19.10.2014, 15:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.75 4.4 3.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Štěpánek – 28 zákroků.
Marek Kvapil – 0+0, 16:16 čas na ledě, 5 střely.
Jakub Kovář – 42 zákroků.
Jakub Petružálek – 0+1, 15:02 čas strávený na ledě, 1 střela.
V zajímavém utkání zvítězilo domácí mužstvo, které vyhrálo až v nájezdech. Ten rozhodující a jediný proměnil Marek Kvapil.

KVAPIL - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Samostatný nájezd jako jediný proměnil MAREK KVAPIL, který připsal svému týmu bod navíc.

3. série 1:0

Rybakov udělal bekhendovou kličku, ale Štěpánek se stihl přesunout.

2. série 1:0

Marek Kvapil prostřelil Kováře.

2. série 0:0

Petřužálek mířil mezi betony, ale mezírku netrefil.

1. série 0:0

Trubačjov našel pouze lapačku Kováře.

Golyšev svůj nájezd neproměnil!

Samostatné nájezdy začínají.
Po šedesáti minutách není vítěz znám, a tak o bodu navíc rozhodnou nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:50

Kagarlickij obkroužil branku a přihrál na vzdálenější tyč, kde byl Šefer, který netrefil odkrytou bránu!

64:15

Kovář si počkal na nahození ze střední třetiny a ukryl puk pod lapačkou.

63:16

První zákrok v prodloužení si připsal Štěpánek, jenž chytil ránu Lepistöho.

63:00

Nahození od levého mantinelu chytá Kovář, který následně rychle rozehrál.

62:09

Zatím to vypadá jakoby hosté čekali na nájezdy. Drží kotouč za svou brankou.

61:04

Z hranice kruhů vystřelil Kagarlickij, jehož ránu zkrotil pozorný Kovář.

60:40

Domácí publikum si hlasitě žádá branku v hostující síti.

60:25

Na modré čáře se napřáhl Šefer, kterého vychytal Kovář.

60:01

Jekatěrinburgu se podařilo vyrovnat a utkání jde zaslouženě do prodloužení, které začne za několik málo minut.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34

Kapilova rána z mezikruží mířila těsně mimo tři tyče!

58:49

Kvapil obkroužil celé útočné pásmo a následnou přihrávkou našel spoluhráče, který přestřelil.

58:00

Čerepovec posunul kotouč do útočné třetiny a čeká na modré čáře.

57:32

Stasenkova rána skončila na hrudi Kováře. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

56:51

Z levé strany vystřelil Petružálek, jehož pokus dobře viděl Štěpánek.

55:46

Almqvist hledal spoluhráče před brankou, jenže našel jen obránce.

54:55

Na chvíli se domácí dostali do útočného pásma, ale nepřesnou přihrávkou se musejí vrátit zpět.

53:58

Aktivnější ve třetí třetině jsou hostující hráči, kteří svého soupeře drží v útočné třetině.

52:57

52:30

Domácí vyhazují.

51:44

Na modré čáře využil zaváhání obránce Stoljarov, který vystřelil z hranice kruhů. Ovšem Kovář byl pozorný a ránu vyrazil.

51:12

Tečovanou střelu od modré vyrazil Štěpánek do bezpečí.

50:57

Na trestnou lavici odchází za hákování domácí Šefer.

50:38

Z levé strany vystřeli Brulé, jehož pokus vyrazil Štěpánek opět k němu, ale dorážka už postrádala razanci.

49:59

Trubačjov vyslal z mezikruží svou ránu těsně mimo branku.

49:38

Kovář riskantní rozehrávkou našel protihráče, jenž nezpracoval kotouč.

48:29

V souboji jeden na jednoho se nedostal Petružálek přes obránce, který ho poslal k ledu.

47:16

Z velkého úhlu to zkoušel opět Bučněvič, jehož ránu vyrazil připravený Kovář.

