07.12.2014, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.9 3.8 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Martin Hanzal (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:00
Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:57
Martin Erat (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:14 (04:41:07)
Je hotovo. Boston si i přes snahu Arizony závěr utkání pohlídal. Domácím se podařilo alespoň upravit skóre na končených 2:5 zásluhou Boedkera. Na víc to však v dnešním duelu nestačilo.

60:00

59:39

Krug vyzkoušel ještě v závěru Smithe.

58:04

V době, kdy běží poslední dvě minuty ze vrací Hamilton led. Arizoně dnes přesilovky vůbec nešly.

56:04

Hamilton (BOS) dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

54:23

Paille však prověřil střelou zápěstím Smithe. Po hodně dlouhé době si připisuje alespoň jeden z gólmanů zákrok.

54:00

Domácím zbývá posledních šest minut na to, něco udělat se zápasem.

52:26

Zakázané uvolnění na straně Bostonu.

51:50

Pokus Korpikoskiho byla zablokován hostující obranou.

51:00

Opět se hraje dlouho bez přerušení. Hraje se zejména za brankami obou týmů.

48:21

Dlouho se hrálo ve středním pásmu, až se nakonec dostali domácí do postavení mimo hru.

46:41

Boston si bere překvapivě oddechový čas.

Mikkel BOEDKER - 2:5

45:41

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí ale nakonec využívají přesilovou hru. Vermette mezi kruhy přenechal puk MIKKELU BOEDKEROVI, který se trefil přesně k tyči, na což Rask nedokázal zareagovat. Asistence: Antoine Vermette, Keith Yandle.

44:54

Paille najedl do útočného pásma a jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

44:13

Snahu domácích přerušuje ofsajd.

43:45

Za držení odcestoval na trestnou lavici Lucic (BOS).

43:13

Pohlednou kombinaci Boston u musel zastavit až svým zákrokem Smith.

41:25

Finský gólman raději nyní přidržel kotouč, aby uklidnil hru.

41:00

Vermette byl v dobré příležitosti, ale mezírku mezi chrániči Raska nenašel.

40:01

Hosté z Bostonu ovládli zcela jasně prostřední periodu poměrem 0:3 a mají tedy hodně výrazně nakročeno k dnešnímu vítězství a dvěma bodům do tabulky. Arizona se bude muset do 3. třetiny, která začne ve 4:02, hodně zlepšit, pokud nechce dnes odejít s hodně velkým debaklem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Loui ERIKSSON - 1:5

39:30

Bruins právě vstřelili branku!
Netrvalo to dlouho a kapituloval i Smtih. Střelu Bergerona za jeho záda doklepl na brankovišti LOUI ERIKSSON. Asistence: Patrice Bergeron, Torey Krug.

39:01

Poslední minuta 2. třetiny.

38:40

Kelly z úhlu prověřil Smithe.

38:17

Po delší době je tu opět vyloučení. Hanzal (ARI) obdržel trest za hákování.

35:36

Nyní se ale hosté dopouštějí zakázaného uvolnění.

34:47

Čtvrtá branka vyhnala již z branky Dubnyka a ten tak přepouští místo mezi třemi tyčemi Mikeu Smithovi.

Brad MARCHAND - 1:4

34:47

Přerušení přichází až se čtvrtým gólem hostů BRAD MARCHAND zužitkoval žabičku Smithe od mantinelu a bekhendem poslal puk pod břevno, kam nemohl Dubnyk vůbec dosáhnout. Asistence: Reilly Smith, Dougie Hamilton.

33:30

Oba týmy jakoby dnes chtěly mít utkání co nejdříve odehrané, poněvadž je tu opět dlouhá pasáž bez přerušení hry, což je dobře. Hře to jedině prospívá.

31:37

Až zákrok Raska donutil rozhodčí k přerušení hry.

31:05

Hraje se opět velice rychle. Nyní se ale hraje zejména ve středním pásmu.

Simon GAGNE - 1:3

28:34

Dlouho to vypadalo, že branka Medvědům nebude uznána, ale nakonec video potvrdilo, že gól padl regulérním způsobem a radovat se tak může zejména SIMON GAGNE, který dokázala dostat puk za Dubnykova záda po střele Pailleho. Asistence: Daniel Paille.

28:02

Po delší době se hrálo také výrazněji před Raskem a ten tak raději ukryl kotouč do rukavice.

26:00

Domácí to chtějí dávat až do prázdné branky, což jim moc nejde a není proto divu, že Rask musel od začátku třetiny zasahovat pouze jednou.

25:18

Hraje se ale svižně a od začátku třetiny se musí přerušovat pouze sporadicky.

23:50

Finský gólman ve službách Bostonu nemusel zasahovat ani proti brejkové situaci domácích 2 na 1.

23:07

Na pravé straně se otevřel prostor pro útok Arizony. K ohrožení Raska to však stejně nevedlo.

