1:2

konec (0:1)

11.12.2014, 21:05 • David Bochňák

Tipsport: 1.26 5.4 15.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání skupiny K, ve kterém domácí Fiorentina nečekaně prohrála s posledním celkem tabulky Dinamo Minskem 1:2. Fiorentina držela celý zápas častěji míč na kopačkách, přes dobře organizovanou obranu hostů se ale dostávala těžko. Fiorentina i přes tuto porážku postupuje do vyřazovací fáze z prvního místa. Hosté z Minsku se loučí se soutěží na posledním místě, těšit je může jen výhra nad favoritem skupiny. To je ode mě vše, u dalších zápasů naschledanou. (23:01:12)

90+4

90+4

Hostující brankář vidí za zdržování hry žlutou kartu.

90+4

Minelli měl na kopačce vyrovnání! Jeho střela ze šestnáctky mířila přesně k pravé tyči, kde byl ale včas Hutar.

90+3

Hosté budou poslední minuty dohrávat o hráče v poli méně. Veracila dostává druhou žlutou kartu a musí předčastně do sprch.

90+2

Kurtić dostává za protesty žlutou kartu.

90+2

Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Franck Dja Djédjé, přichází Sjarhej Karpovič.

90+1

Hutar teď vytáhl skvělý zákrok po střele Iličiće a drží tak tři body pro hosty!

90+1

Po závaru v hostující šestnáctce budou domácí zahrávat rohový kop.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90

Kurtić se pokusil ohrozit branku z úhlu, mířil však nepřesně.

89

Domácí mají míč na svých kopačkách a chystají se na závěrečný nápor.

Marko MARIN - 1:2

88

Fiorentina právě vstřelila branku!
Domácí těsně před koncem snižují! Minelli vběhl do vápna a poté nahrával pod sebe, kde byl MARKO MARIN, který překonává hostujícího brankáře! – 1:2.

87

Molaš je zpátky na hřišti a může tak pomoci hostům k posledním minutám bránění v tomto zápase.

86

Molaš zblokoval centr Kurtiće hlavou a složil se k zemi. Za pomoci lékaře je odnášen z hrací plochy.

84

Minelli se dostal do zakončení, byl ale v ofsajdu.

83

Iličić vzal všechno na sebe, zkoušel obstřelit zeď, jeho střela se ale mezi tři tyče nevešla.