19.10.2014, 12:00 • Ice Sports Palace Sibir • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.65 4.4 3.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Roman Horák (Čechov) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 19:02

Robert Kousal (Čechov) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:34

Na soupisce domácího celku nenajdeme žádného českého ani slovenského hráče. (14:18:14)
Je dobojováno. Hráči Čechova otočili utkání ve třetí třetině a díky dvou slepeným brankám Horáka a Soloduchina, vítězí celkově 3:2.

60:00

59:43

Domácí jsou daleko od branky Čechova.

59:03

Hosté jsou v pěti a dostávají kotouč do středního pásma.

58:58

Sibir je stále v útočném pásmu se šesti hráči a kombinuje.

58:25

Sateri musel řešit několik velmi dobrých šancí domácích, kteří motají hlavy bránící čtveřici.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí stále v šesti.

57:31

Rána Hersleye končí po teči v ochranné síti.

57:03

Sibir to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

57:03

Oddechový čas pro hosty.

57:03

Za příliš mnoho hráčů na ledě je vyloučen Čechov. Domácí mají velikou šanci na vyrovnání.

56:59

Sateri kryje ránu Ožiganova, který mířil od modré mezi betony hostujícího brankáře.

56:05

Hosté se stahují v pěti hráčích do defenzívy a do útoku se již nehrnou.

55:49

Dnešní utkání sleduje 7210 diváků.

55:01

Domácí mají posledních pět minut na to, aby vyrovnali stav utkání, pomýšlejí-li na bodový zisk.

54:05

Hosté hrají v plném počtu.

53:36

Do pásma vlétl Koskiranta a tvrdou ranou provětral pravý beton Sateriho.

53:08

Kotouč je daleko od branky, kterou střeží Sateri.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Hersley, 11. Okulov – 32. Afinogenov (Vereščagin), 51. Horák (Porseland, Kousal), 52. Soloduchin (Kučerjavenko)

HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Koskinen) – Hersley, Alexejev, Bělov, Ignatovič, Konev, Gimajev, Ožiganov – Monya, Bobrov, Thuresson, Karamnov, Okulov, Kugryšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Vorošilo, Butuzov

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Lisutin) – Porseland, Klimontov, Seleznjov, Grebeškov, Golovkov, Vereščagin, Berdjukov, Grišin – Cyganov, Horák, Soloduchin, Kousal, Vyglazov, Šitikov, Kučerjavenko, Švec-Rogovoj, Afinogenov, Jakubov, Makarenko, Makejev

Rozhodčí: Olenin, Romasko – Parfjonov, Sysujev