21:43

Rovněž hosté nedokázali využít přesilovou hru. Byla ale lepší v jejich podání než na straně Arizony.

21:00

Boston se usadil v pásmu, ale Dubnyk zatím zasahovat nemusel.

20:01

Úvod třetiny vyšel jednoznačně Bostonu, který přežil úvodní spršku střel domácích a sám hned ze své první šance udeřil. Zvýšení minuty přišlo řesně o pět minut později, kdy další chybnou rozehrávku Arizony potrestal Miller. ZA domácí poté snížil VItale a určil tak zatím skóre utkání 1:2. 2. třetina začne ve 3:07.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:43

Michálek (ARI) podrazil Bergerona a dostává tak 2 minuty nepodmíněně.

19:35

Zakázané uvolnění Arizony.

19:01

Poslední minuta 1. třetiny.

18:21

Kotouč je opět mimo hrací plochu a tentokrát skončil na střídačce hostů.

17:28

Pokus Boedkera sražen do ochranné sítě.

16:33

Hosté jsou kompletní. Arizoně se dnes nepovedla i druhé přesilová hra v zápase.

15:48

Erat trefil pouze boční síť a Medvědi následně posílají kotouč přes všechny čáry.

15:20

Arizona musí opět začít až od Dubnyka.

14:52

Hosté posílají puk až za domácí branku.

14:33

Máme zde další vyloučení a opět na straně Medvědů. Södeberg si odchází odpočinout na 2 minuty za podražení.

Joe VITALE - 1:2

13:11

Doan poslal puk za obranu Bostonu JOEMU VITALEMU, který v rychlosti dokázal prostřelit Raska střelou mezi betony. Asistence::Shane Doan, Michael Stone.

12:55

Až nyní se po dlouhé době přerušuje a to díky zakázanému uvolnění domácích..

12:12

Po dlouhé době si zachytal také Rask, který musel čelit několika zákrokům po sobě.

10:52

Marchand opět při chuti a od modré provařil nahozením Dubnykovu pozornost.

09:11

Krug zkoušel překvapit domácího gólmana, ale vůbec netrefil branku.

08:40

Dlouho se nepřerušuje, ale hraje se zejména za brankami obou týmů.

07:12

06:33

Hosté při chuti a Dubnyka nyní vyzkoušel Trotman.

Kevan MILLER - 0:2

05:58

Tak tohle si domácí gólman za rámeček rozhodně nedá. Rozehrávku po mantinelu Dubnyka zachytil totiž KEVAN MILLER a ač mu první střela nesedla, tak dostal druhou možnost, kterou už nasměroval do domácí svatyně. Bez asistence.

05:11

Právě Marchand opět prověřil Dubnyka.

04:29

Hosté jsou kompletní. Arizona během početní výhody vůbec neohrozila Raska.

03:17

Medvědi se dokázali osvobodit.

02:29

Práva autor úvodní branky Marchand je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

Brad MARCHAND - 0:1

00:58

Hosté zachytili rozehrávku Arizony a od Hamiltona se přes Smithe dostal puk až ke BRADU MARCHANDOVI, který dokázal poslat puk pod břevno. Asistence: Reilly Smith, Dougie Hamilton.

00:01

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Campbell, Murphy – Rieder, Vermette, Boedker – Korpikoski, Gagner, Doan – McMillan, Hanzal, Erat – Martinook, Vitale, Crombeen. Trenér: Dave Tippett

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, Miller, Krug, Trotman – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Södeberg, Griffith – Fraser, Kelly, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: St. Laurent, Skiliter – Brisebois, Miller.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Boston Bruins

To hosté jako tradičně patří mezi favority soutěže. Hosté se momentálně nacházejí na sedmé příčce tabulky. V posledním utkání prohráli se San Jose 4:7.
Arizona Coyotes

Arizona zatím neprožívá příliš povedený vstup do sezóny, když se nacházejí na předposledním místě západní konference. Domácí v posledním zápase prohráli s Los Angeles 0:4.
Dobrý den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programu zápas Arizona Coyotes – Boston Bruins, uvidíme jak tento zápas dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:5

Branky a nahrávky: 14. Vitale (Doan, Stone), 46. Boedker (Vermette, Yandle) – 1. Marchand (Smith, Hamilton), 6. Miller, 29. Gagne (Paille), 35. Marchand (Smith, Hamilton), 40. Eriksson (Bergeron, Krug)

Arizona Coyotes: Dubnyk (35. M. Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Campbell, Murphy – Rieder, Vermette, Boedker – Korpikoski, Gagner, Doan – McMillan, Hanzal, Erat – Martinook, Vitale, Crombeen. Trenér: Dave Tippett

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, Miller, Krug, Trotman – Marchand, Bergeron, R. Smith – Lucic, Södeberg, Griffith – Fraser, Kelly, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: St. Laurent, Skiliter – Brisebois, Miller