1:0

po s.n. (3:2) (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

19.10.2014, 08:00 • Fetisov hall • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.8 4.3 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání, které bylo na branky nesmírně chudé. O vítězi utkání musely rozhodovat samostatné nájezdy, když svítilo na svételné kostce skóre 0:0 po prodloužení. Domácím vystřelil vítězství v šesté sérii Richard Gynge a získal tak pro domácí druhý bod z dnešního utkání. (10:28:54)

GYNGE - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je RICHARD GYNGE.

6. série 3:2

Gynge prostřelil Tomáše Pöpperleho mezi betony a rozhoduje tak o vítězství Admiralu.

6. série 2:2

Ščitovův pokus vytěsnil Nalimov nad branku.

5. série 2:2

Zubov neproměnil kličkou do bekhendu ani svůj druhý pokus.

Anisin se neprosadil mezi betony Nalimova.

4. série 2:2

Domácí Bergfors si počínal zkušeně a dává branku.

4. série 1:2

Už to vypadalo, že Nalimov udrží pokus Peterssona, ale kotouč se nakonec dokutálel do branky.

3. série 1:1

Lapenkov jel velmi pomalu a jeho bekhend si Nalimov pohlídal.

Gynge udělal to samé, co dva hráči před ním. Ani on se střelou neuspěl.

2. série 1:1

Petersson zkusil také střelu a nebyl úspěšný.

Sokolov nic nevymýšlel a vystřelil, ovšem branku vůbec netrefil.

1. série 1:1

Anisin to provedl výborně a vyrovnává stav nájezdů.

1. série 1:0

Kapitán domácích vymíchal Pöpperleho a zavěsil do branky.

Samostatné nájezdy začínají.
O bonusovém bodu budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy, které za pár okamžiků začnou.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:16

Z pravé strany se snažil zakončit Petersson, ale domácí obránci mu to překazili.

64:01

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:40

63:08

Domácí jsou stále v pásmu a tlačí hostující trojici.

62:32

Zubovova rána zprava mířila vedle levé tyče.

62:09

Soči vyhazuje do středního pásma.

61:49

Pöpperle skvěle vyrazil na brankovišti pokus jednoho z domácích hráčů.

61:40

Domácí si vyžádali oddechový čas.

61:40

Pozor. Bude se vylučovat. Hostující Petersson je vyloučen na dvě minuty za hákování a možná to bude rozhodující vyloučení.

60:53

Střela Koláře od modré nebyla pro Pöpperleho problémem.

60:31

Nepřesná přihrávka na Zubova zastavila útok domácích.

60:01

Po šedesáti minutách jsme se nedočkali žádné branky a utkání nám bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53

Domácí se provinili zakázaným uvolněním a sedm vteřin před koncem se bude vhazovat po levé ruce Nalimova.

59:31

Kotouč má za svou brankou Wilson, který hledá, komu by přihrál.

59:06

Hráči Soči nahazují kotouč do útočného pásma, kde se ovšem neusadili.

58:32

Díky nepřesné rozehrávce hostů, se bude vhazovat před Pöpperlem. Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32

Na pravé straně se dostal ke kotouči Pyett a v dobré šance nepřekonal výborného Pöpperleho.

56:39

Domácí jeli 3 na 2. Konstantin Sokolov zvolil střelu a neudělal dobře, jelikož netrefil hostující svatyni.

55:36

Lapenkova rána neprošla vůbec na branku. U kotouče jsou domácí.

54:43

Šiškanov se neprosadil přes Pyetta v útočné třetině.

53:56

Hosté zazlobili v útočném pásmu, když donutili Nalimova k zákroku, ovšem u puku jsou opět domácí, kteří se ženou dopředu.

53:14

Vladivostok začíná opět od své branky. Přechod do útočného pásma se jim příliš nedaří.

52:23

Anisin vystřelil za modrou čárou, ale jeho pokus tečovali obránci Admiralu do ochranné sítě.

51:38

Lapenkov vypálil ihned z buly a Nalimov nevěděl, kde má kotouč.

51:20

Šiškanov drží kotouč v útočném pásmu, toho brání Volodin. Ovšem hostující útočník byl úspěšnější a donutil Nalimova k zákroku.

50:41

Vjačeslav Ušenin vypálil golfem z pravé strany, ale Tomáš Pöpperle si je dnes velmi jistý v brankovišti. Pokus ruského útočníka chytá do výstroje.

50:01

Je před námi posledních deset minut základní hrací doby.

49:42

Z levé strany přihrával Makarov na úplně volného Zubova, k tomu se nakonec kotouč vůbec nedostal.

49:21

Makarov uklouzl při útočném snažení.

48:39

Hosté se dostali do pásma, ale Volodin získal touš a vyvezl ho ven do středního pásma.

47:24

Zubov vyzkoušel z levé strany pozornost českého brankáře, který jeho pokus vyrazil mimo branku.

46:41

Vladivostok v posledních chvílích vůbec nepůjčuje kotouč svému soupeři.

