1:0

konec (0:0)

11.12.2014, 19:00 • Atatürk Olimpiyat Stadı, Istanbul • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.5 3.4 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto trochu prodlouženého utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:34:44)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:5.
Rohy: 4:12. Fauly: 11:12.
Skončilo nám utkání, které přineslo jednu branku a dvě přerušení hry pro výpadky světel. O ten fotbalový moment se v 59. minutě postaral Tosun, když zužitkoval přesný Şahanův centr. Hosté se sice snažili, měli lepší držení míče, ovšem směrem kupředu to dnes vázlo. Výsledek 1:0 posunul Besiktas na první místo skupiny C, Tottenham postupuje z místa druhého.

90+4

90+3

Je to tu, odešel Kerim Frei, na poslední okamžiky nastoupil Furkan Yaman.

90+3

Domácí chystají ještě jedno střídání, ryze taktického charakteru.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

90

Tak už opět hrajeme, doufejme, že závěr už bude v pohodě.
Stále nehrajeme, kdoví jak se celá situace vyvine...

90

Druhý výpadek světel! Už to vypadalo, že utkání bude v poklidu dohráno, ale není přáno...

89

Capoue zezadu fauloval Freie, domácí s rozehrávkou přímého kopu nikam nespěchají.

88

Zengin odkopává od vlastní branky, ti jsou stále blíže vítězství.

86

Po centru hlavičkoval Nukan, jenže jeho slabý pokus byl pro Vorma naprostou lahůdkou.

86

Rohový kop pro domácí, těm tato situace vyhovuje, šetří tím čas.

84

Odchází jiný hráč Besiktase, Gökhan Töre, na poslední minuty naopak nastupuje Ismail Köybaşı.