19.10.2014, 23:00 • Madison Square Garden, New York • Šimon Pilek

Tipsport: 2.35 3.74 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejčerstvější novinky, analýzy, kompletní statistiky a další informace z historie i současnosti klubu nebo tipovačku o suvenýry s logem Rangers najdete na NewYorkRangers.cz – největším českém fanouškovském webu klubu NHL. (01:53:38)
Toto je z dnešního on-line přenosu vše. My Vám děkujeme za jeho sledování a přejeme dobrou noc/dobré ráno.
3. Henrik Lundqvist (NYR) – 60:00, 33/33 střel, 100,00 %, 0+0
2. Rick Nash (NYR) – 1+0, +/- (+2), 5 střel čas na ledě: 14:14
1. Carl Hagelin (NYR) – 1+0, +/- (+1), 2 střely, čas na ledě: 15:47
Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) – 0+0, +/- (-1), 0 střel, čas na ledě: 16:03
Rangers byli většinu utkání lepším celkem a po zásluze proto dnes vítězí. Jejich převaha byla nejmarkantnější ve druhé třetině, ve které si díky třem brankám zajistili pohodlné vedení. Ve třetí třetině pak ještě na konečných 4:0 upravoval Kevin Hayes, který se trefil poprvé ve své krátké kariéře v NHL. Henrik Lundqvist zase pochytal všech 33 střel a připsal si první shutout v tomto hracím ročníku.

60:00

59:58

Desjardins zkouší z rohu nahazovat do branky, ale trefuje jen obličej Kevina Kelina. Ten s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.

59:21

Irwinův projektil od modré našel pouze vyrážečku krále Henrika.

59:11

Nahození od modré čáry si Lundqvist bez problémů pohlídal.

58:47

Hosté nic nevzdávají a stále se drží ve svém útočném pásmu. Jejich snaze ale chybí zakončení směrem na branku soupeře.

57:54

Hertlova střela zastavena jedním z bránících hráčů.

57:28

Střela hostí sražena to ochranné sítě.

57:02

Hosté se snaží usadit v útočném pásmu a vstřelit alespoň gól, který by kosmeticky upravil již zřejmě rozhodnutý zápas. To se jim však vůbec nedaří, neboť obrana Rangers dnes pracuje na jedničku.

55:44

Domácí zasahuje kotouč vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:05

Ofsajd celku z Kalifornie.

54:53

54:46

Na samém konci oslabení pláchnul obráncům Rick Nash, ale jeho forhendový blafák nebyl proti Stalockovi úspěšný!

54:05

Obrovskou šanci hostů vyráží Henrik Lundqvist do tyčky!

4:0

Branky a nahrávky: 34. Hagelin (J. Moore, D. Moore), 40. St. Louis, 40. Nash (D. Moore), 48. Hayes

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, Hunwick, J. Moore, Klein – Zuccarello, Brassard, St. Louis – Kreider, K. Hayes, Nash – Hagelin, D. Moore, Stempniak – Malone, C. Mueller, Glass

San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Vlasic, Braun, M. Mueller, Burns, Irwin, Demers – Hertl, Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Nieto – McGinn, Tierney, Wingels – E. Hayes, Desjardins, Burish

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Mike Leggo – Kiel Murchison, Derek Nansen

Diváci: 18200