Liga mistryň

Bracknell Queen Bees – Aksam Unia Osvětim

2:7

konec (1:2, 0:3, 1:2)

19.10.2014, 14:00 • Zimní stadion STaRS Karviná • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

57:25

Alice Lambová (BRC) – 2 minuty – podražení.

56:31

Do slibné šance se tlačila Christine Newmanová, jež z mírného úhlu na pravé straně tvrdě vypálila nad horní tyčku brankářky Rybacké, ale byla při tom faulována. Joanna Strzelecká (OSV) – 2 minuty – podražení.

54:52

Střídačka Osvětimi je potrestána za porušení pravidel pro střídání hráček. Trest odpyká Karolina Trethanová (OSV).

46:57

Joanna Strzelecká (OSV) – 2 minuty – držení protihráčky. Hraje se 4 na 4.

46:14

Christine Newmanová (BRC) – 2 minuty – podražení. Na ledě se nám v posledních minutách pořádně přiostřuje, tvrdé zákroky a strkanice po přerušení hry nejsou ničím neobvyklým.

44:03

Poměr sil na ledě se vyrovná. Malgorzata Metyková (OSV) je vyloučena za sekání, když se dopustila zbytečného zákroku po přerušení hry. Předtím střílela z mezikruží do náruče brankářky Bonathanové Klaudia Chrapeková.

42:58

Na trestnou lavici usedla Christine Newmanová (BRC), jež se dopustila hry tělem v ženském hokeji.

28:50

Katarzyna Frackowiaková (OSV) – 2 minuty – držení protihráčky.

16:44

Leanne Ganneyová (BRC) – 2 minuty – sekání. Předtím dobře pálila od modré čáry z řad Osvětimi Joanna Strzelecká, ale našla jen náruč gólmanky Bonathanové.

08:49

Kimberley Laneová (BRC) – 2 minuty – sekání.

00:22

A máme tu velmi brzy první vyloučení zápasu. Unia se protáhla po pravém křídle do útočného pásma a faulu se dopustila Leanne Ganneyová (BRC), jež je potrestána za hru tělem v ženském hokeji.

2:7

Branky a nahrávky: 15. Girdlerová (Laneová, Adamsová), 50. Ganneyová (Laramee-Paquetteová) – 8. Frackowiaková (Wieczoreková), 16. Czapliková (Pozniewská, Bielasová), 22. Frackowiaková (Strzelecká), 24. Bielasová (Pozniewská), 29. Pozniewská (Czapliková), 54. Czapliková (Pozniewská, Bielasová), 58. Pozniewská (Czapliková)

Bracknell Queen Bees: Bonathanová – Lambová, Highgateová, Summersová "A", Handisidesová, Graichen-Cunninghamová "C", Curtisová – Ganneyová, Aldridgeová, Overtonová – Laneová, Adamsová, Girdlerová – Laramee-Paquetteová, Newmanová "A", Eppsová – McCluskeyová.

Aksam Unia Osvětim: Rybacká (Krzemienová) – Metyková, Chrapeková, Kosakowská, Strzelecká, Kozlowská "A", Fersztová – Pozniewská, Czapliková, Bielasová – Galuszková "A", Wieczoreková, Frackowiaková "C" – Michaleková, Jarmulowiczová, Kosmová – Zalewská, Trethanová.

Rozhodčí: Maria Raabye Fuchselová (DEN) – Veronika Dopitová (CZE), Michaela Štefková (CZE)