19.10.2014, 17:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.77 4.2 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou! (19:55:01)
Sparta si odveze z Plzně tři body za výhru 5:2!
Přitom domácí do zápasu nevstoupili špatně, po brance Kubalíka ve 13. minutě vedli 1:0. Pak ale přišla druhá třetina, kdy Sparťané po trefách Pecha, Přibyla, Poláška a dvou gólech Cingela odskočili do vedení 5:2, za domácí se prosadil pouze obránce Mozík.
Třetí třetina už nám branku nepřinesla.

60:00

59:44

Střelu Kratěny po vhazování zblokovali bránící hráči.

59:43

Dělovou ránu Jana Schleisse vyrazil Novotný nad branku.

59:22

Schleiss se dobře dostal přes bránící hráče, zakončit ale nedokázal.

58:54

Puk skončil v hledišti. Utkání už se pouze dohrává.

58:34

Cingelova střela byla zblokována.

58:05

Hlinka projel celým útočným pásmem a poté vystřelil nad branku.

57:44

Kubkovu střelu z poloviny kluziště lapil Novotný.

57:33

Pražané v ofsajdu.

57:23

Pokus Vojtěcha Mozíka Novotný vyrazil.

56:44

Simon nahrával do střelecké pozice Dvořákovi, ten ale podklouzl.

56:17

Domácí se nemohou v útočném pásmu prosadit.

55:27

Po střele Kratěny zůstal kotouč na brance.

54:43

Po Mozíkově střele se k volnému puku dostal Balej, který s nim ještě objel branku, jenže kotouč pouze projel brankovištěm!
Dnešní utkání sleduje 5040 diváků.

53:37

Sabolič se probil až před Mensatora, který jeho pokus chytil do lapačky. Puk mu poté vypadl, ale naštěstí pro domácí v blízkosti nebyl žádný hráč soupeře.

53:00

Simon skvěle zrychlil po levém křídle, ale nic z toho nebylo.

2:5

Branky a nahrávky: 13. Kubalík (Simon), 37. Mozík (Kadlec) – 21. Pech (Ďaloga), 30. Přibyl (Hlinka, Polášek), 32. Polášek (Hlinka, Přibyl), 35. Cingel (Sabolič, Polášek), 39. Cingel (Ďaloga)

HC Škoda Plzeň: Machovský (39. Mensator) – Moravčík, Kadlec (A), Jeřábek (A), Mozík, Pulpán, Kubka, Boháč – J. Sýkora, Divíšek, Balej – Kubalík, Lev, Kratěna (C) – Hollweg, T. Sýkora, Dvořák – Schleiss, Simon, Indrák – Beran

HC Sparta Praha: Novotný (Staňa) – Barinka, Hrbas, Polášek, Piskáček, Mikuš, Ďaloga, Pilař (A) – Rolinek (C), Pech, Kumstát – Buchtele, Hlinka (A), Přibyl – Sabolič, Cingel, Klimek – Černoch, Volek, Dvořáček

Rozhodčí: Hribik, Kaukokari – Barvíř, Blümel