rohový kop zahrával Lod, tentokráte z toho nebezpečí pro domácí obranu nebylo.

84

Perovuo oživil hru Helsinek, po jeho střele musel zasahovat Ryan.

84

Po rohovém kopu Perovuoa byl zablokován Annan.

83

Hosté střídají podruhé, ze hřiště odešel Väyrynen a nahradil ho Perovuo.

83

Ke střeleckému pokusu se dostal hostující Baah, ale byl na poslední chvíli zablokován.