45:53

Domácí se dostali ihned do útočné třetiny, kde operují v okolí hostujícího gólmana.

45:32

Volodin je zpět na ledě a pokračujeme v plném počtu.

45:03

Anisimov přihrál na modou na Wilsona, který ovšem trefil prvního hráče před sebou.

44:31

Kotouč je za brankou Pöpperleho a domácí mohou v klidu vystřídat obranou čtveřici.

44:09

Hosté se dostali do pásma, kde kombinují.

43:32

Domácí Volodin je vyloučen za hrubost a hosté si zkusí další přesilovou hru.

43:32

Nalimov raději zalehl kotouč, před dotírajícím Anisinem.

42:44

Hraje se zatím opatrný hokej ve třetí třetině. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla mrzet.

42:00

Oba celky hrají v plném počtu.

41:26

Domácí byli až moc rychlí a byl jim odpískán ofsajd.

40:53

Lisin zatáhl kotouč do pásma, ale domácí se musí opět bránit rychlému protiútoku hostů.

40:26

Do útočné třetiny se dostali hráči Soči, ale dlouho se tam nezdrželi.

40:01

Je za námi druhá perioda, ve které jsme se rovněž nedočkali branky. Hraje více, než vyrovnaná a jediná chyba může rozhodnout o osudu dnešního utkání.

Vyloučen je hostující Krutov na dvě minuty a na druhé straně si jde odpočinout domácí Ugarov. Oba dva dostávají trest za hrubost, když po skončení třetiny vznikla menší potyčka.
Na konci druhé třetiny dohrál zbytečně Krutov svého spoluhráče a vyvolal tím menší melu. Pravděpodobně se bude vylučovat.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:33

Hosté tlačí svého soupeře na konci druhé třetiny.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:02

Nalimov nastavil lapačku a našel v ní kotouč, který vyslal jeden z hostujících obránců, od modré čáry.

37:19

Alexandr Kuzněcov se přehnal skrze hostujícího obránce a forhendem zakončil z pravé strany. Dnes velmi spolehlivý Pöpperle vyráží jeho pokus vedle branky.

36:24

Hosté se ubránili oslabení a hra bude pokračovat s plným počtem hráčů na obou stranách.

35:45

Soči se opět osvobozuje, když Ščitov neudržel kotouč na modré čáře.

35:24

Gynge napálil pouze prvního hráče před sebou, který kotouč vyhodil do středního pásma. Domácí se následně snažili dostat rychle zpět, ale zastavil je odpískaný ofsajd.

34:53

Bergfors se snažil dostat před branku a zakončit což se mu ovšem nezdařilo, nicméně domácí zůstávají v pásmu na kotouči.

34:24

Je tu další vyloučení. Tentokrát na hostující straně. Na dvě minuty je vyloučen Anisin, který se provinil sekáním.

32:16

Sigarjov nemohl hrát, jelikož byl v ofsajdu.

31:32

Z pravé strany se snažil zakončit Warn, ačkoliv byl tísněn, tak se mu to jednou rukou podařilo. Nicméně Nalimov byl u své tyče připraven.

31:07

Admiral přežil oslabení a Lisin je zpět na ledě.

30:25

Domácí opět vyhazují přes všechny čáry.

29:48

Domácí se zatím dobře brání a hosté musí zakládat další útok od Pöpperleho.

29:07

Lisin dostává dvouminutový trest za sekání a Soči si zahraje dvouminutovou přesilovou hru.

28:23

Domácí se snaží zklidnit hru a drží kotouč na svých hokejkách.

27:51

Na druhé straně se dostal do úniku Richard Gynge, kterého Pöpperle vychytal svým levým betonem.

27:25

Nalimov musel zasahovat, jelikož se na něho z levé strany řítil Saprykin.

26:30

Makarov nenašel před brankou Nesterova a hosté se osvobodili vyhozením kotouče do středního pásma.

25:50

Sigarjov nahodil kotouč do pásma, ale tam byli rychlejší hostující obránci.

24:53

Hosté se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinovali, nicméně do šance se nedokázali dostat.

23:19

Bergfors si rychle vyjel před Pöpperleho, kterého nepřekonal mezi betony. To byla dobrý šance domácího útočníka.

23:01

Před branko se dostal ke střele Byvalcev, ale rychle k němu přistoupili hostující obránci a zablokovali střelu domácího forwarda.

22:23

Hostující hráči se provinili zakázaným uvolněním.

21:34

Krjukov měl kotouč za svou brankou a hledal, komu by přihrál.

20:54

Domácí se ubránili a hrají opět v plném počtu.

20:34

Hosté pokračují ve své početní převaze. Také se Soči ihned nastěhovala do útočného pásma, kde rozjíždí kolotoč.

20:01

Je za námi první třetina, ve které jsme se dočkali několika vyloučení, ale nikoliv branky. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, kde se vyznamenávají oba brankáři.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:56

Hráči v bílých dresech operují v útočném pásmu. Nalimov musel zasahovat u své levé tyče.