46:57

Bušněvič hledal zpoza branky spoluhráče. Ovšem našel pouze obránce.

46:30

Nahození od modré čáry skryl v lapačce Kovář.

46:20

Hosty vyrovnávací branka nabudila a Jekatěrinburg je aktivnější než soupeř.

45:33

Bumaginova střela je zablokována. Hostující útočník se po chvíli dostal k další, jenže ho vychytal opět připravený Štěpánek.

45:03

Střelu od modré čáry tečoval Rybakov. Štěpánek na jeho teč stihl zareagovat a kotouč chytil.

44:39

Střelu z mezikruží zlikvidoval Štěpánek.

43:41

Po střele z otočky byl poslán na ledovou plochu hostující útočník, ale rozhodčí zůstává v klidu.

42:58

Kovář zachytil puk za brankou a hosté mohou rozjet další útok.

RYBAKOV - 2:2

41:28

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALEXANDER RYBAKOV. Asistence: Anton Krysanov, Nikita Trjamkin.

40:01

Jakub Štěpánek – 18 zákroků.
Marek Kvapil – 0+0, 9:25 čas na ledě, 4 střely.
Jakub Kovář – 25 zákroků.
Jakub Petružálek – 0+1, 7:24 čas strávený na ledě, 0 střel.
Ve druhé třetině domácí otočili stav zápasu ve svůj prospěch. V duelu brankářů je stav pouze 2:1, i když jsme viděli několik výborných šancí.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:57

Skvěle se přesunul Jakub Kovář, který vyrazil střelu Buchněviče, jenž mířil z první do bližšího horního rohu.

39:37

Nepřesná střela od modré vykázala domácí až do obranné třetiny.

39:20

Hostující hráči jsou značně unavení.

39:00

Domácí kombinují v útočné třetině, jenže střelba nepřichází.

38:39

Střela Magalinskije je sražena do ochranné sítě za Štěpánkem.

37:44

Za tvrdý faul na Kvapila jde na trestnou lavici Trjamkin, který je vyloučen za vražení na hrazení.

BUCHNěVIČ - 2:1

36:38

Čerepovec právě vstřelil branku!
PAVEL BUČNĚVIČ se odpoutal od obránce a forhendovou kličkou překonal bezmocného Kováře. Asistence: Genadij Stoljarov, Andrej Šefer.

36:20

Nahození od modré končí v lapačce hostujícího gólmana.

36:12

Kagarlickij našel Nikonceva, jehož pokus vyrazil Kovář, který se skvěle přesunul.

35:17

Přes celou šířku dostal puk Simakov, jehož ránu z první chytil Štěpánek!

34:31

Petružálkovi přejel do útočného pásma spoluhráč a píská se ofsajd.

33:40

Hra je v těchto momentech nepřesná!

32:59

Střela od modré čáry končí v lapačce domácího brankáře. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

31:57

31:27

V oslabení ujel hostující hráče, jehož samostatný únik zlikvidoval Štěpánek!

30:51

Před brankou Kováře vznikla mela, ve které nikdo nedokázal zakončit.

30:05

Hostující hráči posílají černou gumu až za branku domácího týmu.

29:57

Na trestnou lavici usedá za hákování hostující Bumagin.

29:42

Zakázané uvolnění Jekatěrinburgu.

29:26

Z hranice kruhů vystřelil Kagarlickij, jehož ránu vyrazil hostující brankář nad bránu.

28:38

Od levého mantinelu vystřelil Levandovskij, jehož střelu vyrazil Štěpánek do rohu ledové plochy.

27:58

Po dlouhé době si na kotouč sáhl i Štěpánek, který chytil střelu z levého kruhu pro vhazování.

27:37

V dalším souboji vychytal Kovář Stojnarova, jenž to zkoušel od mantinelu.

27:20

Stojnarov obkroužil branku a střelou na přední tyč našel připraveného Kováře.

