2:0

konec (0:0)

11.12.2014, 21:05 • Rio Ave, Vila do Conde (POR) • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.8 3.37 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Rio Ave poprvé poznalo sladkou chuť vítězství v zápase Evropské ligy, poraženým týmem je Aalborg. Domácí sice nedrželi míč častěji než soupeř, na střely dánského soka převálcovali 18:11 a zaslouženě zvítězili. Dvěma krásnými brankami rozhodl o tříbodovém zisku portugalského celku Del Valle, především jeho první trefa stála za to. Z mé strany je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký sklonek dne a úspěšný pátek. (22:58:25)

90+3

90+3

Další ránu Del Valleho vyráží Larsen!

90+2

Enevoldsen z hranice velkého vápna nemířil mezi tři tyče.

90+2

Skvěle hrající Del Valle obral o míč Petersena.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Rozběhla se poslední minutka základního časového rámce.

89

Ukra v další obrovské šanci o centimetry minul branku!

88

Domácí jsou blízko od premiérové výhry v Evropské lize, jejich trenér už opustil střídačku a prožívá poslední minuty utkání u postranní čáry.

87

Další dobrá šance Rio Ave, ale Larsen proti střele Tarantiniho zasáhl.

86

Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Dokáže Aalborg vstřelit alespoň kontaktní branku?

84

Pinto peláší s míčem na útočnou polovinu a sbírá cenné vteřinky.

83

Ukrův centr z pravé strany sbírá ze vzduchu Larsen a okamžitě rozehrává.

82

Aalborští se snaží se zápasem ještě něco udělat, ale Thomsen proti přesile hráčů v bílém neměl nárok.

80

Vilas Boas čistým zákrokem odstavil od míče Enevoldsena.

Yonathan Del Valle - 2:0

79

Rio Ave právě vstřelilo branku!
YONATHAN DEL VALLE znovu udeřil! Domácí forvard se dostal k míči ve vápně a bez okolků jej napálil směrem ke vzdálenější tyči do protipohybu Larsena.

78

Dalsgaard je vytlačen na obrannou polovinu Aalborgu a musí si pomoci zpětnou přihrávkou na Larsena.