konec (3:1, 2:1, 1:0)

17.10.2014, 17:00 • Enel aréna • Michal Paška sk

Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok piatkového večera želáme. (19:14:20)
Po tretinách 3:1, 2:1 a 1:0 Liptovský Mikuláš zaslúžene zdolal Michalovce 6:2.

Domáci hráči natiahli víťaznú sériu na číslo sedem! Päť zápasov vyhrali v riadnom hracom čase, dva po predĺžení.

60:00

58:59

Domáci sú už v plnom počte.

58:43

Urbanovi strela nesadla podľa predstáv.

58:00

Dve minúty do konca, domáci celok už vedenie udrží.

56:58

Miroslav Oravec dostal trest za podrazenie.

56:28

Tkáčom nahodený puk sa pred Hollého nedostal.

55:11

Moravčík teraz nemieril presne.

53:02

Uhrík pekne na Piatku, ten bekhendom z otočky miery vyššie ako chcel.

49:35

Liptovský Mikuláš dal gól!
PETER BARTÍK sa dočkal gólu. Odrazený puk sa dostal pred neho a presilovku využil gólovou strelou spomedzi kruhov.

48:24

Domáci si zahrajú presilovku. Menší trest inkasuje Briják za hákovanie.

47:26

Domáca obrana si teraz postrážila "flek" pred gólmanom.

45:10

Zakázané uvoľnenie domáceho celku.

44:20

Uhríkovu prihrávku z ľavej strany nezachytil Legerský, ktorý vyčkával pred bránkou.

43:09

Huňadyho strelecký pokus a spoľahlivá lapačka domáceho gólmana.

42:02

Hollý bol pri puku skôr ako Šeliga.

40:50

Marcinko to z pravej strany skúsil bekhendom.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej časti hry domáci celok vedie nad Michalovcami 5:2. Pekný gól strelil v 36. minúte Kuric, no zahanbiť sa nedal o dve minúty ani Uhrík.

Hostia znižovali na 5:2 16 sekúnd pred druhým klaksónom.

6:2

Branky a nahrávky: 7. Janči (Kuric), 15. Macík (Janči), 19. Trochta (Marcinko), 36. Kuric (Bartík), 38. Uhrík (Piatka, Duriš), 50. Bartík (Moravčík, Kuric) – 7. Kubát (Šechný, Čížek), 40. Fajčák (Kubát, Šterbák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Janči, Nitriansky, Duriš, Holiga, Moravčík, F. Oravec, Roháč – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, M. Oravec, Marcinko, Piatka, Legerský, Uhrík, Divok, Poliaček, Klimčík.

HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Šterbák, Kubát, Urban, Briják, Šeliga, Tkáč, Buraľ, Schnelly – Šechný, Drotár, Fajčák, Huňady, Podsedlý, Čížek, Linet, Cmorej, Banovský, Majerník, Halás, Fedorko.

Rozhodčí: Majling – Číž, Kollár.