Tipos Extraliga (SR)

HC Košice – HK Skalica

2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

19.10.2014, 17:00 • Steel aréna, Košice • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.2 6.5 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V záverečných sekundách sa už nič zaujímavé neudialo a zápas sa skončil triumfom Košíc 2:0. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme ešte príjemný zvyšok večera. (19:29:05)

60:00

59:10

Tresty pre Jánošíka a Gründlinga sú nasledovné: 5+20+10 minút osobný trest za nešportové správanie.

59:10

Zápas napokon dostal poriadne oživenie v podobe bitky! Rukavice zhodil Jánošík a Gründling a na ľadovej ploche si skutočne nič nedarovali., Víťaza ale určiť nemožno, po veľmi pekných boxerských úderoch rozhodcovia súboj prerušili.

58:53

Skalica sa bude brániť! Tomáš Méry sa prezentoval nebezpečnou hrou so zdvihnutou hokejkou.

58:35

Dnešné stretnutie sleduje 3146 divákov.

58:00

Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:14

Medzičasom sa nám začala už posledná trojminnútovka a zápas je pre hostí podľa všetkého stratený. Pri puku sú Košičania.

56:49

Hrá sa dlho bez prerušenia, čo ale domácim hokejistom vadiť nemusí. Horšie sú na tom hostia, ktorí sa stále nevedia presadiť.

55:32

Medzičasom sa nám začala posledná päťminútovka a skončilo vylúčenie hostí. Skalica má poslednú šancu na zvrátenie tohto zápasu.

55:05

Hostia v plnom počte.

54:12

Košickí hokejisti sa napokon do pásma vrátili a poriadne to tam roztočili. Hosťujúci hokejisti si medzi kruhmi nepostrážili dorážajúceho Jánošíka a nebyť brankára, mohli prehrávať už o tri góly.

53:34

Skalica sa zatiaľ pohodlne brániť. Puk odpálil cez všetky čiary Bene a hostia môžu ísť striedať.

53:05

Skalica sa bude brániť! Ivan Jankovič oslabuje svoj tím na dve minúty za nedovolené bránenie.

52:55

Snaha sa ale uprieť nedá ani hosťujúcim hokejistom. Aj Skaličania sa síce snažia, ale dnes je pre nich domáca bránka zrejme zakliata.

51:26

Domáci Spilar zachytil prihrávku súpera a puk okamžite poslal Bartošovi pred bránku. Ten však nebol dobre otočený a spoluhráčovi prihrávku vrátil. Následný prudký pas iba preletel bránkoviskom skalického brankára.

50:45

Na ľadovej ploche sa stále nič nemení. Pri puku sú domáci hokejisti, ktorí sa síce snažia, ale v zakončení zatiaľ v tejto časti hry úspešní nie sú.

49:27

Košičanom sa darované útočné pásmo takmer podarilo využiť. Domáci hokejisti poslali na Romančíka už 27. strelu, no gólman hostí si dal opäť pozor.

49:15

Skalickí hokejisti sa museli vrátiť ku bránke, no odtiaľ sa im rozohrať nepodarilo, Dopustili sa iba zakázaného uvoľnenia.

48:26

Alebo napokon áno" Záhoráci puk v tretine udržali a dostali sa aj k strele, no tá letela iba úplne mimo priestoru troch žrdí. Melicherčík zasahovať nemusel.

2:0

Branky a nahrávky: 18. Lapšanský (Bartánus, Hrnka), 39. Jenčík (Štrbák)

HC Košice: Melicherčík (Hylák) – Drgoň, Štrbák, Cebák, Jánošík, Macejko, Philipp, Šeda – Spilar, Bartoš, Jenčík – Bartánus, Hrnka, Lapšanský – Bicek, Češík, Sojčík – Hinďoš, Chovan, Stupka

HK Skalica: P. Romančík (Lipovský) – Jankovič, Gründling, Drtina, Horváth, Nechala, Pavešič, Mikéska – Vaškovič, Stloukal, Šimíček – Méry, Jabrocký, Chylo – J. Jurík, Štumpf, Bezúch – Bene, M. Romančík, Rejžek

Rozhodčí: Štefik – Holienka, Tvrdoň