19.10.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 2.57 3.75 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a pokud už dnes nebude sledovat NHL tak vám přeji dobrou noc. (03:54:42)
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:08
Marek Židlický (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:32
Jaromír Jágr (NJD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:16
Patrik Eliáš (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:39

1. Logan Couture (SJS) 1+2

2. Patrick Marleau (SJS) 1+1

3. Mike Cammalerri (NJD) 1+0
A je dobojováno, tři body putují do San Jose. Na začátku třetí periody bylo skóre 2:0 pro hosty, kteří ve 42. minutě po střele Patricka Marleaua zvýšili na 3:0 a vypadalo to na hladké vítězství. Jenže ve 48. minutě snížil na 1:3 Mike Cammalleri a 5 minut na to opět potěšil dav domácích fandů Michael Ryder a ihned bylo o drama postaráno. To ale ukončil v 59. minutě Joe Thorton který s klidem zakončil do prázdné brány a zajistil tak svému týmu vítězství.

60:00

59:58

Židlický nezvládl situaci na modré a Joe Thorton vyhodil na zakázané uvolnění.

59:36

Eliášova tvrdá střela končí na rameni Niemiho. New Jersey se pomalu začínají smiřovat s prohrou.

58:47

Devils to ještě zkouší v šesti.

Joe THORNTON - 2:4

58:46

San Jose právě vstřelilo branku!
A je pravděpodobně rozhodnuto. V útočném pásmu vybojoval puk JOE THORTON, který sice přihrál na Pavelskiho, ten mu ale kotouč ihned vrátil a Thorton se tak trefuje do prázdné brány. Asistence: Joe Pavelski

58:19

Burish se vzdává puku a uklidňuje hru. Hraje se v pásmu Devils, kteří odvolávají gólmana.

57:48

Jágr se prodral před bránu, ale opět netrefil.

57:35

Severosona střela našla pouze Coutura, která schytal velkou ránu.

57:06

Zubrus se snažil stínit, místo toho ale přepadl na Niemiho a shodil mu masku. Hra se přerušuje.

57:00

Merrillova dělovka od modré končí na hrudi Niemiho.

56:45

Burish schytal velký hit od Židlického a odebírá se na střídačku.

56:35

Se střelou Eliáše z ostrého úhlu měl Niemi celkem problémy, nakonec ji ale zkrotil.

56:16

Gól to není, Wingels se trefil přesně do lapačky Schneidera.

2:4

Branky a nahrávky: 48. Cammalerri (Jágr, Greene), 53. Ryder (Henrique, Clowe) – 18. Pavelski (Couture, Burns), 38. Couture (Marleau, Pavelski), 42. Marleau (Couture, Braun), 59. Thorton (Pavelski)

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Brunner – Clowe, Henrique, Ryder – Ruutu, Gionta, Tootoo

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Mueller, Burns, Hannan, Irwin – Pavelski, Thorton, Hertl – Marleau, Couture, Nieto – Wingels, Tierney, McGinn – Burish, Desjardins, Hayes

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Justin St. Pierre – Jean Morin, Kiel Murchison

Diváci: 16,592