19:20

Před dotírajícím Lapenkovem raději Nalimov přikrývá kotouč a nechává přerušit hru.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:54

Bude se vylučovat. Za podražení vyfasoval dvouminutový trest Richard Gynge a hostům se naskýtá na konci první části, přesilová hra.

18:35

Domácí Osipov zakládá útok od své vlastní branky.

17:53

Veliký závar před brankou domácích. Krutov se Saprykinen se snažili dotlačit kotouč za ležícího Nalimova, což se jim nakonec nepodařilo a před brankou vznikla menší strkanice.

16:52

Koledov se snažil prokličkovat skrze domácí obránce. To se mu nakonec nepodařilo a hráči Vladivostoku se ihned otočili a podnikli rychlý protiútok.

15:52

Na druhé straně je odpískán ofsajd domácímu mužstvu.

15:25

Hosté jsou v útočném pásmu, ale díky dobře pracující obraně domácí se nemohou dostat ke střele.

14:41

Krjukov je na ledě a hraje se tak opět s pěti hráči na obou stranách.

14:11

Pöpperle chytá ránu Zubova od modré a raději nechává přerušit hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

13:32

Ovšem hostům se daří záhy vyhodit kotouč až za branku Nalimova.

13:09

Domácí se usadili v pásmu, kde kombinují, ale nemohou se dostat do zakončení,

12:41

Je tu další vyloučení na straně Soči. Krjukov je vyloučen za držení a Vladivostok si tak zkusí hru v další přesilové hře.

11:03

Zpoza branky dostal Clay Emmerton přihrávku před branku, odkud vypálil na Nalimova, který kotouč nakonec chytá do své výstroje.

10:17

Wilson je na ledě a hraje se opět s plým počtem hráčů.

09:39

Ovšem nyní Saprykin vyvezl kotouč a na led naskočily čerstvé síly hostujícího celku.

09:08

Hostům se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma, ale obranná čtyřka nestihla vystřídat.

08:36

Po střele domácího kapitána, Zubova, musel zasahovat Pöpperle, který nakonec raději kotouč podržel v lapačce.

08:17

Za držení je vyloučen hostující Clay Wilson a domácí tak mají k dispozici další přesilovou hru. Dokáží ji využít?

06:40

Domácí oslabení přežili a hrají opět v plném počtu.

06:24

Cory Emmerton prověřil Nalimova z levé strany, ale pro toho nebyla tato střela hostujícího hráče, problémem.

05:14

Hosté hrají v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.

05:00

Achmetov se dostal před Nalimova a zkusil blafák do bekhendu, který mu skvěle zlikvidoval domácí brankář.

04:40

Síly na ledě se vyrovnají. Za držení je vyloučen domácí Lisin.

04:08

Soči se dobře brání a kotouč již několikrát hosté vyhodili ven z pásma.

03:14

Nikita Ščitov je prvním hráček, který je dnes vyloučen. Domácí si tak zkusí přesilovou hru.

03:11

Hostující gólman musel zasahovat a vhazovat se bude po jeho levici.

02:42

Na druhé straně se dostal sám před Pöpperleho Alexej Byvalcev, ale českého gólmana neprostřelil.

02:16

Max Warm se snažil zakončit bekhendem, ale jeho střela neprošla na branku.

01:12

Admiral se dostal do útočné třetiny, ale dlouho se tam nezdržel.

00:16

Hosté byli úspěšnější na úvodní buly a ihned se dostali do útočného pásma.

00:01

Obě mužstva jsou na modrých čárách a po následných ceremoniích se bude moci dnešní utkání začít.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Lisov, Osipov, Kolář, Pyett, Volodin, Glazkov, Kuzmin – Lisin, Bergfors, Gynge, Sokolov, Ugarov, Makarov, Nesterov, Sigarjov, Zubov, Kuzněcov, Byvalcev, Ušenin

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Wilson, Pervyšin, Plechanov, Jarvinen, Ščitov, Pautov – Krjukov, Krutov, Warn, Šiškanov, Krikunov, Ignatuškin, Petersson, Anisin, Achmetov, Emmerton, Lapenkov, Ščerbina, Saprykin

Rozhodčí: Bulanov, Jeřábek – Aljošin, Ivanov.
Československá stopa

Tomáš Pöpperle (Soči)

Jan Kolář (Vladivostok)
HK Soči

Soči je na čtrnácté pozici v západní konferenci, když dokázalo ze čtrnácti odehraných utkání vytěžit třináct bodů, za čtyři výhry, prohru po prodloužení a devět proher.

Admiral Vladivostok

Domácí Admiral má odehráno v letošním ročníku KHL již šestnáct utkání s bilancí čtyř výher, výhry po samostatných nájezdech a jedenácti proher. S celkovým počtem čtrnácti bodů se Chabarovsk nachází na poslední čtrnácté příčce východní konference.

Enver Lisin 9 (6+3)
Krásné, dobré ráno. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Admiral Vladivostok, který přivítá na svém ledě HK Soči. Úvodní vhazování je naplánováno na 8:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.