MONACHOV - 1:1

26:35

Střelu z mezikruží vyrazil Kovář pouze na hůl SARGEJE MONACHOVA, jenž na dvakrát vsítil branku Asistence: Andrej Šefer, Pavel Černov.

25:55

Černá guma znovu na střídačce. Tentokrát ji tam dostal Jemelejev.

25:38

Jakub Kovář vyrazil střelu z mezikruží a zvládl chytit i následnou dorážku.

25:13

Domácí se snaží vyrovnat stav zápasu. Ovšem proti je Jakub Kovář, který chytá výborné utkání.

24:36

Mezi kruhy dostal puk Almqvist, jehož pokus vyrazil Kovář za branku.

23:55

Petružálek přihrál do jízdy Lepistömu, kterému skočil do rány bránící hráč.

23:00

Kotouč vybojoval hostující obránce a posunul jej do střední třetiny.

22:51

Čerepovec kombinuje v útočném pásmu, ale střelba nepřichází.

22:38

Střela od modré končí v lapačce zatím jistého Kováře.

21:57

Obránce Trjamkin se vydal do útočná třetiny, kde mu puk utekl za branku Štěpánka.

21:35

Puk se od Almqvista dostal mezi střídačky. Vhazovat se bude ve střední kruhu.

20:27

Kvapil se dostal do útočné třetiny, ale za modrou čárou obrátil hru zpátky do střední třetiny.

20:01

Jakub Štěpánek – 11 zákroků.
Marek Kvapil – 0+0, 4:50 čas na ledě, 2 střely.
Jakub Kovář – 10 zákroků.
Jakub Petružálek – 0+1, 3:04 čas strávený na ledě, 0 střel.
Hosté využili početní výhodu a vstřelili vedoucí branku. Po inkasované brance Čerepovec zvýšil tempo, ale slibné šance pochytal výborný Kovář, jemuž Jekatěrinburg může děkovat za průběžné vedení.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:55

Lepistö dostal pěknou přihrávku na modrou čáru. Místo střelby mu puk utekl do střední třetiny.

19:20

Krysanov hledal před brankou spoluhráče, ale žádný v tomto prostoru nebyl.

18:31

Jakatěrinburg drží kotouč za svou brankou a střídá.

17:48

17:21

Celá situace se opakuje. Domácím se nedaří usadit se v útočné třetině.

16:51

Hosté vyhazují černou gumu až za branku Severstalu.

16:31

Jakatěrinburg zahrozil v oslabení. Střela z hranice brankoviště skončila na hrudi Štěpánka.

15:50

Střelou z první se prezentoval Kvapil, jehož pokus mířil pouze do ochranné sítě.

15:48

Hostující kapitán odchází na trestnou lavici. Kováře čekají další těžké momenty.

15:16

Trubačjova střela končí na betonu Kováře.

13:43

Střela Urboma je hodně nepřesná.

13:19

Po dlouhé době si připsal zákrok i Štěpánek, který na dvakrát chytil střelu Garejeva.

12:56

Hra je nyní hodně nepřesná a ani jeden z týmu si puk neužije dlouho.

12:05

Levandovskij hledal před brankou spoluhráče, ale našel jen hokejku soupeře.

11:06

Mezi kruhy byl osamocený Stojarov, jehož střelu vyrazil Kovář, jenž se roztáhl přes celé brankoviště!

10:45

Střelu od modré tečoval Kagarlickij pouze do připraveného Kováře, který má nyní hodně práce.

09:17

Další fantastický zákrok Kovář! Když vychytal z hranice brankoviště střelu, kterou vyslal Kagarlickij.

08:22

Střelu z mezikruží vyrazil Kovář pouze před sebe, kde stál domácí útočník, který svou dorážku namířil jen do lapačky brankáře.

08:00

Na druhé straně se vytáhl pěkným zákrokem Štěpánek.

