SKIF Nižnij Novgorod – EHV Sabres Vídeň

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

07.12.2014, 13:30 • Nižnij Novgorod

Je to jasné! SKIF Nižnij Novgorod se po vítězstvích 3:0, 7:1 a 3:0 stává vládcem domácí skupiny Ligy mistryň a postupuje do únorového finále. Na rozdíl od Vídně, která s pěti body šanci na postup ztratila.

Alexandra KAPUSTINOVÁ - 3:0

58:12

SKIF právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Rakouské mistryně si nedokázaly vytvořit žádný tlak, a tak za svou vlastní brankou převzala puk ALEXANDRA KAPUSTINOVÁ a golfákem ho přes celou ledovou plochu napálila do zívajícího chřtánu vídeňské svatyně – 3:0! Bez asistence.

57:16

A teď dlouhé vyhození odkrytou klec těsně minulo! Icing se v oslabení nepíská.

55:55

Sabres Vídeň to zkouší bez brankářky, šest hráček v poli!

55:21

Oddechový čas pro hostující tým.

55:21

Maria Bělovová dostává dvouminutový trest za atak brankářky v brankovišti.

53:09

Další domácí hráčkou, která usedá na trestnou lavici, je Mira Jalosuová, přesilová hra pro Sabres Vídeň.

49:22

Vylučuje se, na trestnou lavici usedá domácí Maria Pečnikovová za podražení.

46:05

Olga Sosinová sama před Vigilantiovou, zkouší to z levé strany, ale puk končí mimo branku!

44:26

Po faulu Anny Hanserové končí přesilová hra hostujícího týmu, rakouský tým opět špatně střídal a poměr sil na ledě se vyrovná.

42:40

Vylučuje se, Sabres Vídeň si zahrají přesilovou hru, Maria Pečnikovová fauluje v útočném pásmu, zbytečný faul.

39:12

Hoviová je velmi aktivní v této třetině, nyní z levé strany znovu sjíždí před branku, její pokus Räisänenová chytá.

33:17

Rantamäkiová v další šanci, tentokrát se z levé strany dostává před Vigilantiovou, která ale její střelu chytá.

31:04

Z pravého rohu vybrusila Venla Hoviová a dokázala i zakončit, její střela však končí ve výstroji Räisänenové.

28:36

Katharina Hyblerová dostává dvouminutový trest za hákování, přesilová hra SKIF.

Gól neplatí

28:36

Pečnikovová dokázala dopravit puk do branky, ale bylo to již po odpískání, Katharina Hyblerová totiž předtím hákovala, gól neplatí!

26:36

A bude se opět vylučovat, pouze za cenu faulu musela nyní zastavit domácí Olga Sosinová pronikající hráčku soupeře, dvě minuty za podražení, poměr sil na ledě se vyrovná.

25:45

Nakonec Anna Hanserová půjde odpykat trest za příliš mnoho hráček na ledě, přesilová hra ruského týmu

23:55

A znovu se tam jedna z domácích hráček dostala do šance, tentokrát dokázala Vigilantiová bekhendovou střelu vyrazit.

23:20

Střela od modré, Vigilantiová levým betonem vyráží.

Jelena SILINOVÁ - 2:0

21:05

Skvělý vstup domácích do druhé třetiny, JELENA SILINOVÁ se dostala z levé strany před branku Sabres a parádním blafákem překonala Vigilantiovou. Asistence: Olga Sosinová.

Maria PEČNIKOVOVÁ - 1:0

18:56

Domácí využívají přesilovou hru, po přihrávce Kapusitnové se střelou od modré, z pravé strany, prosazuje MARIA PEČNIKOVOVÁ. Asistence: Alexandra Kapustinová.

18:39

Což má za následek pouze další nedovolený zákrok, jehož autorkou je pohledná Rakušanka Anna Meixnerová, která hrála vysokou holí.

12:25

Důvodem je vyloučení domácí Lichačevové, která hákovala, poměr sil na ledě se vyrovná.

11:40

Je to tak, za držení dostává dvouminutový trest Valentina Berrariniová (EHV).

09:48

Ale opět se Olga Sosinová dostává do šance, tentokrát končí její střela z levé strany ve výstroji Vigilantiové.

09:02

Domácí tým si nyní vytvořil tlak, z čehož pramení faul Kaitlin Spurlingové, která odchází za hákování na dvě minuty.

05:58

Riskantní rozehrávka domácí Jalosuové, která udělala kličku před svou branku.

První velká šance domácích

00:38

Je tu hned první velká šance utkání, po zblokované střele Boultonové se do úniku dostává domácí Rantamäkiová, která ale na Vigilantiovou nevyzrála!

3:0

Branky a nahrávky: 19. Pečnikovová (Kapustinová), 22. Silinová (Sosinová), 59. Kapustinová

SKIF Nižnij Novgorod: Räisänenová (Tarakanovová) – Pečnikovová, Kapustinová "C", Jalosuová, Smirnovová, Těplyginová, Bodrikovová – Rantamäkiová, Silinová, Sosinová – Faljachovová, Naděždinová, Lichačevová – Bělovová, Timofejevová, Rachimovová – Širjajevová, Semenecová

EHV Sabres Vídeň: Vigilantiová (Arnbergerová) – Boultonová, Hyblerová "A", Bettariniová "A", Wittichová, Granitzová – Kantorová "C", Prenová, Meixnerová – Spurlingová, Hanserová, Hoviová – Killisch von Hornová, Vlceková, Veesová – Sadlonová.

Rozhodčí: Bordeleauová (CAN), Hertrichová (GER) – Michalevová, Šestakovová (obě KAZ)