1:0

konec (0:0)

11.12.2014, 18:00 • Olympijský stadion (Kyjev) • Petr Bílek

Tipsport: 3.0 3.4 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do jarních bojů Evropské ligy se tedy podívají Inter s Dněprem. Italský velkoklub získal dvanáct bodů. Dněpr má po šesti zápasech sedm bodů a Karabach o jeden méně. Až na čtvrté místo kleslo dnes Saint-Étienne, které končí svou pouť soutěží s pěti získanými body. (19:56:37)
Je tu konec zápasu Evropské ligy mezi Dněpropetrovskem a Saint-Étienne. Domácí doslova vybojovali vítězství 1:0, které je posunulo do další fáze soutěže. V souběžně hraném zápase totiž Karabach doma pouze remízoval s Interem Milán, čímž ztratil šanci postoupit.

90+5

90+4

Kalinič za zdržování dostal ještě žlutou kartu, když bránil hostům rozehrát.

90+4

Po dalším rohu hostů se domácí dostali k rychlému protiútoku, jenže Kalinič zahrál rukou a hra je přerušena.

90+3

Po dalším rohu, který kopal Cohade, musel ve vápně zasahovat brankář Bojko. Ten byl navíc faulovaný a zdá se, že bude chvilku ležet na trávníku, aby pošetřil cenné vteřinky.

90+2

Přímý kop hostů kopal Gradel, jeho povedený centr do vápna odvrátila obrana na roh.

90+1

Druhý poločas bude nastavený o dlouhé čtyři minuty.

90

Normální hrací doba se rychle blíží ke svému konci. Sledujeme dramatický závěr zápasu.

89

Další neskutečné šance domácích! Gól na kopačce měl nyní Konopljanka, kterého ale vychytal Ruffier. Následně napálil Bruno Gama břevno a další dorážku Matheuse skvěle zneškodnil Ruffier.

88

Střídání v týmu FC Dněpr Dněpropetrovsk: ze hřiště odchází Ruslan Rotaň, přichází Serhij Politylo.

87

Čas rychle plyne a domácí již vyhlížejí konec zápasu. Zdá se, že jsou na tom lépe a že zápas dotáhnou do vítězného konce.

Šance Kaliniče

85

Druhý gól domácího celku měl nyní na kopačce Kalinič, jenže ve skluzu před prázdnou bránou míč prakticky netrefil a hosté měli obrovské štěstí.

84

Hosté stáhli hru již pouze na tři obránce a vrhají poslední zbytky sil do útoku.

83

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jonathan Brison, přichází Franck Tabanou.

83

Po rohu Hamoumy se k zakončení dostal Gradel, opět ale poslal balon jen mimo.

82

Do šance se nyní na přední tyči dostával Van Wolfswinkel, gólmana Bojka ale nepřekonal a následovat bude jen roh.

81

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kevin Monnet-Paquet, přichází Renaud Cohade.

1:0

konec (0:0)

Branky: 66. Fedeckij

Karty:   48. Zozulja (DNP), 53. Fedeckij (DNP), 55. Douglas (DNP), 90+4. Kalinič (DNP) – 36. Perrin (SET), 38. van Wolfswinkel (SET), 65. Monnet-Paquet (SET)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:8.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Fedeckij, Douglas, Čeberjačko, Alexandru – Rotaň (C) (88. Politylo), Kravčenko – Zozulja (67. Gama), Šachov (67. Matheus), Konopljanka – Kalinič.
Náhradníci: Laštůvka – Gama, Politylo, Blyznyčenko, Selezňov, Matheus, Migunov.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba, Brison (83. Tabanou) – Lemoine, Diomande – Monnet-Paquet (81. Cohade), Mollo (61. Hamouma), Gradel – van Wolfswinkel.
Náhradníci: Moulin – Baysse, Corgnet, Cohade, Tabanou, Hamouma, Bamba.

Rozhodčí: Strahonja – Premužaj, Krmar (všichni Chorvatsko)