07:38

Na hranici brankoviště se zjevil osamocený Kvapil, kterého vychytal Kovář.

07:15

Od modré čáry vystřelil Krysanov, jehož pokus Štěpánek vyrazil do ochranné sítě.

06:50

Čerepovec nahodil kotouč na zadní mantinel, kde jsou dříve bránící hráči.

06:11

Jakub Kovář si dojel pro puk až k mantinelu, kde ho před dotírajícím útočníkem ukryl pod lapačku.

05:18

Od modré čáry vyslal tvrdou ránu TOBIAS VIKLUND, který propálil Štěpánka. Český brankář přes clonící hráče nemohl nic vidět a zareagoval až na poslední chvíli. Asistence: Jakub Petružálek, Alexej Simakov.

04:57

Čtyři vteřiny se bude hrát ve čtyřech. Za hákování jde na trestnou lavici Kvapil.

04:03

Z levé strany vystřelil na bližší tyč Trubačjov, ale Kovář vytáhl perfektní zákrok vyrážečkou!

03:54

Michnovova střela je sražena prvním bránícím hráčem.

03:14

Střelu z mezikruží vyrazil Kovář do rohu kluziště, kde stojí domácí hráč.

02:53

Máme tu první přesilovou hru pro domácí celek. Na trestnou lavici usedá za hákování Jemelejev.

02:03

Hosté dobře napadají rozehrávku Čerepovce, který černou gumu vrací za svou bránu.

01:41

Levandovskij nepřesně rozehrál a píská se zakázané uvolnění. Hra se vrací před Kováře, jenž si na puk zatím nesáhl.

01:25

Černov se dostal do útočné třetiny, kde o puk rychle přišel.

00:25

Petružálkova střela z hranice kruhů skončila jen na betonu pozorného Štěpánka, který puk vyráží ke spoluhráčům.

00:01

Ruská hymna se rozléhá arénou.
Nyní vstupují na ledovou plochu i domácí, kteří jsou hlasitě vítáni publikem.
Avtomobilist je srovnán na modré čáře a už čeká na soupeře.
Ledová plocha je již připravená a utkání za pár okamžiků začne.
Česká Republika bude mít zastoupení i v poli. Na jedné straně uvidíme Marka Kvapila a na té druhé Jakuba Petružálka.
Česká brankářská škola bude mít v dnešním zápase hned dvojí zastoupení. Na jedné straně bude chytat Jakub Štěpánek, kterému se na druhé straně postaví Jakub Kovář. Který z brankářů bude úspěšnější se dozvíme během dnešního duelu.

Severstal Čerepovec: Štěpánek – Několenko, Šeref, Urbom, Almqvist, Stasenko, Šinin, Azamascev – Trubačjov, Stoljarov, Buchněvič – Ullström, Nikoncev, Kvapil – Kagarlickij, Černov, Monachov, Berdnikov, Kupšov, Kazakovcev.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Viklund, Lepistö, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Postnikov, Jegin – Brule, Simakov, Petružálek – Michnov, Krysanov, Bumagin – Levandovskij, Rybakov, Lejemejev – Golyšev, Garajev, Jemelin.

Rozhodčí: Anisimov, Gofman – Kuchava, Novikov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítám vás u sledování dnešního utkání, ve kterém změří síly Čerepovec s Jakatěrinburgem.

Při pohledu na tabulky zjistíme, že oba celky se nacházejí v odlišné konferenci. Čerepovec figuruje s čtyřiadvaceti body na osmé pozici Západní konference. Jakatěrinburg zatím obsazuje dvanáctou pozici Východní konference, když posbíral šestnáct bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:2

Branky a nahrávky: 27. Monachov (Šefer, Černov), 37. Bučněvič (Stoljarov, Šefer), rozh. náj. Kvapil – 6. Viklund (Petružálek, Simakov), 42. Rybakov (Krysanov, Trjamkin)